Opinie o Tomasz Czerkawski Eltom w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tomasz Czerkawski Eltom. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tomasz Czerkawski Eltom o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Czerkawski Eltom w Inowrocław

BARDZO ZADOWOLONY KLIENT Nowy wpis

Polecam i totalnie nie rozumiem poniższych opinii. No ale tak zazwyczaj jest, że ludzie fatygują się napisać komentarz, tylko w momencie niezadowolenia. Jestem w szoku. Uważam, że akurat kultura osobista, poczucie humoru Pana Tomasza jest na wysokim poziomie - zawsze chętny do pomocy, a nadgorliwość o "milimetry" w tym bizensie jest jak najbardziej na miejscu. Pozdrawiam serdecznie.

Kasia Nowy wpis

W pełni zgadzam się do wszytskich opinii znajdujących się na tej stronie. "Pan" Tomasz jest typowym megalomanem,jeśli mu przytakujesz sprawy idą dość gładko. Z kolei kiedy zaczynasz mieć jakieś pytania bądź roszczenia zaczyna się gehenna. Jest niemiły,nie uprzejmy,wulagry,uważywa słów niecenzuralnych. Dwóch panów którzy z nim pracują są zazwyczaj zażenowani sytuacją i zachowaniem "Pana szefa". Odradzam,ODRADZAM !!! Lepiej wziąć inna ,droższa firmę która na pewno będzie miała wyższa kulturę osobistą . Obecnie sami mają problem ze znalezieniem firmy jako podwykonawcy do remontu ich własnego domu. To chyba o czymś świadczy.

Wiktoria Nowy wpis
@Kasia

A skąd masz to ostatnie info o tym problemie ze znalezieniem podwykonawców? To na 100 % potwierdzone?

Tomasz Czerkawski Nowy wpis
@Kasia

Panie Sławomirze (@SławomirBohlmann), jestem absolutnie zażenowany, ale właśnie pana podejściem. Po pierwsze, jeśli już chce pan mnie oczerniać w taki sposób, to proszę chociaż nie zasłaniać się wirtualnym podpisem. Po drugie, podpisał pan umowę jako wykonawca remontu, nie jako żaden podwykonawca. Po trzecie, panu absolutnie zabrakło minimum kultury osobistej. Roszczenia? Gehenna? Tak właśnie określam nieudaną współpracę z panem. W momencie gdy zwróciłem panu uwagę, że tak krzywe tynki są nie do poprawy, to pan obrócił się na pięcie i przez plecy odburknął mi że to ja powinienem pilnować PAŃSKICH ludzi. Coś się panu w głowie pomieszało?! Nie powinien pan dostać pieniędzy za tą pracę, ale zważywszy na poniesione przez pana koszty materiałów, przyzwoitość nakazywała zapłacić. Na marginesie, w momencie gdy bez słowa i bez zapowiedzi wpadliście wszyscy żeby zabrać narzędzia, zabraliście także niektóre z naszych sprzętów. Nie osądzam czy to przypadek, ale poziom komunikacji z panem jest dramatyczny. Wspomnieć muszę jeszcze o nagminnym rozłączaniu rozmów przez telefon, gdy tylko się panu coś nie spodoba. Niestety nie są to tylko moje doświadczenia, ale dokładnie tak samo opisuje pana klient któremu wykonywał pan prace w Balczewie. Ubolewam że każda zakała tej branży taka jak pan, może dodać swoją nic nie wartą opinię.

Sylwia

Z jednej strony fajnie, że firma wydaje się być profesjonalna, ale niestety przez agresywne nastawienie nie znajdą sobie dużo klientów... Taka prawda, ale w dzisiejszych czasach trzeba inaczej do nich podchodzić, tym bardziej wiedząc, że konkurencja nie śpi

żal.pl

(usunięte przez administratora) zaczął od opowiadania co to za budowy on nie wykonywał,nawet takie za miliony...skończywszy na tym że miał problemy z projektem i wmawiał że wie lepiej bo od pokoleń zajmują się budowaniem domów o podwyższonym, standardzie.....w ostateczności dom stoi ale ile było przy tym dyskusji typu "wiem lepiej" ..... Daję 3 gwiazdki bo "panu fachowcowi" przydało by się więcej pokory :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tomasz Czerkawski Eltom? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Zawiedziny

Dołączam się do opinii przedmówcy. Również szczerze odradzam usługi tej firmy !!! Agresywna, niemiła współpraca na długo pozostanie mi w pamięci.

DamianMonika

Pan który pozjadał wszystkie rozumy próbujący wmówić każdemu że tylko on zna się na rzeczy. Budowa domu przez tego pana to katorga dla wykonawcy,czepianie się o wymiary "co do milimetra" i o firmę w której postanowiliśmy brać towary potrzebne do budowy domu....

Stanowczo odradzam tą firmę! Wyjątkowo nieuprzejmy, agresywny kontakt. Omijać wielkim łukiem!

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Czerkawski Eltom - Inowrocław

• Jak się pracuje w Tomasz Czerkawski Eltom?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Czerkawski Eltom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Czerkawski Eltom?

Tomasz Czerkawski Eltom
  • Św. Ducha 115