Opinie o Raf-Car Transport Rafał Kałęcki w Sochaczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raf-Car Transport Rafał Kałęcki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Raf-Car Transport Rafał Kałęcki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raf-Car Transport Rafał Kałęcki w Sochaczew

Najlepszy kierowca Nowy wpis

FIRAMA na wysokim poziomie zarówno finansowym jako rozwojowym. Samochody same cudeńka .wszystko ułożone wiesz kiedy wyjeżdżasz i wiesz kiedy wracasz. Zarobki z tego co mogę powiedzieć z czystego serca to są dobre nawet bardzo dobre jak na polskie . Najlepsza firma w kraju !!!!!!!!!!!

@Najlepszy kierowca

O świetnie że tak chwalisz. W ostatnim ogłoszeniu była podana kwota zarobków nawet 13 tys. Tu płacą dniówkę czy bardziej z kilometra? Są dodatkowe diety?

Ooo Nowy wpis

Siemka a z czym dokładnie sie nie zgadzasz, ze stanem samochodów (to bym jakoś przeżył) czy że kasa dobra?

Mieciu Nowy wpis

Widzę, że nie jesteś za bardzo zadowolony, a co to za system, że 2 tygodnie w trasie i tylko 2 dni w domu, jaki miał być? Zainteresowała mnie jeszcze kwestia tego urlopu, firma po prostu się na niego nie zgadza czy nie ma umowy o pracę tylko jakaś inna że tegp urlopu nie gwarantuje?

Zygmunt

Firma jedna z najlepszych w całym województwie. Zarobki znakomite . Szybkie powroty do domu .Szef bardzo uprzejmy i idzie wszystko załatwić z nim . Spedytorzy mega super ogarniają prace . Samochody nowe zadbane i na full wypasie . I co najważniejsze jest przyjemność jazdy bo wiesz ze zarobisz i szybko wrócisz. Praca poukładana

Marzena
@Zygmunt

I teraz dałeś duzo do myślenia, bo inni pisza w drugą stronę:( że jednak nie wraca się szybko i takie sobie te warunki pracy. Oczywiście zarobki kwestią indywidualna wiec nie porównuje, ale powiesz cos więcej o pracy ? Gdzie zazwyczaj są wyjazdy i czy zdarza się nie wrocic do domu po 2 dniach? Czy za graniczne trasy tez są i może lepiej płatne? Na jakich umowach jesteście pozattudniani?

Janusz

Firma ma mega poziomie ,zarobkowo 10/10 super samochody zadbane i co najważniejsze nowe .spedytor jeden z najlepszych. Pracowałem kiedyś w innych firmach ale ta jest najlepsza .wszystko na czas .Wiesz kiedy wrócisz i wiesz ze zarobisz .Szef mega gość jak powie tak jest . Tylko jeździć . I cieszyć się zarobkami .A ci co gadają ze słaba. To powiem szczerze że są leniwi

Robert
@Janusz

Mam pytane o auta. Jak jeździsz to masz przydzielony jeden samochód i nie trzeba robić podmianek? Bo nawet jak auto zadbane to ciągle po kimś to różnie bywa. Z tego co piszesz to grafik masz wcześniej ustawiony. Ile mniej więcej dni spędzasz za kółkiem a ile przerwy?

Transporter
@Robert

Najlepsza firma . patrzę na te komentarze negatywne to znak że robić się nie chce. Ogólnie praca mega wszystko na czas . Załadunki rozładunki szybko . Brak postojów za granicą .Pieniądze super można dobrze zarobić. Ja pracuje i jestem szczęśliwy. Szef to bardzo ogarnięty facet .samochody nowe i mega wyposażone . Z czystego serca polecam

Transporter

To super spedytor.ja pracuje już kilka lat .zawsze wszystko na czas .

Wanda

Rok temu jakoby kierowca C+E miał oferowane 9-12 tysięcy brutto. Ile teraz? Pisali, że minimum rok doświadczenia, ale że i biorą bez niego. Jaka wtedy stawka, dla takiego niedoświadczonego? Synowi pytam, nie sobie.

@Wanda

To nie tam gdzieś indziej 5tys jak swierzy jest to wszystko

Mirosław
@Były kierowca

To nie ma nawet tragedii, jak na świeżego kierowcę. Dodatki jakieś są jeszcze, czy tylko taka goła pensja? Ja sam myślę, czy się nie załapać. A no i jeszcze, czy umowę dają teraz?

Firma Raf-Car Transport Rafał Kałęcki poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Tadeusz

Firma bardzo słaba. Zarobi jak w Rosji czyli nic nie warte .Wyjazdy jak podróż w nieznane, nigdy nie wiesz kiedy wrócisz . Czasem trzeba wyjąć różaniec i pomodlić się aby spedytor wreszcie znalazł powrót.

Julia
@Tadeusz

Możesz więcej napisać o tych zarobkach? Jest podstawa i część za delegacje, czy jak to wygląda? Nie jestem ekspertem, ale jeśli się jest kierowcą, to nie jest tak, że wraca się po prostu swoim autem, bez mieszania w to spedytora? Może to głupie pytanie, ale jestem laikiem, więc proszę o wyrozumiałość.

@Tadeusz

Jak nie pod pier roboty nie masz jazda z km a więcej stoisz i przerzuty

@Julia

Jakie delegacje nawet za urlopy nie płaci a kwit ci podpycha że zapłacił i przepinka po drodze naczep przez dwa tygodnie 9 naczep

Czy nowo zatrudnione osoby w Raf-Car Transport Rafał Kałęcki otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Olga

Cześć. Możesz rozwinąć myśl? Rozumiem, że odradzasz pracę w tej firmie? Chodzi o zarobki? Czy bardziej o te powroty nie wiadomo kiedy bo tak ktoś tu pisał. A może jeszcze coś innego...

@Olga

Jazda z km lub dniówki wyjazdowe i zjazdowe liczone godziny przeżuty po Europie i zdejmujesz na Śląsku czy gdzieś i nie zjedziesz na bazę bez przeżuty na bazę wyjeżdżasz i nie wiesz kiedy wrócisz wejdź na etransport opinie jest wszystko

Joanna

ja to bym się w sumie chciała dowiedzieć czemu, bo więcej opinii nie ma i trudno na czymkolwiek się tu oprzeć. Jak Twoja praca tu wyglądała, że tak odradzasz? Opowiesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Raf-Car Transport Rafał Kałęcki - Sochaczew

• Jak się pracuje w Raf-Car Transport Rafał Kałęcki?

Zobacz opinie na temat firmy Raf-Car Transport Rafał Kałęcki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raf-Car Transport Rafał Kałęcki?

Raf-Car Transport Rafał Kałęcki
  • Mjr. Feliksa Kozubowskiego 3