Opinie o Dekarstwo-Blacharstwo Boito Lajos Burcsa w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dekarstwo-Blacharstwo Boito Lajos Burcsa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dekarstwo-Blacharstwo Boito Lajos Burcsa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekarstwo-Blacharstwo Boito Lajos Burcsa w Legnica

Administrator Nowy wpis

Firma Dekarstwo-Blacharstwo Boito Lajos Burcsa szukała pracownika na Dekarz. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Dekarstwo-Blacharstwo Boito Lajos Burcsa? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Barb Nowy wpis

Pan kpi czy o drogę pyta??? proszę poczytać wcześniejsze odpowiedzi!!!

Deloz

Obecnie działają jako: Pro-Dach Dekarstwo Carol Gabor, Profi Roof Dekarz Rostas Gabor oraz Extra-Dach Usługi Dekarskie Gabor Rostas. Pro-Dach i Extra Dach mają identyczną stronę internetową z takim samym adresem. Głównymi aktorami tego "cyrku" są: Lajos Bursca, Rostas Mihai oraz Carol Gabor. Płatność tylko gotówką. Nie są płatnikami VAT. NIE POSIADAJĄ KONTA W BANKU!!!! Poruszają się starym Audi A6, nr rej. PGN 798 JP

@Deloz

I pewnie dalej odwalają fuszerkę. Zgłosiłam ich na policję, Biura Ochrony Konsumentów, nikt NIC nie zrobił.

@Anna Błonska

Reklamują się na wielu stronach pod nazwami, które wymieniłem. Można tam wystawić im opinię. Zawsze coś...

Grażyna
@Anna Błonska

Miałaś w ogóle jakąś odpowiedź ze strony policji lub BOK?

Miałam, Biura obsługi klienta nie mają, reklamacja pisemna wróciła z adnotacją "adresat się wyprowadził", Ochrona Konsumentów stwierdziła, że nie moga nic zrobić, bo nie odebrali pisma, Sąd podtrzymał zdanie Policji, która nie wszczęła postepowania, pomimo, że złożyłam na nich skargę.

Barbara
@Anna

No powiem Ci że aż ręce opadają na polską biurokrację. I co teraz zrobisz Aniu jak nie można nawet dostarczyć pisma, masz jakieś rozwiązanie?

@Barbara

Nic nie mogę zrobić. Moglibyśmy złożyć pozew zbiorowy, ale kilka osób musiałoby sie do takiego pozwu przyłączyć. Dach został poprawiony przez kogoś innego, za darmo tego nie zrobił, ale dach jest szczelny.

Paulina
@Anna

Uuu współczuję kolejnych kosztów. A kto ci stwierdził że ten dach był źle zrobiony?

@Paulina

Tego nie trzeba było stwierdzać! To było widać! Dach był w porządku do pierwszych opadów, potem zaczął przeciekać i zrobił się grzyb w mieszkaniu..

@Deloz

mieli konto w banku ,bo przelewałam przez internet.

Marzena
@Anna

Patrząc po forach, troche osob mogłoby sie znaleść.. czy już raczej nie masz sił walczyć? :)

Anna Nowy wpis
@Marzena

Jeżeli policja, Biuro Ochrony Konsumentów nie ma na nich pomysłu, a poszkodowani sie nie jednoczą, to chyba im sie upiecze. Moją satysfakcją jest to, że skontaktowały się ze mną 3 osoby, których przestrzegłam przed tymi partaczami.

Beata

Pisałam już wcześniej opinię o tej firmie dziś dodaj że spadało 5 dachówek z dachu dobrze że nie zabiły człowieka firma położyła dachówki bez przymocowania dalsze naprawy dachu odbędą się za 2 tygodnie ze względu na pogodę. Swoim działaniem mogę doprowadzić do tragedii, napiszcie co mam z tym zrobić

@Beata

Nie wiem dlaczego mnie to nie dziwi. Cóż można zrobić? Chyba nic. Ja napisałam do nich reklamację. pismo wróciło z adnotacją "adresat się wyprowadził". Napisałam do Ochrony Konsumentów, ci wysłali do nich 2x pisma, wróciły jako nieodebrane. Zgłosiłam do USKarbowego, próbowałam się czegoś potem dowiedzieć - tajemnica skarbowa. Zgłosiłam na policję - nie widzą oznak oszustwa. Myślałam, że jakaś instytucja ustali i poda mi ich adres, abym mogła skierować sprawę do SCywilnego, nikt nie poda, bo RODO. Mam przez detektywa ich szukać? Z tego co wiem, komornik u nich goni komornika, także odzyskanie jakichkolwiek pieniędzy od nich - szaro widzę, a koszty detektywa obciążyłyby wyłącznie mnie. Jedyną dla mnie pociechą jest to, że skontaktowały się ze mną 2 osoby, którym ci panowie mieli dach wymieniać po usłyszeniu mojej historii zrezygnowali z ich usług.

@Deloz

mieli konto bo przelewalam przez internet

Czy rekrutacja na stanowisko Zatrudnię w firmie Dekarstwo-Blacharstwo Boito Lajos Burcsa odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Beata

Firma w listopadzie zrobiła mi wymianę pokrycia dachowego w 5 dni założyli mi cztery okna okna dachowe dopiero po odsłonięcia okazało się że żadne okno nie przypomina wyglądem okna które wskazałam i mam w innym pomieszczeniu okno w łazience okazało się być oknem włazowym a nie łazienkowy okno w kuchni jest oknem uchylonym drewnianym dwukrotnie przewyższającym wymiary które tam miały być, a w pokoju są jeszcze inne 2 okna o wymiarach odpowiadających moim oczekiwaniom ale są plastikowe nie drewniane,na dodatek okazało się że leje się z dachu na podłogę w kuchni woda,firma nie odebrała telefonu ani nie zareagował na SMS, zapomniałam dodać że po skończonej pracy zostawili wszystkie stare dachówki i śmierci budowlane i nie stawili się żeby to wywieźdz,nie odbierali telefonu w końcu sama musiałam zorganizować wywóz

Anna Błońska
@Beata

Sugeruję nie zostawić tego tak sobie. W innym wątku mój adres email. Ja zgłosiłam BOITO na policję, im więcej osób to zrobi, tym będzie to skuteczniejsze (tak myślę). Na dodatek gdybyśmy złożyli pozew zbiorowy do Sądu Cywilnego o zwrot kosztów, też byłoby bardziej prawdopodobne (i koszty mniejsze) że może z 1/2 kosztów naprawy nam zwrócą. Co prawda ktoś ze znajomych ma dostęp do BIKu i okazuje się, że tę firmę komornik ściga komornika, ale nie uprzedzajmy faktów, może i nas uwzględnią. Poza tym ja pozamieszczałam na wszystkich możliwych forach budowlanych o nich opinię (proszę sie do nich dopisywać). Proszę zatem o kontakt.

Małgorzata
@Anna Błońska

Mam nadzieję, że Ty i @Beata napiszecie, jak dalej potoczyła się Wasza sprawa z BOITO. Mnie interesuje, czy firma zatrudnia pracowników i jaka obecnie jest ich sytuacja. Proszę zorientowanych o odzew!

@Małgorzata

Z tego co wiem, firma nie zatrudnia pracowników, sami partaczą. Jak potoczyła się sprawa? Pani prokurator odmówiła wszczęcia dochodzenia z uwagi na małą szkodliwość! Mnie ta "mała szkodliwość" kosztowała dodatkowe 4 tys na usunięcie usterek na dachu i 9800 zł na usunięcie grzyba z mieszkania wraz z jego pomalowaniem.

Jerzy Wrocław
@Anna Błońska

Ja też złożyłem sprawę na policję pytają mnie czy jest więcej osób poszkodowanych Proszę o kontakt Pozdrawiam

tel. 502 149 089. Powiem co dalej

@Jerzy Wrocław

Proszę o kontakt napisze tak ..pięćset dziesięć,zerosiedemdziesiątpięć,zeropiecdziesiattrzy...

Piotr Paweł

Pilnie proszę o kontakt na mail domino2367@gmail.com

Czy Dekarstwo-Blacharstwo Boito Lajos Burcsa oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Barb

Proszę poczytać informacje o tej firmie i nie zadawać takich pytań. Juz wcześniej ktos napisał, ze 2-3 (usunięte przez administratora) jeżdzi po Polsce i odwala ludziom fuszerki.

@Barb

Poproszę o kontakt do mnie numer.moj:510075053 w sprawie tych fachowców

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Dekarstwo-Blacharstwo Boito Lajos Burcsa?

Barb

Chyba nie zamierza pan tam pracować! Z tego co wiem firmę prowadzi niejaki Lajos Burcsa, który jeździ po Polsce z pomocnikiem i jak pan już zdążył chyba się doczytać odwala ludziom fuszerki.

Czy pracownicy w Dekarstwo-Blacharstwo Boito Lajos Burcsa dogadują się między sobą?

Barb

Proszę poczytać wpisy! Pan żartuje, czy tak na poważnie pyta o pp. Bursce jako ew. pracodawcę. naprawdę chciałby Pan pracowac w firmie, która swoim działaniem szkodzi ludziom?

FIRMA BOITO ZACZELI PRACE ROZBIURKOWE DACHU NA TERENIE NIEMIEC (PRACE NIE SKONCZONE I NIE WYKONANE ) OSZUKALI I OKRADLI NAS (WZIELI ZALICZKE NA MATERIAL Z POLSKI )I OD TEJ PORY ANI MATERIALU I TEJ FIRMY NIE WIDZIELISMY PROSZE O KONTAKTY ZE MNA JEZELI KTOS JESZCZE ZOSTAL (usunięte przez administratora) POLSKA POWINNA COS ZROBIC Z TAKIMI LUDZMI PSUJA REPUTACJE NASZYM FACHOWCOM ZA GRANICA I W KRAJU !!!!!!

Barb

Zgłaszałam ich na policje, nie podjęli tematu. Możemy ich zgłosić do Sądu Gospodarczego (w moim przypadku wykonywali działalność po wypisaniu sie z REGONu), lub do Cywilnego o zwrot kosztów. Sądzę jednak, że gdyby policja i Sąd karny został zasypany skargami na ich temat, byłoby inaczej. Najlepsze to to, że zarejestrowani są pod fałszywym adresem (nie odbierają korespondencji) i ani Są, ani Biuro ochrony Konsumenta (taż tam zgłaszałam) nie są (podobno) władni, aby choćby właściwy adres ustalić.

poszkodowana

zgłosiłam na policję i do prokuratury.Nic nie robią.Mają gdzieś zwykłych ludzi.

@poszkodowana

Kupę robię nie przeszkadzaj

@poszkodowana

Też zgłosiłam na policje zwykłą, była rozprawa, mała szkodliwość społeczna, zasugerowano mi zgłoszenie tego do Sądu Gospodarczego (u mnie wykonali usługę po tym, jak wykreślili się z REGONu). Zostaje Sąd Cywilny, ale musielibyśmy złozyć pozew zbiorowy.

Maria
@Barb

poszkodowani są w różnych miastach.Jestem za pozwem zbiorowym.

@Maria

Jestem jak najbardziej za, tylko ile osób sie zgłosi? Narzekać i opisywać przygody każdy potrafi.

ANONIM
@Anna Błonska

DZIEN DOBRY PANI JESTESMY ZA ZBIOROWYM POZWEM DO SADU (TA SPRAWA WYCHODZI POZA POLSKE TO ZNACZY ZE NA TERENIE NIEMIEC TEZ TAK ROBIA )

ANONIM

JESTESMY W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Dekarstwo-Blacharstwo Boito Lajos Burcsa?

Barb

Po tych wszystkich negatywach naprawdę ktoś chciały u nich pracować????

oszukana przez boito

Wymiana rynien i docieplenie ganku. Wymiana niekompletna (zostawili część starych rynien i nie wymienili zardzewiałych kotew, brak kolanka), jak sie okazalo przy pierwszym lekkim deszczu - z rynien spustowych cieknie, styropian 2 X cieńszy. Zostałam zablokowana na obu telefonach po kilkakrotnym umawianiu sie na naprawe i napisaniu reklamacji smsem.

Jak wygląda oferta pracy u pracodawcy jakim jest Dekarstwo-Blacharstwo Boito Lajos Burcsa w miejscowości Legnica? Czekamy na nowe sprawozdania.

Anna Błonska

Wg mojej wiedzy firma zmieniła nazwę i adres, teraz urzęduje w Jeleniej Górze.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Dekarstwo-Blacharstwo Boito Lajos Burcsa? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

maria

czy (usunięte przez administratora)ma wiecej danych o firmie.My posiadamy regon,nip z adresu na pieczatce wracaja listy .czy to sprawa do organow scigania czy do sadu moj tel 506086459 Maria

Artur

Ta firma to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) potwierdzam wszystkie powyższe informacje z powyższych opinii. Lajos z 2 kumplami jeżdżą po Polsce (1.11.2020) usługa wykonana w Gdańsku. Obróbka komina - komin dalej przecieka- brak kontaktu, odpiwedzi na telefony, sms itd. Takich meneli trzeba usuwać z naszego kraju!!!

@Artur

jak jest usunięta jak ciągle daja oferty.19 listopada 2020 nic nie zrobili tylko pieniadze wyłudzaja

@Artur

ale co pan dalej zamierza z tym zrobic >ja i paniAnna z wrocławia podajemy do sądu.Ja jestem z Gdyni 19 listopada 2020 połozyli tylko pape i dalej zalewa mi pokój.prosze o telefon bo mozemy zbiorowo złozyc pozew.Maria Gołowacz tel 506 086 459

Anna Błonska

UWAGA: wszyscy, którzy napisali opinię o firmie BOITO proszeni są o kontakt ze mną. Dzis był u mnie inny dekarz, zrobił dokumentację zdjęciową i ma napisać opinię dekarską. Nie zamierzam tego tak zostawić. Dowiedziałam się, że w tej sprawie powinnismy wystawić pozew zbiorowy. Trudno powiedzieć, czy to coś da, ale warto próbować. Mój adres : reja36@wp.pl

@Anna Błonska

podałam telefon na poczcie.Byli u mnie 19 listopada.(usunięte przez administratora)

maria

19 listopad firma polozyla nowa pape.dali gwarancje na 15 lat a za dwa dni po pierwszych opadach cieknie do pokoju.To oszustwo .Nie ma kontaktu z nimi ,nie odbieraja telefonów.

Radek

W 2020r. firma Boito Bursca Lajos, wykonała blachodachówki, rynny, obróbka komina. Fuszerka pod każdym względem. Rynny tytan-cynk źle polutowane, ciekną w czterech miejscach, w dwóch miejscach zamiast lutów, jest silikon, czyli fuszerka!!. Rynny ułożone "pod włos", normalnie zgroza!!, nawet laik z minimalną wiedzą budowlaną wie, że tak się rynien nie zakłada. Haki rynnowe rozmieszczone w zbyt dalekich odstępach (jakieś 1,2m), powinny być co 50 cm, według biegłego fachowca, rynny powybrzuszają się z tego powodu. Blachodachówka na garażu została wykonana z kawałków, częściowo podrapana, w miejscu, w którym garaż się kończy, dach jest niedokończony (miejsce niewidoczne ze względu na rosnące drzewka), woda zacieka w tym miejscu pod łaty. Dziury w blachodachówce, po źle wkręconych śrubach, wiatrownice wykonane nieestetycznie, część wiatrownic została założona z blachy innego koloru, i zamalowana (niedopuszczalne!!) W miejscu zakończenia blachodachówki, (dom bliźniak) pomiędzy mną, a sąsiadem, zamiast wywinięcia papą termozgrzewalna, jest niby silikon, ale woda z dachu sąsiada wpada pod moje blachodachówki. Komin na domu zamiast obróbki blacharskiej, jest tylko zawinięty jakąś taśmą, w efekcie cieknie i woda zalewa łaty, oraz strych. Pod kalenicą brak zabezpieczenia na zawiewający śnieg (brak taśmy kalenicowej, lub uszczelek) Firma ta, to (usunięte przez administratora) i naciągacze, umowa, i faktura nie zawiera wszystkich danych (daty wykonania, oraz danych klienta ), firma w ten sposób asekuruje się przed wyciągnięciem konsekwencji reklamacyjnych i prawnych. Nie odpowiadają na telefony i reklamację. Sprawdziłem numer NIP i REGON tej firmy , okazuje się, że firma zakończyła swoją działalność w 2019 roku, a mimo to wykonuje dachy, i (usunięte przez administratora) starsze osoby. Właściciel firmy podaje się za Węgra, po sprawdzeniu informacji o firmie, w bazie danych CEiDG, okazuje się , że właściciel posiada obywatelstwo Romskie. Nie polecam tych osób, wyciągnęli pieniądze za totalną fuszerkę, od dwóch miesięcy mam z tego powodu wiele problemów, źle wykonany dach, i być może, już niedługo siwe włosy!!.

A

Firma wykonała usługę położenia blachodachówki, wymiany rynien, itp. niestety jakość wykonania usługi jest dramatycznie niska. Rynny ciekną w kilku miejscach, obróbka komina źle zrobiona, w efekcie duże przecieki. Wkręty źle przykręcone do blachodachówki, również pozostawione otwory po źle wkręconych wkrętach. Opierzenia niedbale i nieestetycznie wykonane, częściowo porysowane. Rynny zamiast deklarowanych cynkowo-tytanowych, są prawdopodobnie ze zwykłej blachy, rozstaw haków rynnowych nieregularny i wadliwy ( za duże odległości pomiędzy hakami rynnowymi) Część łat zamiast do krokwi, przykręcona jest do miejsc, które nie gwarantują stabilności dachu podczas wiatru.(możliwe zerwanie dachu) Wiele niedoróbek, i wadliwie wykonanych części dachu, brak podstawowej wiedzy dotyczącej sztuki budowlanej. Firma nie odpowiada na telefony, i reklamację.

Anna Błońska

W styczniu 2020r. zamówiłam w firmie Boito Burcsa Lajos usługę wymiany dachu. Odebrana przeze mnie w dniu 09.02.2020 usługa jest wadliwa. Wadliwość polega na przeciekaniu dachu w 3 miejscach, w jednym pokoju pojawił sie grzyb. Wady usługi zostały stwierdzone po pierwszych, intensywnych opadach deszczu w kwietniu br. W dniu 04.05.2020r. poinformowałam o tym fakcie firmę telefonicznie, w dniu 30.05.2020 r. wysłałam MMSem zdjęcia, wcześniej i później, pomimo wielu telefonicznych monitów i zapewnień o przyjeździe i poprawieniu usługi firma nie skontaktowała się ze mną. 19.08.2020 wysłąłam oficjalną reklamację, pismo wróciło jako nieodebrane.

Zostaw merytoryczną opinię o Dekarstwo-Blacharstwo Boito Lajos Burcsa - Legnica

Dekarstwo-Blacharstwo Boito Lajos Burcsa