Opinie o HT Meble Tomasz Hajduk w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HT Meble Tomasz Hajduk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie HT Meble Tomasz Hajduk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HT Meble Tomasz Hajduk w Gdynia

Stanisław Nowy wpis

Nie polecam tego stolarza, za drogi, I partaczy robotę i bardzo długo robi, chyba za dużo pracy ma i się gubi, i pelno poprawek, a później nie dotrzymuje umowy i podwyższa ceny bo ceny rosną a to jego wina że jest nieterminowy !!!

Maria Gdynia Nowy wpis

Z całą pewnością nie mogę polecić Pana Tomasza Hajduk z Witomina stolarza HT Meble, pomimo wielu pomiarów duzo poprawek w kuchni i ciągnie się to miesiącami, i podwyższa ceny, strasznie drogi stolarz, dużo poprawek , bardzo długi czas wykonania, nie polecam!!!

Grazyna Nowy wpis

Nie polecam za drogi, i nie dotrzymuje slowa, oraz terminów, jakość co do ceny słaba, Omijać szerokim łukiem!!!

Agnieszka Nowy wpis

Porażka ten stolarz , Bardzo drogi I nie słowny, ogólnie nie polecam i przestrzegam , cena ustalona nie dotrzymana za kuchnie , termin przekroczony o parę miesięcy i cena w górę bo materiał poszedł w górę a to jego wina że nie kupił materiału przy ustalonej cenie NIE POLECAM !!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie HT Meble Tomasz Hajduk? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
KASIA

Przykro mi to pisać ale nie polecam stolarza Pana Tomka Hajduk z Gdyni HT meble, nie dokładny, nie słowny, drogi, i czekać można tygodniami , ogólnie nie warto odradzam i przestrzegam przed zaliczkami !!!

Odradzam tego stolarza, bardzo drogi i zawyża ceny moim zdaniem i nie terminowy, jakość słaba co do ceny ,w tej cenie można znaleźć duzo lepszego.Meble robi bardzo długo jeśli komuś nie zależy na czasie i pieniądzach i jakosci to ok.

Danuta

Nie polecam niestety, na początku super wrażenie a później slowa nie dotrzymuje i zwodzi i terminów nie dotrzymuje , jakość wykonania dobra ale dużo poprawek i na naprawę poprawek trzeba duzo czekac niestety, nie polecam.

Damian

Nie polecam tego stolarza, poprostu nie dotrzymuje slowa, nierzetelny, nieterminowość i b.drogi, ostrzegam unikac !!!

zadowolona klientka

Z całego serca polecam Pana Tomasza ! Bardzo uczciwy Pan, nie brał żadnej zaliczki, zrobił u mnie kuchnie na wymiar, spełnił każdą moją prośbę i kolejny wymysł. Oraz zrobił szafe na wymiar. Uwinąl się bardzo szybko, nawet po sobie posprzatał ! Polecam z całego serca

Pan Tomasz Hajduk jako HT Meble z polecenia trafiłam do niego miał zrobić meble kuchnia miało być 2miesiace A skończyło się 7miesiecy zwodzenie, branie zaliczek zrobi coś jeden dzień i nie ma go miesiac i wezmie zaliczkę... Odradzam z cala stanowczością i nigdy proszę nie płacić podatki żadnym pozorem zaliczek bo będziecie czekać miesiącami na dokończenie pracy...

Daga

@M ale to ty u niego coś zamawiałeś czy pracowałeś?

M
@Daga

Tak ja zamawiałam u niego i naprawdę nie polecam (usunięte przez administratora) zwodzi i nigdy nie dotrzymuje słowa!!!

M

Pan Tomasz dużo obiecuje dobrą cenę i szybkie wykonanie. Niestety czar szybko pryska prace ciągną się miesiącami a bałagan w notatkach powoduje błędy w wykonaniu i niestosowanie się do uwag. Niestety stolarz z polecenia ale bardzo się zawiodłam nie tylko na czasie ale też na cenie końcowej która uległa znacznej zmianie na wyższą.

Danuta

Niestety nie polecam Pana Tomasza Hajduk jako HT-MEBLE Gdynia, obiecuje gruszki na wierzbie a nigdy nie dotrzymuje slowa, za nieterminowosc skala od 0-10 dalabym z cala stanowczoscia 0 wielkie zero, nigdy zadnego terminu nie dotrzymal kuchnia rozgrzebana miesiacami i jak tu mieszkac, i rozmowa ciagle to samo, nie odbiera telefonow kwoty ustalonej tez nie dotrzymuje slowa, pozniej dolicza koszty bo niby drozeja materialy, wielkie NIE POLECAM !!!

Barbara klientka Pana Tomasza

Jestem bardzo rozczarowana wspolpraca z Panem Tomaszem, obiecuje wiele na poczatku , cena niska termin szybki, a pozniej wszystko sie ciagnie miesiacami , i podwyzsza ceny, wymysla z kapelusza podwyzki a to bylo drozsze a to drozsze a to paliwo , a to tamto i tamto , jakosc wykonania tez ma wiele do zyczenia, stolarz z polecenia byl , a sie bardzo rozczarowalam, kuchnie robil miesiacami i skasowal duzo wiecej jak sie umawialismy, polecam tylko podpisywac umowe z terminami wykonania i karami za nie wykonanie , ostrzegam przed tym stolarzem !!! NIE POLECAM !!!

klient

Nie polecam tego stolarza , omijac szerokim lukiem, nie dotrzymuje zdnego terminu, obietnice bez pokrycia , jakosc ze wzgledu ze bierze tyle prac naraz bardzo niska. Nie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o HT Meble Tomasz Hajduk - Gdynia

HT Meble Tomasz Hajduk