Opinie o Firma Bochaczyk Handlowo-Usługowa Dariusz Bochaczyk w Lipnica Wielka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Bochaczyk Handlowo-Usługowa Dariusz Bochaczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma Bochaczyk Handlowo-Usługowa Dariusz Bochaczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Bochaczyk Handlowo-Usługowa Dariusz Bochaczyk w Lipnica Wielka

Paula Nowy wpis

Pani Paulo pan Darek wykonywał prace u mnie czyli w Gaju . Poprosił mnie jak jestem zadowolona z jego pracy , to żebym wystawiła opinie. Ja jestem zadowolona z wykonania prac przez Pana Darka, przeciwieństwie do pani . I muszę pani powiedzieć, ze nie tylko pani ma na imię Paula! Chyba pani gdzieś się zatrzymała , albo żyje w innym świecie! Zauważyłam tez ze pani pisze pod innymi imionami, żeby oczernić. Dla mnie jest pani żenująca!

Krzysztof Nowy wpis

Jestem zadowolony z wykonania !

Paula Nowy wpis

Szanowny Panie Darku proszę się pod mnie nie podszywać. Będę zadowolona wówczas gdy zwróci mi Pan pieniążki. Proszę nie straszyć Policja i innymi organami ani adwokatem bo Pana i tak nie stać. Proszę nie pisać codzienn z innego imienia tych wpisów bo to jest śmieszne. (usunięte przez administratora)

Olek

Pozytywnie polecam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Firma Bochaczyk Handlowo-Usługowa Dariusz Bochaczyk? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Zosia

Jestem za polecam

Zyk

Polecamy

Katarzyna

Polecam

Katarzyna

Definitywnie nie polecam. Człowiek niesłowny, zabrał zadatek i do dzisiejszego dnia nie możemy go odzyskać. Radzę trzymać się od Pana darka z daleka.

Paula
@Katarzyna

U mnie to samo Pan ten wziął zadatek a tynków nie wykonał. Przyjechał na budowę obiecał tynki zadatek wziął a teraz nie chce oddać, bo twierdzi, że nie ma.

Jarosław
@Paula

Dzień dobry - mam ten sam problem z odzyskaniem pieniędzy. proszę o kontakt 602 756 100

Loli

Ej Kaśka Kaśka nie ładnie! Paula No jak możesz!

Znajoma

Oj pani Paulo a może Katarzyno nie ładnie nie ładnie …’ to już świadczy o pani. Ja w przeciwieństwie do pani polecam!

Grzesiek

Paulina i Katarzyna to jedna osoba , nie ładnie tak oczerniać! Ja Polecam zadowolony i polecam !

Max

Jestem zadowolony. Polecam!

Grzegorz

Polecam!

Zlecenie na tynki wykonane . Tynki wykonane dobrze. Polecam bez zastrzeżeń

Bożena
@Andrzej

Czy jest możliwość podjechać do Pana i zobaczyć tynki? Cementowo-wapienne czy gipsowe?

Zygmunt

Jestem zadowolony z tynków . Wejście było opóźnione 2 tygodnie, prace trwały nie całe półtora tygodnia. Tynki wykonane, oczywiście były drobne poprawki, panowie poprawili.Nie mam nic do zarzucenia . Ja polecam

Jarosław

Pan Dariusz jest w moich oczach (usunięte przez administratora) Zabrał zadatek twierdząc że na towar po czym mimo wielokrotnych próśb o podjęcie realizacji nic nie zrobił wymyślając coraz to ciekawsze historie. Umowę podpisałem z nim w sierpnia. Wypowiedziałem w marcu 24 bo miałem już dosyć. I do dzisiejszego dnia nie zwrócił mi zadatku twierdząc że nie ma pieniędzy które były na towar którego nie kupił. Radzę trzymać się od niego z daleka.

Nie polecam usług pana Bochaczyka. U mnie na budowie przy tynkowaniu nie wywiązał się z umowy i to zarówno w stosunku do mnie jak i swoich podwykonawców ( tynkarzy) . Radzę dobrze zastanowić się zanim zlecicie mu prace.

Jestem zadowolona z wykonania tynków w moim domu, kierownik budowy odebrał wykonanie tynków . Polecam

Antek

Polecam! Robota dobrze wykonana.

Jak długo czekaliście na odzew z Firma Bochaczyk Handlowo-Usługowa Dariusz Bochaczyk? Oddzwaniają zawsze?

Waldek

Można powiedzieć tydzień roboczy, ale zgłosił wcześniej ze może się opóźnić z wejściem. Jestem zadowolony wywiązał się z umowy, tynki zrobione na poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Bochaczyk Handlowo-Usługowa Dariusz Bochaczyk - Lipnica Wielka

• Jak się pracuje w Firma Bochaczyk Handlowo-Usługowa Dariusz Bochaczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Bochaczyk Handlowo-Usługowa Dariusz Bochaczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Bochaczyk Handlowo-Usługowa Dariusz Bochaczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Bochaczyk Handlowo-Usługowa Dariusz Bochaczyk
  • 29A