Opinie o Zakład Usług Komunalnych i Transportowych Henryk Siwiński Zukit w Rogoźno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Komunalnych i Transportowych Henryk Siwiński Zukit. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Usług Komunalnych i Transportowych Henryk Siwiński Zukit o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Komunalnych i Transportowych Henryk Siwiński Zukit w Rogoźno

Klient Nowy wpis

Od dawna nie spotkałem się z tak chamską obsługą jak Zukit Siwinski. Kompletny brak szacunku dla klientów, stawki za wywóz odpadów ustalane są chyba na zasadzie "dolicz im ekstra może zapłacą". Osobiście bardzo nie polecam.

Arek Poznań Nowy wpis

Uwaga ! Dzisiaj ewidentna próba (usunięte przez administratora) Zamówiliśmy kontener. Uzgodniona cena 270 zł za kontener. Regularna informacja o dacie odbioru. Informacja zwrotna od zakładu by nie przejmować się terminem wynajmu ( wydłużyliśmy go o ok 10 dni ze względu ze nie udało nam się wykonać prac budowlanych w uzgodnionym czasie ). Informacja od kierownika by się nie przejmować i zadzwonić jak będzie do odbioru. Wystawili fakturę na 680 zł (pani stwierdziła ze liczy 50 zł za dzień przestoju) . Po telefonie do pani w biurze i zakwestionowaniu ustaleń usłyszeliśmy że łaskawie mamy zapłacić ustaloną kwotę, ale firma nas już nie obsłuży. Wspaniale. Zleciliśmy im usługi od 3 lat. Radzę uważać . Nie podpisują umów , nie udostępniają OWU. I jeszcze jedno. Po prośbie o podanie kierownika ów Pani powiedziała ze kierownik nas słyszy … Nikt nas nie poinformował ze rozmowa jest podsłuchiwana. To chyba nie zgodne z prawem. Jesteśmy bardzo rozczarowani. Wstyd. Uczcie się od SKIPA albo innych dostawców podobnych usług

Czy twoim zdaniem warto starać się o pracę firmie Zakład Usług Komunalnych i Transportowych Henryk Siwiński Zukit w mieście Rogoźno? Dodaj swoją opinię, pomóż innym podjąć zawodową decyzję. Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Komunalnych i Transportowych Henryk Siwiński Zukit - Rogoźno

Zakład Usług Komunalnych i Transportowych Henryk Siwiński Zukit
  • Boguniewska 8