Opinie o Baran Janusz Projektowanie i Nadzory Budowlane Inż.Janusz Baran w Brzeszcze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Baran Janusz Projektowanie i Nadzory Budowlane Inż.Janusz Baran. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Baran Janusz Projektowanie i Nadzory Budowlane Inż.Janusz Baran o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baran Janusz Projektowanie i Nadzory Budowlane Inż.Janusz Baran w Brzeszcze

Code Aparts Nowy wpis

Gorąco polecam Pana Janusza zarówno jako projektanta ,architekta jak i kierownika budowy .Kilkakrotnie korzystałem z usług firmy Pana Barana i nigdy z niczym nie było żadnych problemów!!! To naprawdę rzetelny fachowiec!

Dawid Nowy wpis

Polecam Pana Janusza Barana zarówno jako kierownika budowy, jak i architekta. Współpraca z nim układa się bardzo dobrze, odpowiada na wszystkie pytania, proponuje rozsądne rozwiązania i jest bardzo pomocny. Dzięki jego sugestii o przeprojektowaniu stropu, zaoszczędziłem znaczną kwotę.

Iza Sz Nowy wpis

Bardzo dobry projektant i kierownik budowy. Wspiera klienta przez cały czas. Potrafi doradzić w sposób praktyczny co do zmian w projekcie. Poświęcał nam swój czas nawet będąc na urlopie., co w dzisiejszych realiach jest rzadko spotykane. Polecam serdecznie jako zadowolony klient.

Grzegorz Nowy wpis

Godny polecenia projektant ,a także kierownik budowy. Rzetelny, terminowy,zdyscyplinowany i bardzo dobrze zorganizowany to cechy które zdecydowanie go wyróżniają . Moja spółka współpracuje z Panem Januszem od 3 lat to dzięki jego doradztwu i wiedzy powstało oraz w dalszym ciągu powstaje wiele wspaniałych projektów. Zdecydowanie polecam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Baran Janusz Projektowanie i Nadzory Budowlane Inż.Janusz Baran? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jarek

Szczerze polecam jako projektanta jak również kierownika budowy. W moim przypadku Pan Janusz pełnił obie z w/w funkcji. Sprawnie i szybko przygotował komplet dokumentacji wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Rzetelnie i sprawnie wypełnił obowiązki kierownika budowy (jestem pewny że dom mi się nie zawali) oraz służyły fachowym doradztwem w trakcie budowy (ogromna wiedza ogólnobudowlana, w tym nowinki techniczne). Wszystko odbywało się w umówionym terminie, bez spóźnień.

Bardzo rzetelny i rzeczowy architekt. Pomaga w załatwianiu wszelkich formalności. Zdecydowanie polecam!

Bogdan Matlak

Nie polecam!!! Przy projektowaniu domu wszystko spartaczone lekko przerobiony gotowy projekt bez perspektyw Nowy Architekt który to zobaczył chwycił się za głowę Praktycznie od zera trzeba było robić Na nowo a ten kasę wzioł i Uśmiechnięty!!! Omijać szerokim Łukiem

MateuszSanak

Pan Janusz Baran prowadził nadzór nad budową mojego domu od samego początku do końca.Wszystko było prowadzone bardzo profesjonalnie.Z czystym sumieniem POLECAM usługi Pana Janusza.

wojtasdomypasywne@

Absolutnie nie polecam. Osoba nie rzetelna, jeśli masz czas i lubisz telefonować co chwile, aby sprawdzać jak sprawy idą to proszę śmiało. Przez pięć miesięcy w mojej sprawie nie zrobił nic (pierwsze spotkanie 06.08.2020r), od 2021r wchodzą nowe normy i nie ma szans aby uzyskać pozwolenie na budowę w tym roku. Na dowód, aby nie być gołosłowny udostępniam korespondencje email, oceńcie sami. Pierwszy email po miesiącu, coś mnie tknęło by zadzwonić i na jego prośbę wysłałem przypomnienie. Maciej Wojtas

Zostaw merytoryczną opinię o Baran Janusz Projektowanie i Nadzory Budowlane Inż.Janusz Baran - Brzeszcze

• Jak się pracuje w Baran Janusz Projektowanie i Nadzory Budowlane Inż.Janusz Baran?

Zobacz opinie na temat firmy Baran Janusz Projektowanie i Nadzory Budowlane Inż.Janusz Baran tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baran Janusz Projektowanie i Nadzory Budowlane Inż.Janusz Baran?

Baran Janusz Projektowanie i Nadzory Budowlane Inż.Janusz Baran
  • Wspólna 46