Opinie o Safe House Nieruchomości Grzegorz Sieg w Śrem

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Safe House Nieruchomości Grzegorz Sieg. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Safe House Nieruchomości Grzegorz Sieg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Safe House Nieruchomości Grzegorz Sieg w Śrem

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak szefostwo w Safe House Nieruchomości Grzegorz Sieg traktuje ludzi?

Weronika Nowy wpis

Mocne słowa masz na to jakieś dowody czy tak gadasz bo cię czymś zezłościł?

Marcin Nowy wpis

Adam opisz sytuację

Esba86

Zła organizacja wynajmu i sprzedaży mieszkań, domów, niejasne oferty, nie uczciwi Pan Grzegorz jak i jego matka Ewa, Ostrzeżenie dla wszystkich którzy chcą skorzystać, z kupna, wynajmu tego pośrednika, przestroga dla innych itd.....

Monika79
@Esba86

Jakieś szczegóły? Jakiego typu problemy pojawiły się przy sprzedaży? Będę wdzięczna za wszelkie info...

drania
@Esba86

mam pytanie co oznacza nieuczciwy w przypadku sprzedaży ?

Opinia

Wow, czyli nie tylko ja mam takie doświadczenie z tym człowiem. Dziwne, że jeszcze ktoś taki funkcjonuje na rynku. Bardzo nieczuciwy człowiek.

Firma Safe House Nieruchomości Grzegorz Sieg poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Pan Grzegorz tak działa! Ma swój scenariusz krok po kroku ! I bardzo dobrze mu to wychodzi kosztem innych !

Sandra

@Esba86 Czas dla tej branży nie jest lekki więc konkurencja zaczęła inspirować do złośliwości o firmie?

@Sandra

Dlaczego zakłada Pani, że negatywna opinia oznacza to, że jest to konkurencja? Po opiniach widać, że nie jest to tylko jedno przypadkowe zdanie.

nick

Niestety też mam negatywne zdanie nt. pana Grzegorza. Pan Grzegorz na pierwszym spotkaniu wydawał się być "do pogadania". Przy odbiorze mieszkania zwracał uwagę na dosłownie każde najmniejsze uszkodzenie i zabrudzenie. Nawet mało widoczny uszczerbek w drzwiach był dla niego podstawą do wymiany całych drzwi! Zabrudzony front piekarnika też miał być powodem jego wymiany! Samo podejście Pana Grzegorza również jest nieprofesjonalne, używa wulgarnych zwrotów (np. że kuchnia jest (usunięte przez administratora) prowokuje i podjudza złośliwymi i przesadzonymi wypowiedziami, a także wprowadza najemców w błąd (mówiąc, że nie trzeba odmalowywać pokoju, a na spotkaniu z właścicielem okazuje się jednak, że trzeba). Do tego oddając nam mieszkanie twierdził, że jest wyczyszczone w całości, co nie było prawdą przy dokładniejszym sprawdzeniu. Później przy odbiorze go to nie interesowało i wymagał posprzątania dosłownie każdego kąta mieszkania. Moja rada: przy wynajmowaniu mieszkania od p. Grzegorza bardzo dokładnie sprawdźcie każdą szafkę, każdą szczerbę w drzwiach czy meblach i każde zabrudzenie ściany czy sprzętu i zróbcie zdjęcia, żeby potem nie stracić kaucji.

Aleksandra

Pan Grzegorz jest nieuczciwy i nie wykonuje pracy w profesjonalny sposób. Sam podejmuje decyzje nie konsultując się z właścicielem mieszkania, za co potem muszą płacić najemcy. Brak honoru i ludzkiej uczciwości. Zdecydowanie nie polecam usług tego pana.

BRODACKA

Witam, razem z kolegą wynajmowalismy mieszkanie, z początku obiecywał złote góry, uprzejmość, życzliwość że strony właściciela Grzegorza,, mieszkanie nie było jakimś luksusem, normalne skromne trochę zniszczone mieszkanie, dużo do życzenia, po jakimś czasie zaczęły się problemy ze strony właściciela, zrobił się nie uprzejmy, arogancki, Nie polecam nikomu tego biura nieruchomości, ani mieszkań od tych ludzi,!!! NIE POLECAM. L. B.

Zostaw merytoryczną opinię o Safe House Nieruchomości Grzegorz Sieg - Śrem

Safe House Nieruchomości Grzegorz Sieg