Opinie o F Lexus Sławomir Niekraszewicz E-Oryginalne w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy F Lexus Sławomir Niekraszewicz E-Oryginalne. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w F Lexus Sławomir Niekraszewicz E-Oryginalne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F Lexus Sławomir Niekraszewicz E-Oryginalne w Bydgoszcz

Ilona

Uwaga (usunięte przez administratora) Sprzedają podróbki, rozwalające się buty!! Nie uznają reklamacji! Są aroganccy i nieuprzejmi dla klienta! Ostrzegam każdego NIE KUPUJCIE NIC OD TEJ FIRMY.

@Ilona

Ostrzegam przed zakupami od tej firmy!banda (usunięte przez administratora) sprzedają bubel.Skandaliczna obsługa posprzedażna,rozklejanie się obuwia już po 6m Ce od zakupu zostało zbagatelizowane.Kolejne dwie reklamacje z tego samego tytułu w odstępach czasowych znów zamiecione pod dywan.Buty nie były ani zamoczone ani z racji kontuzji użytkowane intensywnie.Rozklejanie się materiału w miejscach szluwek oraz podeszwy.Odpowiedz na reklamacje to bełkot z szablonu wysyłany do każdego klienta nie adekwatny do sytuacji.0 odpowiedzialności za sprzedawany bubel.Zenada i jeszcze raz żenada.

Artur

Firma ma stałą ekipę do obsługi klienta i magazynu, że brakuje ogłoszeń? Brakowało wcześniej zadowolenia z przychodzenia do pracy w weekendy czy zarobków. Jakieś zmiany w kwestii kasy, nadgodzin czy socjalu? Czy jest tu jasno ustalony i przestrzegany podział obowiązków?

Pola
@ona

To dużo powiedziane skoro każdy ma oficjalnie najniższą. Ile w takim razie dostaje się 'Pod stołem'? A pracownicy mają jakieś zniżki na obuwie?

McckZzz Nowy wpis

Najgorsza firma sprzedająca obuwie na jaką w życiu się natknąłem. Najpierw po tygodniu rozkleił się czubek lewego buta. Dosłownie po kilku użyciach obuwia. Odesłałem licząc na zwrot pieniędzy lub wymianę na nowy. Natomiast oni nosek przykleili... Ok pomyślałem, może mają prawo tak załatwić sprawę. Po otrzymaniu obuwia po 4 dniach odkleił się czubek w prawym bucie. Przez telefon twierdzili, że teraz już buty wymienia na nowe lub zwrócą pieniądze. Buty używane w sumie może 10 dni. Dziś dostałem informację, że buty zostały sklejone i będą odesłane w dniu dzisiejszym. TO JEST ZENADA I SKANDAL!!! ALBO SPRZEDAJA PODRÓBY ALBO BUTY DRUGIEGO GATUNKU!!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Nowe buty w ciągu miesiąca zostały dwa razy już sklejone jak u szewca w zakładzie. TAK TO SIĘ W KONIA ROBIŁO KLIENTÓW W PRL-U LUB NA POCZĄTKU LAT 90. Wstydu NIE MACIE!!!

Mariusz Nowy wpis

Tu jest chyba nieścisłość. Wyświetlana tu nazwa jest jakby zbitką dwóch oddzielnych podmiotów gospodarczych. Pierwszy, to F LEXUS Sławomir Niekraszewicz, zajmujący się wg. PKD sprzedażą detaliczną obuwia i wyrobów ze skóry. A drugi, to e--oryginalne s.c. Patrycja Niekraszewicz, Sławomir Niekraszewicz, który został wykreślony z rejestru. Mając to więc wyjaśnione, kto zaspokoi moją ciekawość, i napisze, jak traktują tu pracownika? Chodzi mi zwłaszcza o relacje międzyludzkie, ale również i zarobki, dla handlowca.

Luk Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Nie uznają reklamacji a buty same się rozklejają lecz firma pisze ze zawadziłem. Odradzam (usunięte przez administratora)

Leo Nowy wpis

Słów na temat pracy jest tu, jak na lekarstwo. Na początku roku podawano, że na umowie jest najniższa krajowa i że nie ma żadnego socjalu, a ubikację, czy kuchnię wysprzątać muszą pracownicy, bo nie ma osoby, zajmującej się utrzymywaniem porządku. No więc, jaką dają umowę, o pracę, czy zlecenie? I czy jasno określają, co jest do robienia, co jest później dotrzymywane po podpisaniu umowy? W ogóle prawda jakaś była w tamtym komentarzu, choćby z kasą?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w F Lexus Sławomir Niekraszewicz E-Oryginalne spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Klient

Tragedia..... próbowałem zakupić u nich buty 2 raz i 2 razy okazało się, że buty niedostępne o czym dowiedziałem się gdy zacząłem dopytywać o swoje zamówienie. Na szczęście zwrócili pieniądze za pierwszym razem z opóźnieniem niestety. Nigdy więcej nic u nich nie kupię.

Artur

ona
@Artur

firma ma jasna procedure - wciska glownie na allegro towar wadliwy, buty rozklejaja sie po tygodniu, a reklamacja polega na tym, ze belkoczaca baba twierdzi, ze zle uzytkowane jest obuwie i mozna to oddac do rzecznika praw konsumenta - na magazynie sa buty z grzybem, sa buty z wilgocia, ktora smierdzi na kilometr, ale wola opychac to na allegro w cenie 1/3 oryginalu i czekac na ewentualne reklamacje, ktore sa rozpatrywane jak wyzej - zakladaja co chwile nowe konta na allegro, bo tracac supersprzedawce za takie walki nie moga utrzymac wysokiej oceny klienta. zarobki polegaja na tym ze dostajesz na umowie najnizsza krajowa a moze ewentualnie jak dobrze pojdzie to dostaniesz 300 moze 400 zlotych pod stolem nie ma zadnego socjalu ubikacje czy kuchnie myja pracownicy bo firma zarabiajaca miliony zlotych na tych walkach nie jest w stanie zatrudnic sprzataczki - ale w sumie skoro ktos sie na to zgadza i robi za (usunięte przez administratora)to po co sie starac? najwiekszy januszex jaki mozesz sobie wyobrazic w sezonie gdzie (usunięte przez administratora) po 10h bez praktycznie przerwy jedynym socjalem jest (usunięte przez administratora) pizza (ale tylko w poniedzialki) z miejsca gdzie wlasciciel wynajmuje swoj lokal pizerii - to miejsce jest jednym niesmiesznym zartem wciskany jest towar o ktorym kazdy wie, ze ma defekt, ale liczymy na to, ze klient nie bedzie chcial pojsc do sadu caly dzial allegro polega na (usunięte przez administratora)ktore nie moga znalezc nigdzie indziej pracy i belkocza do sluchawki - zdjecia produktow robi ukrainka na umowie zlecenie bo przeciez po co placic komus normalne rynkowe pieniadze za solidna prace - na magazynie raz potrzeba 4 osob raz 20 osoby zarzadzajace (czytaj rodzina wlascicieli) nie maja zielonego pojecia o tym jak zorganizowac prace, wiec jeden (usunięte przez administratora) i nosi kartony, a drugi oglada (usunięte przez administratora) i gra w gry online - to miejsce to jest najwieksze scierwo w ktorym mozesz sie znalezc, nie myslcie nawet o aplikowaniu bo roznoszenie ulotek przy pracy w tym przybytku to szczyt marzen

Alicja
@ona

Dzięki za taki wyczerpujący komentarz. Długo tu pracowałeś? Płacą na czas? Myślisz, że to dobre miejsce "na przeczekanie" żeby się zaczepić do czasu aż nie znajdę czegoś lepszego?

ona
@Alicja

placa na czas - kazdy niezaleznie od stanowiska oficjalnie zarabia najnizsza krajowa, sprawa powinna zajac sie inspekcja pracy - firma to jeden wielki przekret od zarobkow zaczynajac konczac na plesniejacych butach new balance, ktore wystawiaja na (usunięte przez administratora)

Grażyna
@ona

A do jakiego dnia każdego miesiąca wypłacają kasę, wszyscy mają w ten sam dzień? O czym dokładnie mówisz pisząc o tych butach? Dlaczego nie ma pracownika we firmie, który zarabia więcej niż najniższą krajową? Ta kwota jest tylko na umowie, a reszta do ręki czy nie ma nic dodatkowego?

Pola

Ilona

@Ilona

A tam w ogóle jest jakiś dział reklamacji, ktoś kto się zna na rzeczy? Bo nawet nie wiem, w sumie mam już doświadczenie w takich sprawach, a akurat szukam pracy. Nie ma jakiegoś wakatu teraz? Nawet tak do pomocy? Jestem ciekawa jak się pracuje ktoś się może odezwie??? :)

tami

firma handluje towarem drugiej/trzeciej kategorii, po zgloszeniu reklamacji dostaje sie te sama spiewke - buty byly zle uzytkowane i mozna sprawe zglosic do rzecznika praw konsumenta. Licza, ze wiekszosci osob sie nie bedzie chcialo zglaszac sprawy, jak kupil buty za 100 czy 200 zl. Ja sprawe zglosilam i uzyskalam nakaz zaplaty od tego 'sklepu' - omijac z daleka, na allegro to samo - zakladaja co chwile nowe konta, tylko adres sie nie zmienia

Wykonawca 67

Nie polecam butów od tego sprzedawcy tandeta

Dostałam buty kategorii B W opisie aukcji nie było o tym mowy

Silnorenki
@Ania

To normalna procedura w tej firmie. Skupowanie butow drugiej kategorii/second factory/stare,rozklejajace sie kolekcje,kartony i buty obrosniete pleśnią i sprzedawanie po normalnej cenie.Bez zadnej informacji.Reklamacji i tak nie przyjmuja.Zniszczone z winy klienta i tyle

Urszula
@Silnorenki

No ale jak to nie przyjmują? A próbowałeś napisać do rzecznika praw konsumenta z tym, może nie rozwiązałeś tego poprawnie po prostu? Ciekawa jestem, czy naprawdę nie ma sposobu, żeby to wyegzekwować... No ale tak czy siak dzięki za info, że taka jest tam sytuacja.

Silnorenki
@Urszula

Firma wychodzi z takiego założenia ze ludziom nie bedzie chcialo sie bawić w latanie po sądach dla 200/300 zlotych

Ona
@Urszula

Miałam podobną sytuację….Zasięgnęłam porad, przedstawiłam przepisy tej żałosnej firmie, na co dostałam odpowiedz, że jak się nie zgadzam mogę sprawę kierować do sądu, bo oni podtrzymują swoją decyzje i nie zgadzają się na polubowny sąd konsumencki, a 14 dni które wskazuje przepis ich nie dotyczą. Sprawa jest wygrana od razu dla mnie, ale tak jak ktoś napisał…. Szarpać się o 300 zł, łazić po sądach szkoda nerwów i czasu.

Dlaczego moje opinie są usuwane ? Mam prawo wyrazić swoje niezadowolenie z zakupów. Powtórzę: nie przestrzegacie prawa, nie zwracacie środków, buty jakiś koszmar, rozsypują się po 3 miesiącach, wmawianie klientowi, że źle buty nosi, źle użytkuje. Nie polecam zakupów. Nigdy nie trafiłam na gorszego sprzedawcę.

Usuwają negatywne opinie klientów !!! nie przestrzegają prawa, nie zwracają środków, buty jakiś koszmar, rozsypują się po 3 miesiącach, wmawiają człowiekowi, że człowiek źle buty nosi, źle użytkuje. Nie polecam zakupów. Nigdy nie trafiłam na gorszego sprzedawcę.

Usuwają negatywne opinie klientów !!! nie przestrzegają prawa, nie zwracają środków, buty jakieś koszmar, rozsypują się po 3 miesiącach, wmawiają człowiekowi, że człowiek źle buty nosi, źle użytkuje. Nie polecam zakupów. Nigdy nie trafiłam na gorszego sprzedawcę.

(usunięte przez administratora) nie przestrzegają prawa, nie zwracają środków, buty jakieś koszmar podróbki które rozsypują się po 3 miesiącach, wmawiają człowiekowi, że człowiek źle buty nosi, źle użytkuje. Nie polecam zakupów. Nigdy nie trafiłam na gorszego sprzedawcę.

Bożena

Przymusowe soboty? A jak to możliwe, co to znaczy że przymusowe? Że co, że jak nie przyjdę to zwolnią? Bo rozumiem że to nie jest normalny dzień pracy?

Karol
@Bożena

Jest dokładnie tak jak piszesz.

Wiktoria
@Karol

i co, mają na tyle chętnych, że mogliby sobie pozwolić na takie masowe zwolnienia? ile osób tu na chwilę obecną pracuje?

Pisaliście ze wszystko w porządku, ale zmartwiły mnie te nadmierne godziny pracy i soboty pracujące... czy dalej tak jest? Da się wynegocjować jakąś ludzką ilość godzin i wolne soboty ?

ivy94
@Piotr

Zarobki na poziomie najniższej krajowej, bez żadnych premii czy dodatków. Jak jest dużo zamówień, to każą zostać na nadgodziny albo przyjść w sobotę, nie można odmówić, chyba że przyniesiesz zwolnienie lekarskie. Socjal zerowy, pracownicy z różnych działów myją podłogi czy odkurzają, bo pracodawca mimo milionowych zysków nie zatrudnia w ogóle nikogo do sprzątania.

Wiktoria
@ivy94

Oszczędności? A czy obowiązki są tutaj ogólnie podzielone jasno pomiędzy pracowników? I ile osób tak właściwie tutaj aktualnie pracuje?

Karol
@Piotr

Na magazynie masz jedną sobote w miesiącu wolną. W sezonie, pytają czy nie przyjdziesz również w niedziele. Jak odmówisz, to krzywo na Ciebie patrzą i nie masz co liczyć na premie.

Waldek

Moim zdaniem uczciwie i rzetelnie podchodzą do pracownika, zarobki może nie jakieś wielkie, ale przynajmniej nie mydlą oczu

Jolanta
@Waldek

I to się ceni, że nie mydlą oczu! A możesz podzielić się informacją co do zarobków. O jakich kwotach mowa?

Ponad dwadzieścia lat prowadzenia działalności to ogromne doświadczenie w niełatwej branży. Dobry pracodawca, fajna atmosfera cóż jeszcze można oczekiwać.

Zadowolony

Solidny pracodawca, miła atmosfera, wypłata zawsze na czas, jestem bardzo zadowolony z warunków pracy

@Zadowolony

Zgadza się mila atmosfera Wyplata na czas Minusem są natomiast nadmierna ilość godziny pracy w miesiacu i przymusowa praca w soboty to na pewno nie zacheca

Zostaw merytoryczną opinię o F Lexus Sławomir Niekraszewicz E-Oryginalne - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w F Lexus Sławomir Niekraszewicz E-Oryginalne?

Zobacz opinie na temat firmy F Lexus Sławomir Niekraszewicz E-Oryginalne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

F Lexus Sławomir Niekraszewicz E-Oryginalne
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Przechowska 5
    85-564 Bydgoszcz