Opinie o Kamilla Matuszczak-Obrębska w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kamilla Matuszczak-Obrębska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kamilla Matuszczak-Obrębska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamilla Matuszczak-Obrębska w Poznań

Anna Wachowiak

Zdecydowanie odradzam najmu z tej agencji. Ludzie uciekajcie, umowa skonstruowana tak, że agencja wszysko może natomiast najemca nic. Mieszkałam tam prawie dwa lata (mieszkanie mi się podobało) standard był bardzo ładny. Natomiast po 3 miesiącach nagle telefon podwyższamy czynsz to 300 zł! Dobrze jakoś to przeżyłam następnie gdy zepsuła się lodówka czekałam 3 miesiące aż agencja wymieni mi na nowa. Na końcu przy rozliczeniu mieszkania pani Kamila godzinę szukała plamek jakichkolwiek śladów użytkownika aby zabrać mi kaucje. Po godzinie znalazła na kapa jakieś ślady. Dodam, że były to zwykle ślady użytkownika. Jest bardzo bezczelna osobą, kontakt z ta osoba coś okropnego. Nie polecam najmu. Uciekające serio. A dodam, że zabrała mi Polowe kaucji za to że były za kanapa były ślady od mebli. Radzę również uważać na dodatkowe koszty bo wysłana mi również to uregulowania rachunek za wodę prawie 800 zł nie wiem jakim cudem za pół roku.

Wynajmująca
@Anna Wachowiak

Wymiana zamków w drzwiach niefachowo ,zniszczone drzwi wejściowe i nie ma zamiaru zapłacić za uszkodzenia . Zgadzam się w całej pełni z najemcami . Omijać agencje szerokim łukiem ,stanowczo nie polecam -żenada

Klient Nowy wpis

Pani Kamilla jest serdeczna i merytoryczną osobą, współpracuje na jasno ustalonych zasadach. Współpraca układa się bardzo dobrze i wielokrotnie korzystam z usług Pani Kamili. Pozdrawiam

Czy w Kamilla Matuszczak-Obrębska możliwa jest praca na podstawie B2B?

Małgorzata Nowy wpis

Wszystko super . Nie miałam żadnego problemu ze zwrotem kaucji . Jasno ustalone zasady od samego początku . Łatwy kontakt

Anna Wachowiak

Wynajmująca Nowy wpis
@Anna Wachowiak

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kamilla Matuszczak-Obrębska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kamilla Matuszczak-Obrębska?

Sleepway

Współpracujemy z tą firmą od 2 lat. Zarządzają nam pokojami i mieszkaniami na wyjanem . Nigdy nie mieliśmy z nimi kłopotu . Często najemcy nie mają zwróconej kaucj ponieważ zostawiają po sobie dużo zniszczeń . Nie jest to decyzja Pani Kamilli a nasza jako właścicieli . Jednak ona stoi na pierwszym froncie. Jeżeli chodzi o rachunki ti u nas rozliczamy według zużycia więc nie rozumiem pretensji innych o duże zużycia. Są spisywane liczniki i załączene do faktury do wglądu najemcom . Chyba pisały te opiniie osoby które nie otrzymały z jakiegoś powodu kaucji . Bardzo polecam Panią Kamilę ponieważ nie poddaje się szantażom najemców i dba o mieszkania właścicieli

Straszne podejście do wynajmującego. Pani Kamila w ogólne nie interesuje się mieszkaniami. Gdy coś się zepsuło trzeba czekać 3/4 miesiące, aby ktoś przyjechał i to naprawił. W tym roku wpadła także na genialny pomysł gruntownego sprzątania mieszkań przed sezonem gdzie zmieniaj się najemcy i obciąża tym wynajmujących pomimo tego, że mieszkanie było czyste. Korzysta także z firmy sprzątającej, która robi wszystko tak powolnie, że osoba starsza zrobiłaby to dwa razy szybciej. Nie polecam korzystać z usług tej firmy.

Agata

Również odradzam wynajem pokoi u tych Państwa. Wynajmowałam pokój dwa lata temu. Do mieszkania wszedł grzyb, dodatkowo psuła się pralka a naprawa jej i kontakt z właścicielem - tragedia. Czasowo trwało to bardzo długo. Wypowiedziałam umowę w trybie natychmiastowym, bez zwrotu kaucji, popierając się artykułem, który mówi o zagrożeniu utraty zdrowia ze względu na grzyb w pokoju. Przez cztery miesiące wysyłane były mi rachunki do zapłaty! Poza tym ukryte koszta... Coś niewiarygodnego. Dostałam do zapłacenia rachunek za prąd ( na tylko mój pokój, a było ich 4 ) 460 zł! Oczywiście niemożliwością było wykorzystanie przeze mnie takiej ilości, tym bardziej że pracowałam i nie było mnie większość dnia w domu. Mało tego. Przez miesiące, kiedy już nie wynajmowałam pokoju przez tą agencję, wysyłali mi rachunki za miesiące, w których już mnie nie było. Jakby tego było mało - mam na głowie komornika, którego nasłali na mnie po dwóch latach ! UCIEKAJCIE LUDZIE. To co się tam dzieje to jest paranoja.

Kazimierz
@Agata

Jak racja była po twojej stronie to czemu nie zareagowałaś na takie wysokie rachunki jak już tam nie mieszkałaś? Przy wyprowadzce spisuje się stan licznika i wszystko można sprawdzić czy należność jest na ciebie. Do tego komornik nie bierze się znikąd. On realizuje nakaz sądu, wiec musiała być sprawa w sądzie na której cię pewnie nie było. Dość dziwna sytuacja.

Witold

Taki spokój zapanował na forum z jakiegoś powodu? Mam nadzieje, że robię dobrze aplikując do firmy?

wynajmujacy

odradzam w całej rozciaglosci, mozna sie naprawde porzadnie wkopac. Nie było mnie 3 mieisiace od poczatku najmu i zostałem obciazony za uszkodzenia drzwi wejsciowych. Łagodna zima a dopłaty do co masakra. zapchana kanaliza, cieknaca lodówka. skrzypiace drzwi. Brak kontaktu. A pokoje dramat i to nie wcale za jakies dobre pieniadze

Olga

Czy to jest firma jednoosobowa czy szukają pracowników?

Odradzam

Nie polecam z całego serca. Bardzo wysoki czynsz jak na tak małe pokoiki. Często rachunki za prąd, a szczególnie gaz były kosmiczne.(usunięte przez administratora)Umowa była bardzo dokładna pełna różnych ukrytych informacji.

Była lokatorka

Osoba bez jakichkolwiek skrupułów, sumienia. Żeruje na studentach, na koniec okresu najmu wyskakuje z rzeczami, o których nigdy wcześniej nie było mowy i nie ma ich w umowie, straszy sądami. I tak ludzie jej odpuszczają dla własnego spokoju, zamiast walczyć o swoje. Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek współpracy z tą osobą.

Angelika

Jedny słowem ta Pani to oszustka wiec należy na nią i jej cała rodzine uważać . Nękają potem ludzi , zdzierają pieniądze , maja jakieś dziwne spółki , okropieństwo

@Angelika

(usunięte przez administratora)myslałem o wspópracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Kamilla Matuszczak-Obrębska - Poznań

• Jak się pracuje w Kamilla Matuszczak-Obrębska?

Zobacz opinie na temat firmy Kamilla Matuszczak-Obrębska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamilla Matuszczak-Obrębska?

Kamilla Matuszczak-Obrębska
  • Osiedle Stare Żegrze 34 lok. 2