Opinie o Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego Rotor Jerzy Pałyszko Zakład Produkcyjno Usługowy Hypom Jerzy Pałyszko w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego Rotor Jerzy Pałyszko Zakład Produkcyjno Usługowy Hypom Jerzy Pałyszko. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego Rotor Jerzy Pałyszko Zakład Produkcyjno Usługowy Hypom Jerzy Pałyszko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego Rotor Jerzy Pałyszko Zakład Produkcyjno Usługowy Hypom Jerzy Pałyszko w Warszawa

Jestem rozczarowany. Dzwoniąc do p. Jerzego miałem wrażenie że trafiłem na fachowca tym bardziej że ciężko znaleźć takie usługi. Niestety pompa do regeneracji po wizycie u P. Jerzego nadaje się tylko na złom nie mówiąc już i tym ile zmarnowałem czasu bo P.Jerzy miał problem z pracownikami. Żenada

Lidia
@Marcin

Mógłbyś napisać o co chodzi z problemami z pracownikami? Szuka jakichś nowych? Może masz jakieś informacje czy szukają rąk do pracy?

@Marcin

Nie zgadzam się z twoja opinią bo znam jakość pracy i produktów Pana Jerzego jak i jego pracowników i wiem że to ludzie z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Czasami coś może się zdarzyć tak ale Pan Jerzy to bardzo solidny i uczciwy człowiek i moment sprawę załatwi Mam pompy z hypomu i to nie tylko przy koparce ale i przy windzie do transportu ludzi i nigdy mnie nie zawiodły. Czysty olej i dobre filtry i pompy śmigają wiele lat

Maria Nowy wpis
@jacek

po kilka lat? a jak z gwarancją w tym zakresie? do jakiego odcinka czasowego jest ona respektowana przez firmę? była kiedykolwiek potrzebna interwencja któregokolwiek z pracowników?

jacek Nowy wpis
@jacek

Uwaga na informację że można założyć pompę pierwszą do koparki k406 2116 czyli wzmocnioną pierwszą sekcję. Nie da się szczelnie tego połączyć w tej maszynie ma być pompa 2x2113 i 1608 czyli P1C i koparka działa a wszystkie zmiany powodują że z koparki się leje jak z kaczki Pompy z hypomu są BARDZO DOBRE lecz nie należy stosować tych WZMACNIANYCH SEKCJI

Waryński 406 Nowy wpis
@jacek

Panie Jacku, proszę nie wprowadzać w błąd. Można montować do koparki, którą Pan użytkuje pompy z serii 2116 tylko należy pamiętać, że przyłącza są większe po obu stronach. Należy zastosować odpowiednie złączki (nie dorabiać bez rysunku) i nic się Panu nie będzie lało z koparki. Słusznie Pan zauważył, że w koparce są zamontowane pompy z serii 2113 I i II sekcja i takie są dedykowane do maszyny. Proszę jednak pamiętać, że te koparki były produkowane w latach 70-90 i trzeba poświęcić im więcej czasu na konserwację (po pracy należy podokręcać elementy złączne) i nic i jest Ok. To jest konstrukcja z lat 70-tych, ale jak się dba. Jak już jestem na stronie to podpowiem, że kupuję w firmie HYPOM pompy do maszyn XCMG idealny odpowiednik/zamiennik z gwarancją. Oddaję do remontu też pompy zębate pracujące w maszynach zachodnich nie tylko w koparkach i ładowarkach. Wszystkie pompy są testowane na stanowiskach badawczych (mają trzy od 25 kW do 75 kW). Na 6 lat współpracy opracowaliśmy kilka nowych zamienników. Jakość pracy i komunikatywność polecam.

Ignaś Nowy wpis

Zaznaczają na swej witrynie, źe są firmą rodzinną, a tu dodatkowo ktoś dopisał, że zarówno właściel, jak i pracownicy to fachowcy. Wiecie coś, by w takim gronie znalazło się miejsce dla kogoś bez praktyki, na początek do przyuczenia? I jak by to formalnie było pod kątem umowy oraz zarobku?

jacek

Witam. Chciałem przeprosić Pana Pałyszkę i wszystkich pracowników firmy HYPOM za poprzednią opinię. Dzisiaj zamontowałem pompę właśnie z hypom-u i powiem szczerze że nie spodziewałem się takiego efektu, koparka śmiga jak nowa jezdzi szybko a silnik pracuję na ok. 1200 obr. . Firma z Mielca mi tylko pompę zepsuła co mi Pan Pałyszko pokazał uszczelniali ją papierem. Nigdy więcej żadnej regeneracji w Tucholi ,Mielcu ani nigdzie indziej tylko HYPOM Płochocin mają tam nowe części i wiedzę jak robić pompy. Przepraszam jeszcze raz wszystkich pracowników HYPOM-u za wszystko co było złe z mojej strony i życzę samych sukcesów. Ps. Dziękuję za nowe serduszko dla mojej babci waryński k406 .

jacek

Nie polecam nikomu tej firmy bo kombinują zawiozłem do nich pompę praktycznie nową a oni świadomie po założeniu jej na maszynę do testowania zamknęli zawór i pokazali że pływak opadł i że pompa złom. Po zamontowaniu pompy w koparce pompa działa bardzo dobrze. Omijać szerokim łukiem ten hypom i nie mylić go z sąsiadującym HYDRO P.Arendta bardzo uczciwego i fajnego człowieka robiącego naprawdę dobrą robotę.

TUCHOLA
@jacek

Jaki zawór ma Pan namyśli przy ,,maszynie do testowania'' Stanowisko do testowania to elektryczny zespół napędowy pomp z rozdzielaczem z wbudowanym zaworem przelewowym ,manometrem i urządzeniem oporowym np. siłownik oraz parę przewodów

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego Rotor Jerzy Pałyszko Zakład Produkcyjno Usługowy Hypom Jerzy Pałyszko? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
TUCHOLA

Dziękujemy za pozytywne opinie. Pompy regenerowane u nas uzyskują sprawność zbliżoną do tej podawanej w kartach katalogowych ,czyli czasami lepiej wypadają niż jednostki nowe będące zlepkiem wielu części z najtańszych materiałów niepewnej jakości. Czekamy na więcej info o konkurencji

Krzysztof

Pompy ładnie wymalowane z zewnątrz a w środku złom. Pompa lepiej działała przed remontem ale za to pięknie wygląda po remoncie hydrobig tuchola robi dobrze i taniej

waryński

Ceny kosmiczne a jakość marna polecam HYDROBIG TUCHOLA ceny przystępne a i jakość tez dobra

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego Rotor Jerzy Pałyszko Zakład Produkcyjno Usługowy Hypom Jerzy Pałyszko - Warszawa

• Nowolipki 21 lok. 61
    01-006 Warszawa