Opinie o Usługi Ogólnobudowlane Jerzy Chałupka w Brodziszewo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Ogólnobudowlane Jerzy Chałupka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Usługi Ogólnobudowlane Jerzy Chałupka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Ogólnobudowlane Jerzy Chałupka w Brodziszewo

Wiecie, czy Usługi Ogólnobudowlane Jerzy Chałupka udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

True
@Marek

Panie Marku (a może właściwie Panie Jerzy) proszę nie udawać i insynuować i nie podszywać się pod nieprawdziwymi informacjami. Zapadł wyrok skazujący. Sprawa II K nr 346. Ma Pan Jerzy oddać pieniądze i tyle. Został prawomocnym wyrokiem skazany. Koniec. Ot taka tam działalność

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Usługi Ogólnobudowlane Jerzy Chałupka?

Kami

Nie spłaca wypłat tylko oddaje przywłaszczone pieniądze ot cały pracodawca .Nie polecam

Tymon Nowy wpis

Od 8 kwietnia zawieszona jest działalność firmy. Na ile udało mi się sprawdzić w krs. Co w takim razie podziało się z pracownikami? Czy firma uprzedziła i uregulowała należności za świadczoną pracę?

Rekruter

Żadnych. Jerzy Ch. Nikogo nie zatrudnia. Sam musi spłacić swoje długi. Chyba, że chcesz pracować na czarno i dostawać pieniądze pod stołem. Powodzenia

@Rekruter

Ale to sam pracuje czy co? Nie wiem czy dobrze to rozumiem, że spłaca zaległe wypłaty ludziom, którzy kiedyś u Niego pracowali?

Mała Nowy wpis
@Rekruter

Czyli zatrudnia pracowników ale nie na umowy, tak? Skoro firma widnieje jako aktywna to ktoś tam jednak pieniądze musi zarabiać. Wiesz może czy istnieje jakaś możliwość pracy dorywczej, od czasu do czasu przy jakimś zleceniu?

Kami Nowy wpis

Piszecie tu o jakichś wyrokach i że firma nikogo nie zatrudnia teraz, a jedynie działa z podwykonawcami. Mimo to firma nadal widnieje w rejestrach jako aktywna, czyli nadal jakieś projekty wykonują? Niektórzy się też tu zastanawiali czy pieniądze zostaną koniec końców zwrócone. Mamy już kolejny rok, coś się ruszyło w tym kierunku?

Standard

Jerzy Ch. z premedytacją nie oddaje długów. Komornik nic mu nie zabierze. Wszystko przepisała na rodzinę, a sam mieszka z konkubiną

Jaka jest kasa jak pracuje się właśnie przy pracach wykończeniowych? Jaka jest pensja stała miesięczna? A może jest tylko projektowa, czyli za konkretne działania jest tylko kasa, bez gwarancji kasy co miesiąc? W sieci widziałam ogłoszenie i dla taty szukam informacji o zarobkach.

Dla taty

Dla taty to znajdź pracę u kogoś uczciwego, a nie u tego skazanego delikwenta, co chyba rekord powiatu pobił w naciąganiu ludzi...no chyba, że lubicie za darmo pracować

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Usługi Ogólnobudowlane Jerzy Chałupka, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Usługi Ogólnobudowlane Jerzy Chałupka?

True2

Tak, Pan Jerzy organizuje wyjazdy do sądu na rozprawy, bo ludziom nie oddał pieniędzy za co został skazany w sierpniu 2023.

@True2

Właśnie czytałem, że został skazany prawomocnym wyrokiem. Ale to pracownikom zalega z pieniędzmi czy klientom? Ta firma jeszcze istnieje?

klient

Klientom, zalega grubo ponad 150 tys zł. Ciekawe czy odda...

Laptop

Oczywiście, że nie udostępnia. Co to za bzdurne pytanie?! Gość nikogo na etat nie zatrudnia, jedynie działa na zasadzie podwykonawców. Ta firma to jedna wielka pomyłka. Facet za chwilę będzie miał wyrok za (usunięte przez administratora) i malwersacje więc skończcie z banałami o pracy zdalnej itp.

@Laptop

Znaczy zatrudnia na B2B czy o coś innego chodzi? Ja w sumie się rozglądam za normalną umową, ale też przyznam, że trochę zielona jestem, jeśli chodzi o alternatywy, więc staram się być otwarta. Opłaca się to pod kątem finansowym jak coś? Więcej jest jak na UoP?

Dominika

A co, myślisz że nie? Tak jak powiedziałam, nic nie wiem o tym, jak tam jest. A ty ironizujesz, zamiast pomóc :) To ile podwykonawcom płaci, może tak to ujmę?

Dominika

Jak to nic nie robi, to firma nie działa już, nikogo nie zatrudniają? A co do tych pieniędzy to chodzi o wypłaty same? No ciekawa jestem teraz, jak to się potoczy. Czyli ofert już żadnych nie ma na tę chwilę?

@Dominika

Co Wy tu wypisujecie??? Firma prosperuje i działa na terenie całego powiatu Szamotulskiego.Zbyt wiele zajmujecie się pierdołami firmy aniżeli Swoimi ale taka jest mentalność ludzka.

Kazio
@Marek

Czytał Pan, co piszą. Nawet peności nie ma, czy wiedzą o czym piszą? Toć to przecie nawet, że laptopa bym tu do roboty nie dostał i że w ogóle nie korzysta z pracowników, tylko podwykonawców. Czy w tym jest choćby źdzbło prawdy, że nie zatrudnia? Bo ja roboty szukam ale na umowę o pracę i muszę znać, jaka stawka, gdyby jednak był pracodawcą?

@Marek

z całego powiatu to są osoby poszkodowane przez działania tej pseudo działalności budowlanej jednoosobowej Pana Jerzego Ch. Łączna kwota na jaką wykiwano ludzi to ponad 160 TYSIĘCY ZŁOTYCH. Sprawa w sądzie odbędzie się pod koniec sierpnia 2023. Pan Jurek i laptop buahaha, facet na maila nie umie odpisać w sprawie zwrotu przywłaszczonych pieniędzy. Facet nie jest warty powierzenia mu choćby złotówki, bo jej nie odda. Pseudo fachowiec i tyle

True

Temida

Ten pan już nikogo nie oszuka. Wymiar sprawiedliwości dorwał mu się do skóry. To dobra wiadomość dla mieszkańców Gminy Szamotuły. Jestem przekonana, że władze miejsko-gminne będą wspierać poszkodowanych w miarę swoich kompetencji.

Dominika

Cześć, w jednym z wpisów jest pobieżne info o czasie pracy, z informacją że jest stały poza pewnymi wyjątkami. I chciałam dopytać o kwestię nadgodzin właśnie. Czy wynagradzają ewentualne zaległe godziny pracy?

Danuta

A w ogóle kiedykolwiek kogoś tutaj zatrudniano? Zastanawiam się czy jeżeli ktoś pracował to też nie otrzymywał wynagrodzenia, skoro są tu jakieś długi?

gdzie jest sąd i prokurator

właściciel nadal nie oddał pobranych pieniędzy w kwocie KILKUDZISIĘCIU TYSIĘCY ZŁOTYCH !!! nie dostarczył materiałów, robota nie zaczęta!!! ciekawe czy ma z czego zwrócić pieniądze. kontakt się urwał jak tylko zaczęto naciskać na oddanie pieniędzy!!! (usunięte przez administratora)

Ile jest zmian w Usługi Ogólnobudowlane Jerzy Chałupka?

Usługi Ogólnobudowlane

Dobry wieczór,dziękujemy za pytanie.Zlecenia wykonujemy zazwyczaj w godzinach 8-17,chyba że innych godzin wymaga od nas inwestor lub harmonogram prac.

Grażyna.

Ja podobnie jak Pan Bączkowski,i wielu klientów czytając pochwalam firmę Pana Jerzego.Obecnie jest przeprowadzany przez Firmę remont mieszkania 80m2 moich rodziców. Punktualność, fakturowanie, rzetelność wobec nas.Jestem bardzo zadowolona jak i moi rodzice. Polecam współpracę z Panem Jerzym jak i chłopakami.Polecam polecam brawo Wy.

Paweł B.

Polecam Firmę Pana Jerzego Chałupki.Profesjonalizm,punktualność,merytoryka,estetyka.Wszystko na wysokim poziomie.Jeszcze raz ukłony dla całej ekipy. ,

Jakie są mocne strony pracodawcy Usługi Ogólnobudowlane Jerzy Chałupka?

Ma.....

W chwili dla mnie trudnej gdy moje mieszkanie zostało zalane przez sąsiadów firma P.Jerzego pomogła mi i bez wahania wyremontowała całe mieszkanie.Bardzo fachowe podejście do zlecenia,doradztwo,rzetelność oraz pełne zaangażowanie w prace.Do dnia dzisiejszego korzystam z ich usług.Z całą odpowiedzialnością polecam firmę P.Jerzego Chałupki.

Wieś....

Ja również korzystam z Usług Firmy Pana Jerzego Chałupki i na dzień dzisiejszy mam zrobioną piękną elewację mojego domu.Znamy się już kilka lat,więc naprawdę głęboko polecam prace tej firmy.Dwa lata wstecz robiła frontową ścianę a tego roku kolejną.Porządek,punktualność oraz co najważniejsze zakres prac o które poprosiliśmy są zrobione tak jak ustaliliśmy.Polecam.

Karol

Macie jakieś zebrania z szefostwem?

W tym tygodniu firma Chałupka Jerzy kończy u nas klatki schodowe jako wspólnota mieszkaniowa, wpisy są pozytywne i zarazem negatywne. Wiem na czym polega opinia, razem z mieszkańcami wspólnoty mieszkaniowej jesteśmy bardzo zadowoleni i co więcej z Panem Jerzym jestem tylko w kontakcie telefonicznym i w zupełności wystarczy. Z czego wywodzą się złe słowa każdy z nas wie w czym rzecz.Ja to wiem i mieszkańcy naszego bloku również Robota zrobiona na medal.W imieniu grupy zarządu bardzo dziękujemy.

Karol

A faktury sprawdziliście?

xdd
@Marek

Gdzie ten blok? Na Alternatywy 4?

xdd
@Marek

"z Panem Jerzym jestem tylko w kontakcie telefonicznym i w zupełności wystarczy" No nie ma co...brawo:) z każdym jest w kontakcie telefonicznym,jak tylko przestaje pojawiać się na miejscu, potem coraz trudniej mu nawet odebrać tel

Robert

Śmiech na sali co tutaj czytam, dzień w dzień pan Jerzy wraz z swoimi pracownikami jest na robocie, praca która już została wykonana jest przykładem wzorowym co mogę potwierdzić osobiście wraz z innymi ludźmi. Każdy detal jest dopięty na ostatni guzik i co za tym idzie jest punktualny i zarówno jak obserwuję dotychczasowe wpisy, woda czy cokolwiek innego sam im kupuje to jest naturalna rzecz, kawa itd. Ludzie co niektórzy tutaj wstydu nie mają, pisząc takie brednie.Widzimy się po Świętach w bardzo miłej atmosferze. Pozdrawiam i do zobaczenia Robert.

Była klientka
@Robert

Dla kogoś to co pan wypisuje to mogą być brednie. Był pan w każdym miejscu pracy pana Jerzego i sprawdzał czy wszystko jest zapięte na ostatni guzik i wzorowo? Wątpię. Wiec proszę sobie darować teksty typu „wstydu nie macie”. Ludzie nie wymyślają sobie negatywnych sytuacji i nie opisują ich bez powodu. Osobiście pan może potwierdzić? To może jakieś dane pan poda?

Dominika

Są tu osoby które korzystały z usług Chałupki? Powiedzcie, jak oceniacie. Wszystko zostało zrobione w terminie?

Jolanta
@Dominika

Tak z całym szacunkiem mogę potwierdzić prace które zostały ponadto co było między nami uzgodnione zakończone w terminie.Całe mieszkanie łącznie z łazienką. Pozdrawiam.

@Jolanta

Z całym szacunkiem mogę to potwierdzić, nie ulegają zmianie moje słowa. Firmę Chałupka Jerzy zawsze będę polecał jak i zarówno chłopaków. Marek

Krzysztof K.
@Dominika

Jestem pod wrażeniem tutejszych wpisów, ludzie ja miałem wykonywane remonty przez tą Firmę i wszystko było jak na stole. Faktury, umowę, jak na samym początku rzecz jasna kosztorys i wszystko się zgadzało.Ja bardzo polecam firmę Pana Jerzego ponieważ wiem co i jak zostało zrobione.Jesteśmy bardzo zadowoleni ????

P. Sz.

Dzień dobry. Jestem świeżo po remoncie łazienki dla osób niepełnosprawnych oraz innych pomieszczeń w swoim domu już remontowanych przez inne firmy,lecz nie lubię sztucznego udawania i wypisywania jak kto woli negatywnie na ten temat.Osobiście uważam że firma Pana Jerzego Chałupka jest firmą z polecenia i z pełną świadomością mogę polecać swoim znajomym że warto Miła atmosfera i solidne wykonanie pracy. Pozdrawiam serdecznie Panie Jerzy i dziękuję za szybką realizację.

Jolanta

Do dnia dzisiejszego włącznie w niedzielę Firma Chałupka Jerzy prowadzi remont mojego mieszkania, panowie wykonują bardzo profesjonalnie, czysto a zarazem bardzo uczciwie podchodzą do prac które nawet nie miałam pojęcia że to również musi być zrobione przed malowaniem.Przyznam że Pan Jerzy jest nie obecny z powodu choroby czyli ma pełne zaufanie do pracowników tak jak Ja sama.Materiały jak i panowie byli w dniu umowy jaką zawarłam ustnie. Z czystym sumieniem mogę polecić Firmę naprawdę z całego serca. U mnie na 5+.

Jan.P

Ludzie co wy tu wypisujecie,jestem podczas wykończenia mieszkania w nowym wybudowanym bloku.Otwarcie powiem że jestem bardzo Zadowolony z usługi i doradztwa Pana Jerzego,ma swoich ludzi oraz podwykonawców gdzie bardzo dobrze się z nimi współpracuje.Piszecie to na to by się pokazać na co Was stać,chodzi mi o negatywne opinie,po drugie to jest forum pracownicze a nie wytykanie jakichkolwiek błędów czy nie wiem o co chodzi.Ale skoro piszecie to ja się dołączam to jest jedna wielka bzdura,konkurencja z tego korzysta czy sami Wy.Wstydu nie macie tylko tyle Wam powiem,żadna firma nie jest idealna.Jednak ja z małżonką jestem Bardzo Zadowolony i każdemu z poważaniem mogę polecić,ponieważ sam mam z polecenia Firmę pana Jerzego.Panie Jerzy dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Ogólnobudowlane Jerzy Chałupka - Brodziszewo

• Jak się pracuje w Usługi Ogólnobudowlane Jerzy Chałupka?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Ogólnobudowlane Jerzy Chałupka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Ogólnobudowlane Jerzy Chałupka?

Usługi Ogólnobudowlane Jerzy Chałupka
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Leśna 2
    64-500 Brodziszewo