Opinie o Małgorzata Szczepaniec Gospoda Kocury w Kocury

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Małgorzata Szczepaniec Gospoda Kocury. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Małgorzata Szczepaniec Gospoda Kocury na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Szczepaniec Gospoda Kocury w Kocury

Heniek Nowy wpis

Świetna kawa mrożona , chociaż nie było jej w jadłospisie, szef wyczarował ją w parę chwil, popijana wśród kwiatów na zewnątrz-bajka.. Wracam chętnie

Maria Nowy wpis

byliśmy tam wczoraj , polecam z całego serca ,jedzenie przepyszne , ogromne porcję , fantastyczna obsługa , niskie ceny - dawno tak dobrze nie jedliśmy .

Tomek Nowy wpis

Super smaczne śniadanie w niskiej cenie

Byłam tam wczoraj z mężem i zastałam nie miło obsłużona , dostaliśmy zepsuta nie dopieczona roladę ,kluski były surowe a kelner wyglądał jak przepity , przecpany ćpun i arkoholik asz strach pomyśleć jakich można się nabawić tam chorób odradzam tam jakich kolwiek posiłków bo można się nabawić ssrmonelli lub innych chorób .

Jacek
@anonymous

Najwyraźniej anonimowa konkurencja tak napisała. Wszystko na NIE! Jak bardzo trzeba byłoby się starać, aby tyle złej woli włożyć w obsługę i potrawy. Już samo to daje dowód, że piszący mija się z prawdą. W gospodzie stołuję się od dawna, bo niedrogie i duże oraz smaczne porcje są korzystniejsze niż samodzielne gotowanie. Obsługa zawsze jest sympatyczna. Lokal ma swój urok, albowiem jest stylizowany na styl retro. Jedyną uwagę jaką mam, to większość sobót i niedziel gospoda jest zarezerwowana dla zamówionych imprez . Wtedy indywidualni klienci nie mogą zjeść. Już samo to dowodzi popularności gospody, której potrawy nie doprowadziły nikogo do choroby, chyba, że u konkurencji, która z zawiści dostaje "sraczki i wpisuje bzdury. Osobiście jest mi przykro, że istnieją tak źli i zawistni ludzie.

jadutta Nowy wpis
@Jacek

tak, tak, tak...... byłam wczoraj - pyszne jedzenie! pan obsługujący mimo „zmęczenia materiału” starał się stworzyć przyjazną atmosferę i stanąć na wysokości zadania wobec wszystkich głodnych klientów jednocześnie; pierwsze miejsce dające jeść, w którym nie przeszkadzał mi „lekki bałagan” :) bo był przyćmiony pysznym jedzeniem i świetną obsługą ????

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Małgorzata Szczepaniec Gospoda Kocury? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Andreas i Lidia

Bardzo smacznego jedzenie i Mila obsluga i robia bardzo fajne imprezy . Mozna zamowic soki z sezonalnych owocow. Bardzo smaczne .przystawki. Restauracja do polecenia.

reni1973@interia.pl

Bardzo dobre jedzenie miła obsługa polecam .Pyszne wszystko swojskie pyszne grzane winko????

Wanda z rodziną

Składam "reklamację" na ogromne porcje. Wielgachny soczysty schabowy, bogaty wybór surówek, z możliwością wybrania kartofli, frytek, lub śląskich klusek. Wszystko za całe 16 złociszy. Bardzo smaczne i ładnie podane. Z trudem daliśmy radę zjeść. Na wyjątkową pochwałę zasługuje kelnerka (taka szczuplutka), która sama jedna obsługiwała dwie sale. Aż nam było jej żal, bo dla jednej osoby był to ogromny wysiłek. Jednak była miła, uśmiechnięta i potrafiła wyjaśnić z czego się składają potrawy o tajemniczych nazwach, jak "Kowal" i "Kowalowa". Duże uznanie dla kucharzy, a jeszcze większe dla kelnerki.

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Szczepaniec Gospoda Kocury - Kocury

Małgorzata Szczepaniec Gospoda Kocury