Opinie o Hanarol Artur Potas w Dęblin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hanarol Artur Potas. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hanarol Artur Potas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanarol Artur Potas w Dęblin

Marcin Nowy wpis

Podejmując pracę w tej firmie trzeba się liczyć z umową zlecenie "na okres próbny" na, uwaga, sześć miesięcy. Od lat nie spotkałem się z umową zleceniem, a na pół roku nigdy w życiu. Bywa to stosowane przy dużej rotacji, aby nie robić zamieszania z badaniami itd. Często pracownicy odchodzą po dniu. Ale to raczej na 2 tygodnie. Dla wygody obu stron uznałbym to za rozsądne. Rozgarnięty kierownik i tak po takim czasie jest w stanie ustalić, czy dana osoba się nadaje do pracy, wstępnie. Przynajmniej powinien. Podpowiadam, że umowa zlecenie absolutnie nie jest właściwą umową dla typowego etatowego zatrudnienia. Według kodeksu pracy w grę wchodzi tylko umowa o pracę i koniec kropka. Są to umowy zwyczajnie nielegalne z punktu widzenia prawa pracy. Złotousty, jak mu się wydaje, kierownik wydaje się miłą osobą, ale generalnie jest w stanie powtarzać w kółko jedno i to samo innymi słowami, aczkolwiek przy dłuższej dyskusji sam sobie zaprzecza. Co udało mi się mu udowodnić w bezpośredniej rozmowie. Ot takie "będę miły, coś naopowiadam, odczep się". Zero konkretów. Brygadzista, nie wiem tego, ale strzelam spokojnie na ślepo, dostał tę funkcję tylko przez staż. Na pewno nie ze względu na kompetencje, umiejętność rozmawiania z ludźmi. Człowiek, który generuje problemy zamiast je rozwiązywać, łatwo daje się sprowokować, co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Że nie wspomnę o ogólnym bałaganie, o który jakoś tam dbają pracownicy, aby jakoś to wyglądało. Standardowo ludzie bardzo fajni I ich szkoda. Podsumowując. Kierownik narzeka na brak ludzi do pracy a oferuje: - umowę zlecenie na 6 miesięcy - najniższą krajową - pracę na zad... Na wsi. Tak wygląda oferta firmy. Ciężko uwierzyć, że ludzie nie pchają się tam drzwiami i oknami, prawda :-) Niedługo sami sobie będą robić te rolety, bo najwyraźniej jest coraz mniej chętnych. Polecam znaleźć cokolwiek innego. Raczej trudno o gorszą ofertę.

@Marcin

Jako że po dwóch dniach nękania mnie wiadomościami SMS, próbami obrażania, pełnych wycieczek osobistych i dziecinady, Pan Kierownik wreszcie wybiegł do mnie (musiałem pojawić się w kadrach zamknąć sprawę), kiedy opuszczałem biuro i zarzucił mi, że wspomniałem jedynie o negatywnych aspektach pracy w tej firmie, a nie wspomniałem np. przede wszystkim o wypłatach na czas, czuję się zobowiązany do dopisania tego do mojej oceny. Rzeczywiście by było to trochę niesprawiedliwe. Także, UWAGA, dodamy pozytywne aspekty: 1. Pracodawca wypłaca, zgodnie z umową i obowiązującym prawem, wynagrodzenie na czas! 2. Muszę przyznać, że jest czysto w kuchni oraz toaletach. 3. Na szafkę trzeba czekać tylko 2 tygodnie. Co prawda należy sobie we własnym zakresie dorobić do niej kluczyk (autentycznie tak mi przekazano, bo mają jeden a ja mogę zniknąć lub zgubić), ale szafka jest. Mam nadzieję, że w tym momencie ocena zostanie uznana za jako tako rzetelną i nikt już mnie nie będzie ganiał po parkingach.

Helena

Czy firma Hanarol to byłoby odpowiednie miejsce dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową w branży? Czy przyjmują tam na jakieś staże bądź praktyki? Wiecie coś? Jak wówczas wygląda taki staż - jest płatny? Czego konkretnie można się tam nauczyć?

@Helena

Zależy. Praca tam może być bardzo cennym doświadczeniem, lekcją i nauczką na przyszłość, jak nie powinna wyglądać praca w zasadzie gdziekolwiek. Od rodzaju umowy do postawy przełożonych itd. Także poniekąd tak, można się czegoś nauczyć :-)

Były pracownik Nowy wpis

Wszystko co tutaj ktoś opisał to czysta prawda dla pracodawcy jest ważne żeby robota była zrobiona, nawet kosztem tego że różnie idzie ..soboty niby nie obowiązkowe ale jak nie możesz bo masz ważniejsze sprawy to już masz przesrane... Urlop w sezonie nawet jeden dzień wziąć to zapomnij. Wypłata niewiadomo jaka bo ciągle inna nawet wycinków niema, . Premia to tylko dla lizusów. Pracodawca nie robi żadnych zebrań brak życzeń świątecznych , to tak jakbyśmy byli robotami.. Brak świątecznych paczek dla dzieci.. wybrane działy tylko mają jakieś świąteczne premie finansowe. Człowiek się starał.ale straszny hałas na hali . Wogóle nie płacone żadne szkodliwe , bo wszystko cięte aluminium pyłki się unosza. Brak odzieży roboczej , szkoda prywatnej a tutaj nie ma. Pracodawca 4 razy w roku daje na pranie dodatkowo 30zl...plus wypłata na czas , praca w większości w ciepłe.itd

Czy pracownicy Hanarol Artur Potas mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Hanarol Artur Potas? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Były

Pracowałem w hanarol.to jakiś koszmar ten zakład,ciągle za mało wyrabiasz . Jakieś grupy wśród pracowników się tworzą typu sąsiedzi i rządzą głupie żarty i teksty ,i (usunięte przez administratora) jeden na drugiego. Nigdy niewiesz jaką pensję dostaniesz.A po sezonie polowanie jak upierdzielic z pensij każdemu.

Lidia

Adres firmy się nie zgadza? A zarobki się zgadzają? ;) Dopytuję tak wstępnie, bo widziałam, że kiedyś były oferty na produkcję do Tyrzyna, pytanie tylko czy ta praca jest jeszcze dostępna? Była to forma zatrudnienia na zlecenie, czy obecnie oferowana jest także umowa o pracę?

Była
@Lidia

Nie zlecenie 6msc I dziękujemy. Następny proszę. Zarobki najniższa krajowa.

Była

Powiem tak..Zero szacunku dla pracownika.non stop nowe regulaminy zakładowe do podpisania.Normy akordowe sa non stop podnoszone.albo pracujesz na zasadach szefowej typu macie zostawać dłużej i pracować w soboty bo jest roboty . Dużo Albo wypad!!!! Kierownictwo beznadziejne. Udaje że wszystko jest ok.jak się karze ludziom na 5 rano do pracy przychodzić.

Pracuję w tej firmie.Jest masakra.(usunięte przez administratora),wiecznie mało mało robisz.Mimo iż praca jest płatna na stałej pensij ciągle kontrolę przez system Akordowy i mało. Zero wsparcia dla pracownika masz sobie radzić i ma być zrobione to najważniejsze.Omijac szerokim łukiem przymusowa praca w soboty nawet 50 tek nie płacą.

Oczekujemy na aktualne informacje odnośnie firmy Hanarol Artur Potas w mieście Dęblin. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych komentarzy od Was!

Klient

Adres firmy się wam nie zgadza

Zostaw merytoryczną opinię o Hanarol Artur Potas - Dęblin

• Jak się pracuje w Hanarol Artur Potas?

Zobacz opinie na temat firmy Hanarol Artur Potas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanarol Artur Potas?

Hanarol Artur Potas
  • 15 Pułku Piechoty "Wilków" 42 lok. 28