Opinie o 85Media Robert Nowak w Hrubieszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy 85Media Robert Nowak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 85Media Robert Nowak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 85Media Robert Nowak w Hrubieszów

Kołodziejczyk Marian Nowy wpis

Pan Robert nie oddzwaniał mimo prób kontaktu a chciałem zlecić druk plakatów i ulotek oraz stronkę w internecie. Ostatecznie spotkaliśmy się na mieście, na szczęście ustaliliśmy wszsytko a kotkat póxniej był już dobry. Jestem zadowolony bo to bardzo dobry wykonawca materiałów reklamowych polecony mi przez kolegę któremu też drukuje rekalmy na płoty i robi projekty rekalmowe. Pan Robert wykonał super stronę bardzo mi dużo pomógł i wyjaśnił bo nie jestem wychowany w czasach internetu. Moi klienci bardzo chwalą sobie że mam stronę i fejsbuka bo zawsze widzą co mam obecnie na sprzedaż i w jakiej cenie.

Marek Kasprzyk Nowy wpis

Świetnie wykonane projekty, bardzo dobry kontakt. Podobało mi się że dostałem różne propozycje wykonania usługi od zaproponowania różnych materiałów reklamowych po propozycje projektów. Jestem marudą i wybredny a Pan Robert po prostu zrobił dwa projekty z moich opowiadań i pomysłów.

HydroSystem Nowy wpis

Wszystko Ok, dobry kontakt, dobrze wydrukowane plakaty i wyzytówki. Strona internetowa super mi się podoba, dostałem kilka propozycji i wybrałem pierwszą. Widać cierpliwość do klienta, dużo Pan Robert gada a że sam gadam sporo, to się dogadaliśy. Pozdrawiam

No widzę że klienci sobie chwalą współpracę i fajnie tylko że ja liczyłam na opinie pracowników. Ktoś tu pracował lub pracuje? Podchodzą elastycznie do grafików czy są stałe godziny pracy?

Justyna Nowy wpis
@Ewa

Ja byłam 6 miesięcy zaraz po szkole graficznej w Lublinie, całe g się nauczyłam w szkole i szukałam gdzieś zaczepienia Pan Robert dał ogłoszenie że szuka kogoś do pomocy przy drobnych projektach na wariata wysłałam CV. W zasadzie tego samego dnia miałam już kontakt że potrzebne portfolio do przesłania. Ja nie miałam no tylko jakieś rzeczy ze szkoły, to dostałam pierwsze zlecenie na próbę, było znośnie ale kasę dostałam za robotę a projektu nie wydrukowali :( Dostałam feedback że muszę się nauczyć paru rzeczy i jak chcę to prostsze rzeczy mogę robić i będą poprawiane i tak 6 miesięcy pracowałam. Rozliczenia za każdy zrealizowany projekt nawet te odrzucane przez klienta lub firmę czy tam Pana Roberta. Miło wspominam sobie pracę, dużo wiedzy, słownictwa czy myków na zrobienie czegoś a i wszystko zdalnie robione więc godziny rejczel elastyczne bo dostawałam termin przesłania projektu i tyle

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 85Media Robert Nowak? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Justyna

Pracowałam jako podwykonawca dla Pana Roberta, składaliśmy jakieś katalogi, ulotki, plakaty, sporo banerów reklamowych no wszystko co w poligrafii. Jestem na początku mojej kariery drogi grafika jak się okazało mało zostało mi przekazane w szkole z praktyki w wykonywaniu projektów do druku, Pan Robert bardzo dużo mi pokazał i przekazał sporo wiedzy, uzupełniłam moje braki i bez problemu później robiłam coraz więcej i szybciej. Komentarz zostawiam bo jest niesamowicie wdzięczna za wyrozumiałość i danie szansy i mimo że już nie współpracujemy to mam kontakt, zawsze coś mogę podpytać dać do oceny. Polecam i pracę w firemie jak i zlecanie czegoś u Pana Roberta bo widać rękę i doświadczenie już po pierwszym kontakcie, dobra firma i dobry człowiek

Marta Firlej

Wszystko Ok, jasno i przejrzyście wytłumaczono mi co i jak z drukiem który chciałam zlecić jakiemuś grafikowi albo drukarni. Dobry kontakt i współpraca

Włodek
@Marta Firlej

Pozwól myśleć ludzią myślącym :D

Katarzyna

projekt strony www przygotowany bardzo dobry, jestem zadowolona. Miło się rozmawiało przedstawiono mi to wszystko profesjonalnie jako laik zrozumiałam założenia i "chwyty" graficzne które mi zaproponowano. ppozdrawiam

Pracowaliśmy, współpracowaliśmy razem. Zaczęło się że byłem klientem, fajnie zrealizowane zlecenie od słowa do słowa wszedłem we współpracę jako fotograf. Zrobiliśmy sesję do katalogu z produktami RTV, wszystko przebiegło OK. Firma wypłacalna, bardzo dobry kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o 85Media Robert Nowak - Hrubieszów

• Jak się pracuje w 85Media Robert Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy 85Media Robert Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

85Media Robert Nowak
  • Listopadowa 11 lok. 38