Opinie o Ppuh Bau Haus 2 Krystyna Zybała w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ppuh Bau Haus 2 Krystyna Zybała. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ppuh Bau Haus 2 Krystyna Zybała na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ppuh Bau Haus 2 Krystyna Zybała w Kraków

Widzę że Pan Dariusz dalej prężnie działa. Bau haus nie wypalił, bau haus I też nie to teraz czas na bau haus II. (usunięte przez administratora)

@ja

Policja prowadzi postępowanie przeciwko Dariuszowi Zybale na wniosek prokuratury. Jeśli jest więcej poszkodowanych przez Pana Dariusza Zybałę proszę zgłoście się na policję. Sprawę prowadzi Komisariat Policji w Niepołomicach.

Jolanta
@Klient

Prowadzi czy nie, czy ma to jakikolwiek związek z pracą? I wplywa na to jakoś? To jest jednak Forum pracownicze

@Jolanta

Chyba nikt nie chce pracować u osoby która nie wypłaca pieniędzy i wyłudza od klientów pieniądze nie realizując ustalonych prac. prosze poszukać na jakie kwoty w internecie widnieją długi na Dariusza Zybałę.

Gabriela
@Klient

Nie no jeśli to co znalazłam w internecie odnośnie jego długu jest całkowitą kwotą to nie jest na szczęście aż tak źle, chociaż to i tak niefajna sytuacja, że ludzie muszą walczyć o swoje pieniądze. Kiedy się spodziewacie, że cała ta sprawa się zakończy?

@Gabriela

Nie jest to całkwotity dług. Dług jest znacznie większy. Nie nazywałbym tego długiem tylko kradzieżą. A poszkodowani czekają na sprawę w Sądzie Karnym. Jeśli jesteś poszkodowany przez Dariuszę Zybałę prosze zgłosić się na komisariat policji najlepiej w Niepołomicach lub Krakowie lub do prokuratury. Sprawa prowadzona przez prokuraturę w Wieliczce. Jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji proszę dajcie znać.

Danuta
@Klient

Zgadzam się. To wszystko brzmi bardzo niepokojąco

@Danuta

Dariusz (usunięte przez administratora)podobno uciekł za granicę. Wie ktoś gdzie mieszka?

Gabriela Nowy wpis
@Klient

W tej kwestii chyba najwięcej będzie miała do powiedzenia policja. Nie mogą go po prostu zlokalizować, skoro są takie podejrzenia wobec niego?

pod adresem firmy

Gabriela Nowy wpis

Tak? A skąd to wiesz?

Policja 997 Nowy wpis
@Gabriela

Proszę o informację jeśli ktoś posiada gdzie mieszka aktaulnie Dariusz Zybała?

Zostaw merytoryczną opinię o Ppuh Bau Haus 2 Krystyna Zybała - Kraków

Ppuh Bau Haus 2 Krystyna Zybała
  • Gromady Grudziąż 21 lok. 2