Opinie o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FORTUNA zakład bukmacherski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORTUNA zakład bukmacherski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Luśka

Przechodziłam ostatnio obok punktu i widziałam doradcę w żółtym tiszercie. Taki macie uniform pracowniczy na lato, czy to, że był ubrany w kolory fortuny to czysty przypadek?

avi
@Luśka

a nie widziałaś czy miał logo na koszulce???...

@avi

Nie, to tak tylko kątem oka zerknęłam z ciekawości, żeby zauważyć, musiałabym wejść do środka

avi
@Luśka

to trzeba było miałabyś odpowiedź. zgaduje że żółty kolor był nie bez powodu

@avi

Śpieszyłam się. Plus w środku byli klienci, nie chciałam zawracać głowy, po musiałabym podejść blisko i wychylić się za ladę praktycznie... Trzeba było, trzeba było...czasu nie cofnę.

aguti

Hej, myślicie, że przyjmą osobę świeżo po szkole?

@aguti

wydaje mi się że nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu. jesteś ogarnięta? szybko się uczysz?

@Morena

W moim odczuciu tak...ale to pewnie nie tylko ja musze ocenić

@aguti

no to wiadomo że oceni osoba szkoląca cię, ale chyba sama zdajesz też sobie sprawę ze swoich umiejętności

@Morena

No to tak, jakbym miała sama oceniać, to myślę, że się nadaję

@aguti

no to co więcej mogę dodać tutaj :) próbuj i powodzenia

Sonia

Pracowałam w Fortunie rok, ale traktowałam tę pracę jako tymczasową, ale na spokojnie można zatrudnić się tu na dłuższy czas, nie ma przeciwskazań. Miło, przyjemnie, jeśli masz pozytywne nastawienie, dobry kontakt z klientami i współpracownikami oraz dystans. Warunki pracy są w porządku, chociaż godziny pracy czasem wadzą, ale no widziały gały co brały. Jak ktoś chce pracował 8-16 poniedziałek - piątek to nie zatrudnia się w usługach, bo ten sektor już tak ma i każdy powinien to wiedzieć, dlatego nigdy głośno nie narzekałam na pracę w weekendy czy nie do końca standardowe godziny. Od siebie polecam, ale też trzeba mieć odpowiednie podejście.

Lula
@Sonia

Słusznie powiedziane. Zawsze mnie dziwi to larum na pracę w weekendy...przecież nikt nikogo w bambuko nie robił, na wstępie było oczywiste, że tak to będzie wyglądało, normalna sprawa

mako
@Sonia

odpowiednie podejście, czyli jakie?

pzd
@mako

tzn pozytywne ze świadomością z czym ta praca się wiąże ;)

Mańka

Hejka, jest ktoś w stanie opisać ile wygląda proces wdrażania się nowego pracownika? Ile nowych informacji trzeba ogarnąć i najważniejsze, czy faktycznie ktoś porządnie szkoli, czy tylko koleżanka z pracy pobieżnie pokaże, a potem radź sobie sama? Dużo jest takich rzeczy, których faktycznie na początku trudno się nauczyć, czy w zasadzie nie ma żadnej filozofii i każdy kumaty wszystko załapie bezproblemowo? Jak w ogóle wygląda pierwszy dzień pracy? Siedzę na zmianie z kimś i obserwuję jak pracuje, czy jak?

@Mańka

To zależy od danej osoby tak naprawdę. Bo są takie które mają jakieś doświadczenie już jakieś w pracy z ludźmi i gdzieś tam na kasie, więc uczą się dużo szybciej i zajmuje im to chwilę, a są też osoby całkowicie nowe, które potrzebują więcej czasu. Jest to zawsze dostosowane tak, żeby wszystkiego się nauczyć

peak
@Mańka

z tego co się orientuję to w fortunie są trenerzy, więc to pewnie oni wdrażają do pracy, tak w każdym razie wycztałam kiedyś

@peak

Tak zgadza się, są też trenerzy którzy odpowiadają właśnie za szkolenia w tym także nowego pracownika

@Fionka

Hm, to dobrze, że jest to indywidualnie dopasowywane pod danego pracownika. Mam nadzieję, że szybko ogarnę i będą mogła w miarę wcześnie radzić sobie sama na stanowisku. Ale jeśli nie są to trudne rzeczy i bez większej filozofii, to w sumie nie widzę powodu, aby tak miało nie być. Zwłaszcza, że przygotowują wykwalifikowane w tej dziedzinie osoby. Dzięki wielkie :)

@Mańka

Raczej nie ma w tym wszystkim nic na tyle trudnego żebyś sobie z tym nie poradziła

@Fionka

Rozumiem, super :)

Milka
@Mańka

Z czystej ciekawości - czemu akurat fortuna? pracowałaś już w tej branży, masz doświadczenie w sprzedaży?

@Milka

Tak, mam doświadczenie w sprzedaży

@Milka

Ale w innej branży. To chyba nie jest przeszkoda?

Milka
@Mańka

Jak dla mnie to nie jest żadna przeszkoda, można się douczyć wszystkiego

Lula
@Mańka

Sam fakt, że masz w ogóle doswiadczenie to już duża zaleta, zdarzały się osoby, dla których była to pierwsza praca.

Kasjer

Rozmowa przebiegla pomyslnie dla mnie :)

trzy swoje wady i zalety

Ara

Bardzo fajnie wspominam punkt w Świdnicy, co prawda już mnie tu nie ma, ale miło czasem przejść obok i się uśmiechnąć :)

heh
@Ara

No to możesz uśmiechać się do woli

Etna

Dawno temu pracowałaś?

Ara
@Etna

Trochę ponad rok temu

Etna
@Ara

To wcale tak dużo jeszcze nie minęło, wiadomo że jak się miejsce dobrze kojarzy to się wspomina :) tak czy tak powodzenia w dalszej drodze

Jak dużo jest oddziałów fortuny?

dużo, a co?

@.

Po prostu chciałabym to jakoś ogarnąć myślą ile jest tych punktów skali całego kraju ;)

a na stronie sprawdzałeś. wypada się najpierw troche zainteresować i poszukać skoro cie to ciekawi

@.

Coś tam sprawdzałem ;) ale myślałem że ktoś coś podpowie

przecież to ty chcesz wiedzieć to poszukaj dokładniej, powodzonka

Molly

@Kladuia, jak może mi się podobać ta praca? Normalnie. Każdy ma inny gust i inny rodzaj pracy mu odpowiada. I Twoje wmawianie, że jest inaczej, nic nie zmieni ;)

@Molly

Przeraża mnie tylko z jaką łatwością oceniasz innych ludzi na podstawie pierwszego wrażenia i klasyfikujesz Klientów Fortuny jako jakiś najgorszy sort. To nie jest w porządku.

@Molly

To tyle ode mnie. Życzę zdrowia i pozdrawiam.

@Molly

Dlatego dobrze że już tutaj nie pracuje. a jaki był prawdziwy powód? nie wiadomo ;)

Molly

A ja jestem bardzo zadowolona z tej pracy, lubię ją, kasę dostaję, często są premie za utargi, plus za zastępstwa na swoich i innych punktach, godziny mi odpowiadają, wolnego jest ile potrzeba, nikt nie stoi mi nad głową,e od 3 lat,mam umowę na czas nieokreślony i mam zamiar pracowac dalej.

plant

fajna opinia :) zgadzam sie

@Molly

często się zdarzają takie zastępstwa na innych punktach?

@Molly

można np. samemu zgłaszać się na takie zastępstwa w ramach nadgodzin?

@Olia

Ciężko powiedzieć, bo to zależy od tego czy ktoś potrzebuje zastępstwa, możesz zawsze zgłosić swoją ewentualną gotowość, no ale jak nikt nie potrzebuje zastępstwa, to go nie ściągną ze zmiany, żebyś ty popracowała nadliczbowo

Klaudia
@Molly

Jak może ci się podobać ta praca jak ci hazardzisci z wszystkiego robią problem. Przeciez ci ludzie to sama patologia z dlugami i jak ma zły dzień, to przychodzi sie wyzywac. Dajcie sobie spokoj z tą pracą,szkoda nerwów. Nie daj boze pomylicie sie klientiwi w kuponie

@Klaudia

To jest jak dla mnie idealny przykład tego, że nie każdy nadaje się do tej pracy :)

@Klaudia

Ja np lubię pracę z ludźmi i nie chciałabym oceniać innych za to co robią czy w jaki sposób, bo to nie moja sprawa. Więc może dobrze Klaudio że już nie pracujesz, bo z takim podejściem to i tak byś za wiele nie zyskała

@Olia

I przepraszam tutaj za pomyłkę w opisie, przeklikałam to bezmyślnie dalej a samo się tak ustawia

Astra

Hej, można ewentualnie się dogadać i pracować na 3/4 etatu, czy nie ma takiej możliwości?

hej
@Astra

można spróbować większość raczej robi cały etat ale może gdześ kogoś by potrzebowali w taki sposób. warto próbować i dopytac

kalina
@Astra

Jak o tym czytałam kiedyś to pisali, że to to raczej w jakiś punktach w centrach handlowych i tak dalej, ale najlepiej zapytać na rozmowie to się rozjaśni na 100%

hej
@kalina

no dokładnie, my tu powiemy jedno, a na rozmowie mogą powiedzieć zupełnie coś innego także to żaden wyznacznik, oni decydują

Astra
@kalina

Dobra, dziękuję

Api

Wiecie coś o aktualnych rekrutacjach?

@Api

Najszybciej zasięgniesz informacji na stronie fortuny chyba, to zależy też jaka lokalizacja

sówka
@Monia

i to w sumie jedyna słuszna odpowiedź, bo wiesz, my się tu nie orientujemy w przyjęciach na każdy punkt...

@sówka

A wiadomo to, może są i tacy kandydaci co regularnie wszystko sprawdzają i wiedzą cokolwiek

@sówka

Ja po prostu tego nie robię, więc powiedziałam to co mi pierwsze na myśl przyszło

@Monia

a można zostawiać cv na poszczególnych punktach???

@pytanie

Pewnie można, ale po co skoro można wysłać cv internetowo

@Monia

no tak, ale pomyslalam ze może zostawiając na miejscu szybciej się coś załatwi

@pytanie

Raczej wolniej, jak wysyłasz cv, to wpada od razu do rekrutacji, a punkcie musi przejść przez ręce pracownika itd.

@Monia

a to nie ma jakiegoś kierownika punktu który prowadzi rekrutacje?

@pytanie

No nie jest tak, że ktoś tam ciągle siedzi i czeka na cefałki od ludzi. Jest osoba, która prowadzi rekrutację, ale ona się skontaktuje z tobą po wysła niu cv jeśli się spododba

@Monia

a okej okej no to nie wiedziałem, myślałem że może ktoś tam zawsze jest kto może to ogarnąć

Wixa

Fortuna ma jakąś swoją główną centrale?

No tak, jak każda firma :P W Cieszynie

@Effy

I tam są wszystkie działy w sensie administracyjna, jakaś obsługa klienta, marketing itp?

@Wixa

Tak, Centrale mają to do siebie, że tak to wygląda ;)

@Effy

Wiem, ale czasem jest to porozdzielane po różnych budynkach czy coś

No tu wszytsko w jednym

@Effy

To zrozumiałem i dziękuję za to wyjaśnienie.

@Wixa

A ktoś wie jakie są stanowiska w centrali?

hmm
@pytanie

No pewnie standardowo. Od obsługi strony, obsługa klienta, jakiś marketing, administracja, księgowość

dosia

Hej. jak się pracuje w fortunie? tak prosto z mostu i bez ściemy

@dosia

Proszę oczywiście o subiektywne opinie :) wiadomo, ze jednej konkretnej mówiac za wszystkich sie nie da ustalić

@dosia

Bedę wdzięczna bo jestem poważnie zainteresowana przejściem do was z innej sieci

Kalina
@dosia

ooo no to już nie będziesz pierwszą osobą która z innej sieci przechodzi, chyba tylko u nas się fajnie pracuje haha

Kalina
@dosia

więc w zasadzie już samo to moje poprzednie zdanie powinno Cię utwierdzić że pracuje się tu naprawdę dobrze

K4s14

rekrutacje odbywają się w konkretnym punkcie? jest jakieś miejsce, gdzie można spokojnie porozmawiać? czy organizują gdzieś w jakiś kawiarniach czy innych miejscówkach?

@K4s14

najczęściej chyba po prostu na miejscu w punkcie żeby zobaczyć od razu warunki pracy i to jak ogólnie to wszystko wygląda

@Amelia

ok ok, dzięki. pytałam bardziej z ciekawosci, bo nie mam pojecia jak punkty wewnątrz wyglądają

@K4s14

no to właśnie na rozmowie będziesz miała okazję zobaczyć, albo zawsze możesz sobie podejść wcześniej do jakiegoś :)

@Amelia

nie no głupio tak wejść tylko popatrzeć w sumie...

@K4s14

dlaczego? zawsze możesz powiedzieć do pracownika który będzie na zmianie, że chcesz podjąć prace, może jeszcze ci coś podpowie

@Amelia

może i masz rację, ale możecie mnie tak wpuścić normalnie, jeśli nie zamierzam niczego "kupować"? Nie wiem jakie zasady u was panują

@K4s14

no tak naprawdę wchodzisz jako normalny klient, więc nie ma żadnego problemu z tym ;)

@Amelia

ale jakby nie mam zamiaru korzystać z usług, raczej normalny klient nie wchodzi sobie popatrzeć tak o hah

@K4s14

myślę, że za bardzo się doszukujesz tutaj problemu którego tak naprawde nie ma.

Wini

Podobno dobrze wypadacie na tle konkurencji, pracował ktoś w więcej niż jednej sieci i ma porównanie czy faktycznie tak jest?

@Wini

Zgłaszam się. Praca wiadomo, wygląda praktycznie tak samo, ale w Fortunie warunki są naprawdę dobre.

@Wini

Takie są przynajmniej moje odczucia.

Bilbo
@Wini

Wiele osób przechodziło do nas z konkurencyjnych firm bo słyszeli że u nas są dużo lepsze warunki finansowe i to nie są pojedyncze przypadki

Bilbo
@Kalimba

No i z tego co widze właśnie tutaj jest taki oto przykład. I to faktycznie jest fakt że warunki mamy lepsze, gadałem z kilkoma osobami z konkurencji

Małgosia
@Kalimba

Czy ja wiem czy wygląda tak samo. różni ludzie się pojawiają, nie zawsze ci sami więc i różne są dni

@Małgosia

Ale chodzi o sam charakter wykonywanej pracy, obowiązki są zbliżone jednak mocno

Małgosia
@Kalimba

A no to jak najbardziej się w tej kwestii zgadzam, ale czy w sumie nie większość zawodów tak wygląda że w sumie robi się to samo? pewnie całkiem sporo

Czy zakład działa teraz online ?

@Paweł

Fortuna od zawsze działała online , co ty z księżyca spadłeś Paweł?

Mietek
@Paweł

Serio...

jojo

Dzięki, może trochę zbyt wprost ale zaskoczyło mnie to bezsensowne pytanie

jojo

swoją drogą kto takie zadaje? naprawdę ludzie????

Vax
@jojo

We też się ogarnijcie, bo drążycie jakby niewiadomo co się stało

Vax
@jojo

Potem ciężko będzie znaleźć cokolwiek na tym forum, bo cały jeden wątek to pisanie o jednym i tym samym

Michau

Co wiecej już sie tak na tym wszystkim znam ze spokojnie mogłbym pracowac i zostać pracownikiem co najmniej miesiaca

@Michau

No nieźle. To zapraszamy, przekonamy się ;)

@Hela

E no trochę nie moja branża, nie mam doświadczenia w pracy z ludźmi itp

@Michau

Ale pracownikiem miesiąca to już byś został? :) No nie wiem nie wiem, wiedza to nie wszystko

@Hela

Trochę się zaśmiałem, nie wyłapałeś żartu ewidentnie, nie trzeba brać tak wszystkiego na serio

Ja też się tylko droczę, też nie było to 100% na serio

@Hela

wyłapałaś|* jak coś, sory zrobiłem błąd a nie chciałem urazić czy coś.

@Michau

Spoko, nie wzięłam tego do siebie :)

Michau

Lubie fortune bo ma duży wybór możliwości do obstawiania, przeróżne sporty bardzo spoko

Enya

Doradcy na Kielce nadal nie znaleźli? Dosyć długo już szukają, wiadomo dlaczego?

@Enya

na to wygląda. wiesz, znalezienie odpowiedniego pracownika, to też nie takie hop siup, więc nic dziwnego, że trochę trwa

@arabeska

albo potrzebują więcej niż jednego i dlatego ogłoszenie jeszcze wisi, albo moze zapomnieli usunąć i nie ma co dorabiać filozofii

@Born

Raczej nie druga opcja, bo na pracuj ogłoszenie samo wygasa i trzeba je odnawiać, jeśli chce się, by nadal było widoczne

@arabeska

a to nie wiedziałem że chodzi wam o pracuj pl w sumie tego nie sprawdziłem, no to fakt, masz rację

@Born

Na stronie też są generalnie

@Born

I tam też aktualizują oferty pracy, nie ma tak, że wiszą po kilka lat te same :)

no to to wiem

@arabeska

to dobrze, bo nieraz sie spotkałem, że gdzieś wisiało od 3 lat, a ludzie dalej się zgłaszali bo myśleli, że to aktualne

Kazek

od lat korzystam z usług fortuny i zawsze jestem bardzo zadowolony. w punktach pracują bardzo sympatyczne osoby.

Alicja
@Kazek

Miło słyszeć komplementy :) (chociaż pewnie nie o mnie mowa, ale przyjąć zawsze można, hah :)

Kazek
@Alicja

a kto wie. nie pamiętam wszystkich imion, a w różnych punktach bywałem, może się spotkaliśmy. pozdrawiam

Sadako

Można w firmie zgarnąć jakieś premie?

@Sadako

to zależy jak będziesz pracował i czy zasługujesz na tą premię no bo to nie jest takie hop siup, chcesz i masz

@Mata

Wiem, ale chodzi o to, czy w ogóle przewidziana jest taka możliwość?

no to tak

@Mata

Super, własnie o takie ogólne informacje na ten temat mi chodziło. Bo rozumiem że reszta to już kwestia indywidualna

dokładnie

Zostaw merytoryczną opinię o FORTUNA zakład bukmacherski - Świdnica

• Jak się pracuje w FORTUNA zakład bukmacherski?

Zobacz opinie na temat firmy FORTUNA zakład bukmacherski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORTUNA zakład bukmacherski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FORTUNA zakład bukmacherski?

Kandydaci do pracy w FORTUNA zakład bukmacherski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FORTUNA zakład bukmacherski