Opinie o Regionalny Szpital Specjalistyczny Latawiec w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Regionalny Szpital Specjalistyczny Latawiec, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Regionalny Szpital Specjalistyczny Latawiec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regionalny Szpital Specjalistyczny Latawiec w Świdnica

Pacjentka Nowy wpis
Klient

Pani Luizo. Dobrymi radami piekło wybrukowane. Trochę więcej empatii w stronę pacjenta.

Naczelna Nowy wpis

Serdecznie polecam pracę w SP ZOZ Świdnica LATAWIEC : na miejscu panuje przyjazna miła atmosfera a także co rzadko się zdarza przyjaźnie nastawieni przełożeni zrozumienie, życzliwość i możliwość awansu zaskoczy Cię już w progu dyrekcji. składając podanie nie zapomnij przypomnieć, że oczekujesz całego pakietu który oferuje ZOZ : -darmowy dostęp do netflixa -Karta MultiSport dla każdego pracownika -karta do biedronki oraz wynikające z niej rabaty -luksusowe szatnie i wynikający z nich komfort przygotowania się do pracy. - dieta pudełkowa dostarczana co 3h W naszym szpitalu nie możesz narzekać na anonimowość i brak kontroli -Atrakcyjne zarobki sprawiają że jednym problemem w Twojej głowię będzie wybranie kurortu na Zanzibarze - jasna i przejrzysta ścieżka awansu sprawia, że codziennie rano możesz uczciwie patrzeć w lustro ze świadomością, że wazelina nigdy nie była twoim podstawowym kosmetykiem. Wybierając pracę w tym miejscu świat stoi przed Tobą otworem ( pytanie którym). Polecam (usunięte przez administratora)

Beata Nowy wpis

Bardzo nieprzyjemne położne!!! Rzucają niewybredne komentarze w stosunku do pacjentek! Poród rodzinny to kpina - partner może być obecny dopiero na sali porodowej, na przedporodową gdzie cierpiałam najbardziej gdy wywoływali mi poród mąż nie miał wstępu!!! Na salach poporodowych dziwne zasady - nie ma jak np. wywietrzyć sali bo nie wolno wychodzić na korytarz! Przez kilka dni więc pacjentki wraz z dziećmi i potencjalnymi odwiedzającymi kiszą się w dusznym pokoju. Położne również na tych salach bywają bardzo nieprzyjemne - podczas 5 dni pobytu nie było ani jednego, żeby któraś z nas ( było nas na sali 3) nie dostała ochrzanu - napomknę, że zachowywałyśmy się normalnie, jak dorosłe osoby. Nie można uzyskać informacji, gdzie zabierane jest dziecko, np. na jakie badania. Jedyna osoba, którą należy pochwalić za profesjonalizm i faktycznie życzliwe podejście do pacjentek to p. Ania zajmująca się doradztwem laktacyjnym. NIE POLECAM TEGO SZPITALA ŻADNEJ CIĘŻARNEJ!

pacjentka

Za czyje pieniadze bawi sie oddzial chirurgi w LATAWCU Slawetne i cykliczne imprezy w Hotelu Roman PIAST w Swidnicy To naprawde zastanawiajace kiedy pacjenci w szpitalu maja beznadziejne posilki a elita chirurgi za pieniadze sponsorow i szpitala robi sobie wystawne szczelnie zamkniete imprezy w drogim hotelu

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Regionalny Szpital Specjalistyczny Latawiec - Świdnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Regionalny Szpital Specjalistyczny Latawiec
5/5 Na podstawie 1 ocen.