Opinie o Evo Trans Paweł Stawarz w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Evo Trans Paweł Stawarz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Evo Trans Paweł Stawarz o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evo Trans Paweł Stawarz w Kraków

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Evo Trans Paweł Stawarz? Od jakiegoś czasu nie ma nowych informacji od nowych pracowników. Twoja opinia jest ważna!

Patyk

Nie polecam uwaga

Joanna

A co takiego Ci ukradł? jak już napisałeś komentarz to wypadałoby podać konkrety bo wiadomo że ludzie będą pytać.

JACEK CHORĄŻY
@Joanna

A TOBIE JAKO ŻONIE ZACZĄŁ W KOŃCU NORMALNIE PŁACIĆ JOANNO CZY DALEJ OCHŁAPY DAJE TOBIE I MAMIE ?

@JACEK CHORĄŻY

Jaki sens miało mieć to pytanie tak właściwie? Dlaczego uważasz, że to żona tego Pana napisała?

Dyrektor KGHM Nowy wpis
@Joanna

A co znaczy ukradł żoneczko czy kradzież to tylko znayczny zabór mienia ? Czy też nie dotrzymanie umowy ustej w formie prawnej akceptowanej jak myślisz ? Nienpolecam tego CZEGOŚ

Kierowca

Pracowałem w tej firmie. Jak dla mnie nie było źle. Praca poukładana zjazd zawsze na czas. Jak dla mnie ok

Łucja
@Kierowca

Długo pracowałeś? :) Na jaki okres czasu i jaką miałeś umowę? Z jakiego powodu odszedłeś? Coś w firmie jednak nie tak, czy po prostu zupełnie z innego powodu?

HONDA CBR 600 RR

Tak a pseudo boss oddał Ci wszystko ? Grupa chermetyczna jest

Aleksandra
@HONDA CBR 600 RR

A co niby on miałby mu zabrać?

DARIUSZ HEKTOR
@Kierowca

Nie dawno oszedłem z tego (usunięte przez administratora) DZIADOSTWA NIE POLECAM TEGO BRUDTRANSU

PAWEŁ KALETA
@DARIUSZ HEKTOR

Andrzej pisz prawdę tym ludziom i zacznij płacić UCZCIWIE teraz dniowka to minimum 460 zł juz nawet INTERGEM OLACI 410 ogarnij się bo nie będę Ci dawał zleceń znamy się ponad 20 lat ale to kierowcy tworzą firmę a nie my DRUCIARZE

@PAWEŁ KALETA

Tak z ciekawości to ile tutaj kierowcy za dniówkę dostają, bo nie jestem pewna czy to już gdzieś padło? Poniżej 400?

Byczek

Tutaj każdy dostaje inaczej ale poniżej 400 zł nie polecam

MASTER
@Kierowca

Ja też pracowałem do lipca i jakoś nie jestem i nie byłem nigdy zadowolony owszem praca fajna poukladana ale problemy z szefem OGROMNE i biurze również BRAK JAKIEGO KOLWIEK ZAPLECZA SOCJALNEGO NIE NA TOALETY PRYSZNICA ANEKSU KUCHENNEGO NO I OBECNA PŁACA TERAZ JESTEM ZATRUDNIONY POD AMAZONEM DNIÓWKA 450 ZŁ NA RĘKĘ I WSZYSTKO NA UMOWIE OCZYWIŚCIE SPRAWDZIŁEM NA MOJEJ PLATFORMIE E PUŁAP ZUS TAKŻE SZCZERZE NIE POLECAM

@Byczek

A to słabo, a od czego zależy to, że różnie jest?

Boss

Wszystko tam jest SŁABO

Grzegorz G.
@Marta

Sabo oznacza że na dworcu bezdomny ma milion razy lepsze warunki socjalne Nie polecam

@Grzegorz G.

Z tym, że brak dostępu do toalety chyba jest nielegalny? Czemu inspekcja nic z tym nie zrobi?

Bartek
@Kierowca

Dobry żart to czemu teraz zwalnia się 2 pracowników w tym ja bo teraz dniówka to minimum 500 zł a ten pseudo bus yy No wiadomo płaci nie cale 400 NIE POLECAM OMIJAĆ

Wiktoria
@Bartek

Tzn do czego porównujesz, że piszesz, że dniówka to teraz 500? Pogubiłam się, że niby w innych firmach tak jest, o to chodzi?

Bartek
@Wiktoria

Problemy z czytaniem ze zrozumienie. ? Chyba tak poczytaj ogłoszenia

Sasza l.
@Kierowca

To skoro pracowałeś to czemu już nie pracujesz jak tak jest PODOBNO ŚWIETNIE ? NIE POLECAM TEJ NIBY FIREMKI OMIJAĆ

Marta Nowy wpis
@Sasza l.

No a ty skoro nie pracujesz i tak nie polecasz to możesz wyjaśnić w zasadzie dlaczego? co konkretnie Ci nie podpasowało?

ROMAN SARNA Nowy wpis
@Kierowca

TO CZEMU JUŻ NIE PRACUJESZ PEWNIE TEŻ TAK JAK MNIE OSZUK.. NIE POLECAM TEGO ..... ten szef to chyba brat premier..

Sasza l. Nowy wpis
@Marta

Tak obiecał premie za polecenie kierowców za dodatkowe tygodnie pracy uzbierało się tego kilka tysięcy i nie wypłacił i oprucz tego pracowałem nie świadomie na czarno Jak sprawdziłem otworzył firmę na szwagra bo sam miał zlodziii problemy z leasingami itd dla tego firma nie jest na żula Andrzeja tylko

PAWEŁ PAWELEC

Nie polecam MEGA DRUCIARZ KŁAMCA (usunięte przez administratora) NIE DAJE NIC NA WYJAD TRZEBA PŁACIC ZA PARKINGI PALIWO ZE SWOICH PIENIĘDZY. NIE WYWIĄZUJE SIĘ Z UMUWIONYCH KWOT CO DO WYPLATY I OBIECANYCH PREMI KIEDYŚ MIAŁ 50 AUT ALE PADŁ BO BYŁ CHYTRY NA PIENIĄDZE TAK POWIEDZIAŁA DO MNIE JEGO ŻONA OSOBIŚCIE.NIE POLECAM OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM DRUCIARZA

Ok rozumiem, że prawdopodobnie masz problem co do tego, że w tej firmie wypłaty były przyznawane niezbyt równo. Ale drugiej części kompletnie nie czaję i chyba nawet nie muszę. Zdajesz sobie sprawę, że to nie jest odpowiednie miejsce do załatwiania tego typu spraw? Albo ewentualnie można prosić o kulturalne i konstruktywne wyrażanie się z Twojej strony? Może wtedy reszta osób chętniej Cię wysłucha, bo rozumiem, że masz spory problem co do tego pracodawcy?

Mateusz Ilba
@Marta

A gdzie tu brak kultury ? Nie rozumiem I bardzo dobrze że są takie portale informacyjne o firmach i pseudo firmach Przynajmniej można się dowiedzieć coś ciekawego na temat pracy o pracodawcy

D.ZACKI

Nie polecam ten niby szef wygląda jak żul i tak samo się zachowuje Kolega mówił że już parę lat temu był z nim problem . Tak naprawdę szef nazywa się Andrzej K. Tylko przepisał firmę na Paweł S Powód prosty brak chetnulych ludzi do pracy w obozie pod nazwiskiem Andrzej K. I stąd zmiany OMIJAĆ

Paweł st
@D.ZACKI

Tez słyszałem i potwierdzam OMIJAĆ Ten andrzejek to dobry aparat prawko zatrzymane za chlanie A sam umoralnia kierowców Nie polecam OMIJAĆ (usunięte przez administratora)

@Paweł st

te problemy o ktorych piszecie z przeszlosci to problem wlasciciela z alkoholem, o to chodzi ? czy o cos innego, mozecie napisac wprost?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Evo Trans Paweł Stawarz? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Zostaw merytoryczną opinię o Evo Trans Paweł Stawarz - Kraków

• Jak się pracuje w Evo Trans Paweł Stawarz?

Zobacz opinie na temat firmy Evo Trans Paweł Stawarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Evo Trans Paweł Stawarz
  • Ojcowska 145