Opinie o Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko w Kraków

Spoko towar i spoko ceny

Alicja
@Michał

A jaki towar konkretnie jest spoko? Co polecasz?

@Alicja

Owoce i warzywa są zawsze świeże i najlepszej jakości

M..

Robota nie taka zla jako dostawca ale jest jednen minus mianowicie trzeba przychodzić w sobote co jeszcze nie jest ekstra płatne jak w innych firmach

Hejka chlopak 17 lat szuka pracy na wakacje, czy jest możliwość zatrudnienia w tej firmie? Widzę ze fajna stawka i fajne godziny pracy, pisze z olx

Mfg
@Kandydat

Gościu na pyszne.pl masz nawet 27 zl brutto na godzinę, pracujesz ile dni chcesz w tygodniu i ilw chcesz godzin jestem w stanie zarobic do 5 tysiecy jezdzac na pyszne, polecam fajna kasa i spoko ludzie jeszcze są napiwki i premie

Jak wygląda ścieżka kariery w Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko? Czy trudno jest zdobyć awans?

Meral

Wejdziesz do dupska to jesteś wysoko w firmie poloty niemożliwe

Magazynier

Wszystko przebiegło jak najbardziej ok. Pani Ilona jest przesympatyczną i ciepłą osobą o wielkim sercu. Z przyjemnością wspominam prace w jej firmie.

Brak

Mello

Czy to prawda że ta firma nie wypłaca ludzi ??

Meral
@Mello

Wypłaca jeszcze są premie za dobre sprawowanie

Teresa
@Meral

Za dobre sprawowanie? To jakie sa wytyczne niby?

Wiem

Zgadzam się z Twoja opinia na temat warunków atmosfery i zasad panujących w tej firmie a raczej braku jakich kolwiek zasad . Pracownicy patrzą tylko żeby podłożyć sobie minę ,kierownictwo nie jest lepsze . Nie odpowiedni ludzie na stanowisku które zajmują . Osoby pozbawione poczucia własnej wartości które czerpią korzyści z podkładanie kłód pod nogi . Jestem przekonany ze w wyżej wymienionej firmie powinny się znajdować testy na narkotyki bo mam wrazenie ze nie które osoby korzystają z pewnych używek nagminnie . Nie dziwie się ze właścicielka jest nerwowa skoro otaczają ja tacy "ludzie „ Praca sama w sobie nie jest zła praca ale rządzą tam układy a ludzie którzy tam pracują są jedna wielka zbieranina marginesu .

Jedyne co ty możesz to popatrzeć w lustro i stwierdzić jakim jesteś dwolicowcem. Twierdzisz że warunki pracy są słabe? To dlaczego jeszcze pracujesz w tej firmie? BO PRACUJESZ!! Odezwał się jego mosc

A
@1312

Bo są slabe !! Z faktami sie nie dyskutuje. Opinie taka jak twoja ( a domyślam się że jesteś jednym z ulubieńców szefowej) nie wnoszą nic konstruktywnego do opini o tej firmie ! nie umiesz powiedzieć o fake umowach albo ich braku, nie umiesz powiedzieć o tyraniu pracownikami i o masie różnych ciekawych rzeczy. Juz nie mówiąc o zachowaniu do pracowników samej szefowej ktora ryczy.jak jej sie podoba i traktuje dobrze nieudaczników a wartościowych pracowników traktuje jak służących! A jak się coś komuś nie podoba to spotyka się z różnymi zlośliwościami ze strony wyżej wymienionej szefowej Faktycznie dobrze ktos tutaj napisal ze jedyna osoba która tutaj jest w porzo to Pan Mariusz z którym nigdy pracując tam nie miałem problemu. To człowiek jedyny na poziomie tam.O reszcie nawet się nie wypowiadam bo szkoda .Dlatego juz tam nie pracuje właśnie przez tych nieodpowiednich ludzi a szczególnie uważajcie tam na Pana B. Tacy ludzie bardzo źle wpływają na opinie tej firmy. Pracowałem tam wystarczająco długo żeby się napatrzec na różne rzeczy .Najgorsza (usunięte przez administratora) z możliwych. Więc 1312 nie kompromituj się dla uznania szefowej !

Ann
@1312

Co do warunków to akurat ekstra firma, fajne premie i spoko godziny z czasem do 12 się udaje wyrobić więc spoko i kasa fajna polecam firmę

Czy firma Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Rajdowiec

Finansuje jeszcze są bonusy i premie gry i zabawy

@Rajdowiec

Rozumiem że benefity i premie, ale gry i zabawy? Mam nadzieję że to nie sarkazm. Możesz poważnie podejść do pytania i napisać czy w ogóle coś jest prócz wypłaty? Warto wiedzieć jakbym się chciał przyjąć.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko odbywa się również w języku angielskim?

Df

W chińskim

Ocenafirm

(usunięte przez administratora) , brak wypłat w terminie , ustalanie norm według własnych zasad . Owa firma nigdy nie widziała profesjonalizmu ... Po prostu tragedia

@Ocenafirm

To znaczy że płacą z dużym poślizgiem czy w ogóle nie płacą, bo widzę że inni pracownicy też się na to skarżyli. Są jakieś problemy finansowe w firmie, że sytuacja z kasą tak wygląda? Wiesz coś?

Kulturalna
@Marek

Proszę nie słuchać bzdur i bredni wyssane z palca jakieś nie zrównoważonej "PANI" POD ROZNYMI PSEUDONIMAMI . TA firma jest firma dóbr jak i dla pracowników tak dla klientów. Proszę przyjść i zapytać osobiście jakie są warunki pracy. A nie czytać pisanek i oczerniania przez kogoś tak zakompleksionego jak ta osoba która to wszystko pisze. Pracują tu sami Mega pozytywni ludzie. Pozdrawiam

Now
@Kulturalna

Śmiechu warte !!! Chyba pani sama nie wierzy w to co pisze. Firmy absolutnie nie polecam !!!!!

Byly pracownik
@Kulturalna

Dóbr dla pracowników??? Serio?ty chyba nie wiesz co piszesz! Jakie dobra masz na myśli?! Pracowałem tam i widziałem co tam się działo i na jakich zasadach działało. Umowy zlecenie a jedynie osoby z rodziny mają lepsze umowy ,opóźnienia w wypłatach, zero wywiązywania się z urlopów czy jakiś dni wolnych od pracy.A jedynie ktoś z rodziny albo wybrańców mógł mieć wolne .Wynyslanie sobie chorych zasad na podstawie których szefowa obciąża pracowników caly czas karami finansowymi bezwzględnie! 50 zł to koszt jednorazowej kary a sypie nimi jak z rękawa. Kierat nie praca .Dodając że szefowa nie wie co znaczy kultura, a powinna prowadząc firmę i obcując z pracownikami.Jak się komuś coś nie podoba to " tam są drzwi " Ludzi których zatrudnia to jakiś margines i takich trzyma bo nie musi im dawać uczciwych umów,robi z nimi co chce a oni a i tak ją robią na szaro za jej plecami chwaląc się tym jeszcze. Totalny (usunięte przez administratora) a nie firma ! Normalni ludzie stamtąd poszli bo jak sama szefowa zachowuje się jak totalny burak bez kultury i myśli że jej wolno to sory. Nieporozumienie.A byla tam już fajna obsada kierowców.

Czarna

Traktują człowieka jak jelenia do pracy soboty niedziele wiecznie praca a o wypłatę trzeba stale się prosić na początku tylko jest na pokaz że płacą nie polecam tej firmy nikomu

@Czarna

Oj to koleżanka ma jakieś błędne informacje. Bo w tej firmie w soboty się nie pracuje.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko?

Nick123

Naturalnie ta firma daje wszystkim szanse ????

Kandydatka

Dobry wieczór . Jestem w trakcie poszukiwania pracy i właśnie znalazłam ogłoszenie na OLX . Czy polecacie tę firmę ? Dziękuje za odpowiedzi

Energiczna/y
@Kandydatka

Jasna sprawa iż polecamy ta firme ????@Kandydatka jeśli tylko się ma chęci do pracy usmiech na twarzy. Pozdrawiam ????

OnaJestTylkoJedna

- Najlepsza Firma Ever ❤????????

Marina

@Haha poważne oskarzenie... A zgłaszałaś to do odpowiednich sluzb?

Haha

Drogi pracowniku MARECZKU jesteś taki mądry i wylewasz wszystkie swoje słabości i żale na firmę na jej właścicielkę a nie ujawnisz wszem i wobec za co zostałeś zwolniony odciągasz uwagę od siebie piszesz o skrzynkach o niepłaceniu wypłat o tym ze firma jest biedna a w tym najbiedniejszy jesteś ty JAK MNIE MOLESTOWAŁEŚ i co w tej firmie wyprawiałeś najwyższa pora ujawnić to twojej partnerce tak jak ujawniłam to twojej szefowej ja osobiście ci tego nie podaruje nie byłam jedyna , skoro jesteś taki uczciwy i uważasz ze kij ma 2 końce to teraz widzisz jak to działa , nie wspomnę już o tym jak wyłudzałeś numery telefonu od pracownic z restauracji I nie pisz nie usprawiedliwiaj się bo się sam pogrążasz skoro powiedziałeś A to ja dokończę alfabet ...

@Haha

No to peszek ????????????????

@Haha

Kierownictwo zero kultury osobistej, alfabet to moze dokonczyc policja jesli chcecie za takie oskarzenia. Widać jak bardzo ludzi boli gdy sie im mowi prawdę. Nawet niewiecie kto pisze komentarze a zwalacie na jedną osobę. Ale wazne ze dowody (usunięte przez administratora) ze strony kierownictwa są.

@Haha

Po pierwsze zwolnil sie sam bo po miesiacu przepracowany wyplacila pani za tydzen pracy. Zebyb bylo jasne. A na kazdej kopercie jest napisane ile pani odbila i za co. Wiec prosze sb przypomnieć. Po drugie nie ŻYCZĘ sobie zeby panstwo kieriwnictwo ingerowalo w moje zycie osobiste bo na tej grupie sa opinie o pracodawcy a nie o zyciu prywatnym co jest karane. I najwidoczniej nierozumie pani pojec bo upominanie sie o swoje wypracowane pieniądze a molestowanie to duza różnica wiec prosze sie doszkolic w slownictwie bo nikt pani nieobraza ani nie wyciaga zycia rodzinnego. Bo tym wlasnie pokazala pani jaką jest szefową. Niech to bedzie przestroga dla nowych pracowników.

Lulu

Gibon pisząc takie opinie trzeba mieć trochę inteligencji haha piszesz ze p.Ilona nie może warunków sama ustalać a niby kto ma to zrobić może pracownicy a nie może ty skoro jesteś taki inteligentny jeżeli przeszkadza ci wygląd szefowej nie patrz się na nią tylko sam spójrz najpierw w lustro czy ty wyglądasz tak (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o prace jest jak najbardziej uciwa ! Skoro napisałeś taki komentarz gdzie niby wypłata się opóźnia każdemu się może zdarzyć ale i tak miałeś wypłacane wynagrodzenie za swoją prace !!!! Wracając do opisu firmy firma jest wypłacalna zawsze można się dogadać z szefowa pod każdym względem pracownicy mili zabawni a nie przecież inny pracownicy to (usunięte przez administratora) także pozdrowienia dla lizodup hehehe P.Ilono dla pani również pozdrowienia i taką patologią nie trzeba się wog przejmować bo jak trzegoś potrzebowali to opin nie pisali ze pani taka sraka i owaka tylko wtedy dopiero (usunięte przez administratora) LIZALI !!!!

@Lulu

Zacznijmy od tego że warunki się ustala z góry a nie co chwilę zmienia w zależności jak komu pasuję. Pracodawca nie ma prawa karać pracownika za poniesioną szkodę zwłaszcza że nie jest to szkoda wywołana wina pracownika. Jak można obciążać pracownika za skrzynki? Przecież pracownik nie bierze sobie ich do domu ani nie sprzedaje na lewo... Prowadząc firmę pracodawca zdaje sobie spraw chyba że jest zobligowany do ponoszenia kosztów związanych z prowadzeniem działalności? Porównajmy skrzynki do samochodu, pracownik dostaje auto sprawne ale z czasem części się niszczą trzeba wymienić za które płaci sobie pracodawca- to czemu pracownik ma płacić za skrzynki które zostały zużyte i zniszczone przez czas? Jaka tu wina pracownika że auto i skrzynki się niszczą? Niech mi to ktoś wytłumaczy? Wypłacone może i mamy ale kiedy ? Ludzie mają rodziny, rachunki, kredyty których nie interesuje kiedy ty masz wypłatę ... Fakt można się zawsze dogadać ale jakoś nigdy nawet nie było próby dogadania się szefowej z kim kolewiek z załogi tylko "albo się dostosują albo tam są drzwi"...kto tak traktuje pracownika ? Jak można pracować miesiącami bez żadnej umowy i ubezpieczenia ?(usunięte przez administratora)

Hmmm
@Ulu

No to teraz niech sie każdy przekona na własnej skórze jak tam jest trzeba dodac ze jeszcze ze za spoznienia sa odbijane pieniazki. A wiadomo pracownicy dojezdzaja do pracy autami i roznie moze byc korki kolizja itp.

Mi
@Hmmm

Bardzo dobrze, pracownika trzeba nauczyć punktualności Niestety najskuteczniejsze są kary finansowe. Nikogo kolizje i korki nie interesują tak to każdy może się tłumaczyć...

@Mi

Masz rację trzeba nauczyć - niekogo nie interesuje nawet jak wyladujesz w szpitalu to ci dadzą spóźnienie bo tak to każdy może....

Ulu

Klatki były zbierane firma na stanie włącznie z punktami nie ma wymaganej nawet liczby skrzynek ale nikogo to nie obchodzi - ważne że się nie zgadza bo firma wywala wszystkie skrzynki zepsute i obciąża za ich wyrzucenie kierowców nie ma co tu więcej tłumaczyć . A dla formalności skrzynki są kupowane po cenie 6.50 lub 8 zł ale firma obciąża za nie 10 zł taki przelicznik żeby było uczciwie ;)

Nnnn
@Ulu

Widać jak brakuje Ci argumentów i wymyślasz nowe ....! Więc dla jasności :nigdy pracownik nie byl obciążany za zniszczone klatki to bzdura!!! I oszczerstwa!! I nie będę drugi raz przypominać jakie pracownik ma obowiązki jeśli chodzi o klatki ,co widać jest dla ciebie strasznym problemem!! Ps....chętnie kupimy klatki za tą cenę z fakturą !

@Nnnn

Haha a więc faktur nie ma ciekawe co by na takie zachowanie powiedział urząd skarbowy i pip ? ???? Skoro nie są obciążani pracownicy za skrzynki utracone to jak mogą być obciążani za jakie kolwiek w przypadku gdy skrzynek brakuje bo nie są zepsute zastępowane nowymi ? Skoro mamy 1000 skrzynek wywalimy 100 to jak pracownicy mają zdobyć 100 skrzynek by nie zostać obciążeni ? Mają na punktach powiedzieć że punkty mają kupić i im oddać bo nie rozumiem ? Problemem nie jest odpowiedzialność za ich zworzenie tylko fakt że po usunięciu wadliwych skrzynek nie zostają przez pracodawcę zakupione nowe ... I w ten sposób robi się deficyt stanu klatek za który widać zostaje się obciążony ... Więc w końcu dla sprostowania by każdy zrozumiał mam rozumieć że place za skrzynki bo ich nie przywiozłem ale firma wciąż je ma więc w żaden sposób nie jest strata( w waszym rozumieniu ) ale ja stratny mam być jak i inni kierowcy ? Czy w takim czy innym razie nie powinna to być symboliczną kwota karna np. 1zl od skrzynki skoro firma nie straciła skrzynek czemu kierowca ma za nie płacić aż 10 zł jak za nową ? Przecież to jawne nadużycie i naciąganie ... Jak wspomniałem ciekawe co by było jak by się tam skarbówka przygladnela i PIP

Nnnn.
@Ulu

Właśnie problemem jest nie zworzenie skrzynek einsztainie bo z tym kierowcy mają problem a jak są wyciągane konsekwencje to jest problem !!! Zero odpowiedzialności-to by wam pasowało!! Nie wiem co bierzesz ale zmień lekarstwa bo ci szkodzą widząc co wypisujesz za bzdury!! Życzę powodzenia wyszukaniu pracy bez zasad i obowiązków gdzie pracownik skacze szefowi po głowie!! Idz bij piane gdzie indziej np...do ubera skoro taki zloty pracodawca!! Dyskusja z tobą to jak dyskusja ze słupem...mow do słupa a slup jak ....... Zenada !

B...

Pracując na uberze człowiek jest w stanie opłacić rachunki na czas, nie tak jak bywało u pani w firmie

V6

Jakie są godziny pracy? Jest możliwość nadgodzin? Pracodawca wymaga maseczek podczas pracy?

Tik tak
@V6

Często że masz przyjść na 5 dowiesz się o 4 rano mimo że mieliśmy przyjść na 6 i nigdy nie wiesz kiedy skończysz. Może wymyśleć że trzeba umyć wszystkie samochody mimo tego że leje deszcz. Maseczek na firmie się nie nosi

Nnnn...
@Tik tak

I znowu kłamstwa...tylko powiedz po co.to robisz ??? Tylko dlatego ze ci się.nie chciało pracować więc robisz wszystko żeby zrobić na złość?!! Śmieszne..... Nigdy nie ma czegoś takiego aby ktoś wymyślał mycie aut jak leje deszcz ...ba,nawet ostatnio nie pilnuje sie wcale czystości samochodów firmowych,tylko nieliczni którzy mają odrobinę poczucia estetyki sami dbają o czystość w samochodach którymi pracują i które są wizytówką firmy! Nie trzeba ich o to prosić. No ale o swoje to się dba to oczywiste ...firmowe to juz można olewać bo nie wasza własność! Godziny pracy sa ruchome tylko dlatego ze jest trudna sytuacja przez pandemie ! Co tez pracownik mial zgłaszane i zgodziliście się na to ....ze wszystkim macie problem!...Ale cóż...takie to wspolczesne MĘŻCZYZNY dzisiaj ...wstyd i żenada....!

@Nnnn...

Sam kłamiesz mówiąc że nie każe się myć aut w deszcz - ostatnie mycie odbyło się kiedy ? W słoneczny dzień przy 20°? Nie w deszczowy dzień gdy padało i było 2° na polu ... Co lepsze nawet za mycie aut które nie są twoje własnością każą ci myć po godzinach cóż z tego że ci zapłacą za ich mycie jak za czas im poświęcony musisz robić za darmo... A jak by nie patrzećbjest to twoja wciąż praca - więc pracodawca powinien nie tyle dać ci pieniądze na mycie ale też za nie zapłacić ... Ale już pominiemy ten fakt. Godziny pracy są różne nie ma zasady ale jak będziesz za długo w pracy to zaczną się ciebie pytać co robiłeś tak długo ( a sami ci wymyśla co jeszcze możesz zrobić bo im się nie chce)

Nnnn
@Ulu

Skończ sie ośmieszać ...!!! Bo I mścić tylko za to ze żadna praca ci nie pasuje i zmieniasz ją jak rękawiczki.....idz na Ubera ...tam niczego nie wymagają spracowany biedaku....!

Hmmm
@Nnnn

Polecam pani ilonie iść dorobić na uberze zeby miała na wyplaty dla pracowników bo widać ze to ona jest jednak biedna. I nie zwalniac z pracy za to ze ktos niechce pracować w niedziele.

Ktoś

Po pierwsze jak jesteś taki mądry i pracujesz w tej firmie to dlaczego nie poszukasz sobie innej skoro jesteś taki poszkodawany (na).Po drugie kłamiesz ponieważ regulamin byl ustalony przez właścicieli firmy ze względu na właśnie rażące żarty pracowników i olewanie pracy !!! Poza tym każdy dostał regulamin do ręki z którym mogl się spokojnie zapoznać więc się zastanów co piszesz!!! Kolejne twoje kłamstwo!!Nigdy wcześniej tego nie było, ale jeśli tylko szefostwo wyciąga konsekwencje to nagle boli ! Poza tym widzę ze niektórzy zapomnieli jak podczas covid 19 jak firma miala dwumiesięczny postój i nikt nie pracował to szefostwo wypłacało mimo wszystko jakieś pieniążki byle by jakoś ratować sytuację waszych tyłków! Jakoś wtedy pracy nikt sobie nie poszukał gdzie indziej!! Takie odważne anonimuski teraz!! Żenada! Zasada w tej firmie jest prosta ...wystarczy wywiązywać się ze swoich obowiązków a jeśli ktoś nie umie sie pogodzić z tym ze nie ma przerw co pięć minut w pracy na papieroska i pieprzenie glupot to macie problem!! Poza tym ubliżanie komuś jest z tego co wiem karalne.......ale takie odważne siusiu majtki anonimowo jesteście.......

To prawda co piszesz. Całkowicie się zgadzam z twoją opinią, i też uwazam ze firme powinna przetrzepać inspekcja pracy gdyz sa naruszone wszelkie prawa pracownika co do wyplat ludzie niektorzy pracuja na czarno za kierownicą nie maja prawa sie odezwac traktowani sa jak murzyni a niewolnictwo skonczyli sie w XVII w.

Nie polecam pracowac w tej firmie ponieważ pani ilona placi jak chce i kiedy chce sama ustala wlasny regulamin firmy, ciągle odbija pracownikom za błedy po 30zl z umowami zwleka po pół roku pracownicy jeżdżą bez ubezpieczenia. Nie interesuje ja ze sa swieta i pracownicy niedostali wyplat odbija za skrzynki ciezkie pieniądze ok 370zl. Ale oczywiście twierdzi ze jest osobą skrupulatną poczym sama popełnia błedy mylac sie co do wypłat.

Zostaw merytoryczną opinię o Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko - Kraków

• Jak się pracuje w Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko?

Zobacz opinie na temat firmy Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko?

Kandydaci do pracy w Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ilona Krupa Firma Handlowo Usługowa Warzywko
1.5/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Pl. Nowy 4B lok. 22
    31-056 Kraków