Opinie o Norex Dominik Skrzypczak w Wilkowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Norex Dominik Skrzypczak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Norex Dominik Skrzypczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norex Dominik Skrzypczak w Wilkowice

Gośka

Jako pracownik firmy mogę polecić firmę Norex Dominik Skrzypczak .Szefostwo wyrozumiałe i sympatyczne. W Firmie panuje RODZINNA atmosfera. Zapraszamy do współpracy!

Klient
@Gośka

Nie polecam firmy Norex,zawsze się jezdzi przeladowanym autem (usunięte przez administratora) straszni ,żadna konkretną i ceniona się firma transportowa nie będzie u nich jezdzic badz usługi dawać, Barcelona to tragedia ,Walencja jeszcze bardziej (usunięte przez administratora)NIE POLECAM

Kris z Poznania Nowy wpis

Witam Wszystkich Serdecznie Gdzie by się nie zajrzało na opinie w internecie względem różnorodnych firm transportowych to zawsze ale to zawsze muszą być ludzie z czego nie zadowoleni Nie ma wyjątku a czytając wiele komentarzy nie mogę pojąć w jakim celu. Ludzie zapewne nie mają motywacji w życiu swoim lub za dużo wolnego czasu na codzień bez większych planów żeby tutaj się w tak negatywny sposób wyrażać. Firma Transportowa - każda ma swoje reguły podejście zasady regulaminy a jeżeli ku temu pracownicy w firmie są w porządku no to najzwyczajniej warto z tego się cieszyć.Transport to nic łatwego a tym bardziej nie ma możliwości żeby wszystko przewidzieć w zależności co się wydarzy czy to na drodze lub rozładunku/ załadunku i wielu innych czynników. Prezes lub zarząd jest nie od tego żeby być kumplem życia dla każdego pracownika jeżeli jest ich tym bardziej wielu .Szacunek i respekt wystarczająco mówi za siebie i warto tym bardziej mieć dobre i spokojne podejście do firmy i ludzi z którymi się pracuje. Narzekać można na wszystko ale ludzie Moim zdaniem którzy tylko widzą cały czas same minusy no to jak w firmie ekipa jest zgrana to taka osoba nie ma szans żeby w skrócie przetrwać. Transport to MEGA ciężka sprawa ale dla ludzi beż pasji nie ma opcji że coś z tego wyjdzie. Już nie mówiąc o tym że jeżeli firma jest dobrze prosperującą firmą no to pracownik ma swoje obowiązki a nikt nikogo na siłę raczej nie trzyma . Jestem związany z transportem od ponad 12 lat jako kierowca i nigdy nie narzekałem na firmie w której pracuje bo zgodziłem się na warunki jakie panowały a też dodam że jeżeli pisanie negatywnych komentarzy u niektórych jak tutaj lub przykładowo w dziesiątkach innych firm są takie i takie to tacy ludzie powinni po prostu albo zmienić firmę albo branże bo kierowca zawodowy który jest nerwusem i wszystko go drażni no to z czasem będzie tylko narzekał. Już nie mówiąc że to nie zabawa względem prowadzenia nowych aut a dokładniej mówiąc...każda firma stara się oszczędzać a to kierowca powinien w miarę możliwości swoich dbać o ładunek i sprzęt a też z innej strony względem tematu - załadunku i rozładunku- no jak dla Mnie temat totalnie bez sensu . Magazyny i ludzie w nich pracujący to nie sklepy jak w biedronce czy magazynie zdaniem od razy otworzą nowa rampę na zawołanie. A na koniec tylko dodam że ciężki transport a w tym wykonaniu kierunek Hiszpania jest niesamowicie wymagając już z powodu samych tysięcy kilometrów ale Moim skromnym zdaniem kierunek jest niesamowicie wyjątkowy a miałem w swoim życiu przyjemność jeździć po Anglii / Skandynawii i 1/3 Europy ale nigdy nie było mi dane wybrać się właśnie do Hiszpani. Mam wielką nadzieję że w przyszłości jeżeli firma będzie prowadziła rekrutację na CE to się uda . Każdy może odebrać moja wiadomość w różny sposób ale to już inicjatywa wielu osób ale jak dla Mnie firma wygląda obłędnie + tabor mają naprawdę mega na plus i jak wyżej wspomniałem pasja do transportu to podstawa w 100 % Bez chęci pracy nie ma najmniejszego sensu kombinować i pisać komentarzy negatywnych mówiąc ogólnie ale tacy są już po prostu ludzie. Na koniec dodam jeszcze że bardzo Mi się podoba firma Norex ale też nie pisze po to żeby się podlizywać itp ale jednocześnie pełen podziw za całokształt. Pozdrawiam Serdecznie

Prezesowa Nowy wpis
@Kris z Poznania

Bardzo dziękujemy za taki komentarz Jest nam bardzo miło …. Faktycznie w naszą pracę wkładamy wszyscy swoje serce.???? Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Pozdrawiamy serdecznie ????

Olek

Chcę pracować jako kierowca w tej firmie, czy ktoś może mi pomóc w skontaktowaniu się z szefem firmy? (usunięte przez administratora)

Olek Nowy wpis

Witam, dziękuję za odpowiedź na moją prośbę.Zadzwoniłem i powiedzieli, że nie ma już miejsc. Bardzo chciałbym pracować w Państwa firmie jako kierowca, mam nadzieję, że zwolni się miejsce i będę mógł dojechać do Państwa (usunięte przez administratora) zostawiam numer telefonu do kontaktu w razie czego, z poważaniem dziękuję, Oleksandr 729220770

@olek Nowy wpis

Witam, dziękuję za odpowiedź na moją prośbę.Zadzwoniłem i powiedzieli, że nie ma już miejsc. Bardzo chciałbym pracować w Państwa firmie jako kierowca, mam nadzieję, że zwolni się miejsce i będę mógł dojechać do Państwa pracy, zostawiam numer telefonu do kontaktu w razie czego, z poważaniem dziękuję, Oleksandr 729220770

Kosto

Jako były pracownik tego prywaciarza nie polecam, na magazynie zimno, dochodzi do 0 stopni, praca bez zapewnienia ubrań (letnia kurtka deszczowa na zimę -12 stopni), praca w większości na dworze, zarobki najniższa krajowa, obciążenia za byle co, rzadko kiedy praca po 8h, często zdarzało się po 5-6 i "do domu" bo nie ma pracy . Praca specyficzna, podejście do pracownika tragedia, kierowca, magazynier, spedytor traktowany jak (usunięte przez administratora)". Omijać szerokim łukiem.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Norex Dominik Skrzypczak? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Goska

Oczywiście. Firma na medal. Pracownik na pierwszym miejscu.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Norex Dominik Skrzypczak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Gośka

Klient
@Gośka

Obserwator

Niby profesjonalnii, lecz nie do końca. Nie dają szansy młodym. Nie polecam, omijać szerokim łukiem.

Czy Norex Dominik Skrzypczak organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Czy w biurze jest taka duża rotacja, że co parę miesięcy pojawiają się ogłoszenia na te same stanowiska

Czy istnieje możliwość rozwoju w Norex Dominik Skrzypczak?

Jtr

Jakie zarobki na magazynie jako magazynier/operator wózka widlowego??

Jakie są warunki zatrudnienia w Norex Dominik Skrzypczak?

Grażyna

Jaka jest atmosfera w biurze?Dobrze płatna ta praca?

Honorata

widzę, że nie jako jedyny kandydat miałam tego typu zagwozdkę... gdzie są opinie od pracowników? na stronie jest info, że szukają spedytorów, kierowców oraz magazynierów. No i ja tutaj w tej pierwszej sprawie. Widziałam, że trzeba mieć 3 lata doświadczenia żeby się kwalifikować. A jest szansa może, żeby dobić tu sobie staż po prostu? przyuczają?

Ola

Firma godna polecenia. Szefostwo bardzo miłe, świetny kontakt. Profesjonalnie podchodzą do każdego klienta co jest bardzo ważnym atutem.

Kamil

Bardzo polecam Super szefostwo Wspaniała firma godna polecenia

Boss

Firma tragedia... nie polecam kierowca jest traktowany jak zero. Szefostwo ma ludzi gdzieś. A zarobki to najsłabsze w Lesznie. Nie polecam duża rotacja..

Kacper34

Ciekawe taka duża firma a brak opinii , ciekawe dlaczego ?

Picu 2121
@Kacper34

Niby spoko kasa na czas ale po zmianie magazynu w BARCELONIE magazynierzy się zmienili i jest lipa. Dużej się czeka na załadunki jak i rozładunki.

Pytajie

Jakie systemy są dostępne w firmie? I jak wyglądają zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Norex Dominik Skrzypczak - Wilkowice

• Jak się pracuje w Norex Dominik Skrzypczak?

Zobacz opinie na temat firmy Norex Dominik Skrzypczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norex Dominik Skrzypczak?

Norex Dominik Skrzypczak
  • Święciechowska 41