Opinie o Visionmed Barbara Zalewska w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Visionmed Barbara Zalewska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Visionmed Barbara Zalewska o rekrutacji.

Branże: Paramedycy
Paramedycy Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Visionmed Barbara Zalewska w Białystok

Maria

Totalna porażka!!!!! Zgadzam się z przytłaczającą większością negatywnych opinii o osobie p. Barbary Z. Najpierw p. wypytała mnie drobiazgowo o szczegóły z mojego życia i sprawy, o którą mi chodziło, po czym nie udzieliła żadnej konkretnej porady!!!!!!!! I to ma być pomoc jasnowidza????? Za naprawdę niemało pieniędzy!!!!!!!!!! Bardzo żałuję, że nie czytałam wcześniej opinii o tej pani!!!!!!!

Maria

Anna Nowy wpis

Myślałam że tylko ja czuję się wykorzystana. 500 zł poszło się bujać i zero efektów.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Visionmed Barbara Zalewska?

Grazyna

Pani Barbala Zalewska to osoba o ogromnym sercu o niewyobrażalnej zdolności i wiedzy ratuje życie w każdym momencie nie Zwarzajac na to czy to noc czy dzień na własnym przykładzie mogę powiedzieć Wielki ukłon i szacunek dla Pani Basi życie córki było w jej rękach i Boga oczywiście dziękuję ogromnie Grazyna i Ewa❤❤❤❤❤❤

Weronika
@Grazyna

Piękny komentarz, pełen ciepła i serdeczności :) Czy cała ekipa jest tak fachowa i wspaniała? Aż chciałoby się tam pracować :)

Grazyna
@Weronika

Tak dokładnie cała ekipa jest z sercem na dloni Pani Ania zawsze bardzo miło rozmawia z każdym i udzieli informacji polecam z całego serca GRAZYNA

Magnolia Nowy wpis
@Grazyna

Doświadczyłam uzdrowienia, stał się CUD w którym nie wierzyłam już..., lecz na to trzeba być gotowym, kto ma do niej trafić to trafić, ja odzyskałam swoje życie, żadne słowa tego nie oddadzą.....I żaden hejt tu czytany nie ma znaczenia.

Aplikowałeś do firmy Visionmed Barbara Zalewska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Przemysław Nowy wpis

Praktycznie wszystkie opinie w wątku są od klientów i nie są niestety najlepsze. Mnie interesuje z kolei inna sprawa, czy Pani Barbara pracuje sama czy zatrudnia także pracowników, może ma np. asystentkę/asystenta albo poszukuje kogoś takiego?

Nico

Zwykła (usunięte przez administratora)która (usunięte przez administratora) maluczkich.ona jeździ po świecie za wasze wyłudzone pieniadze

samsara

Żenada. Pani mnie na początku mocno wypytała, później porozwodziła się na (NIE)znajomości medycyny germańskiej (zabawne to było, słowo daję), a potem skasowala mnie na 380 zł. Czulam sie tak, jakbym wrzucila pieniądze do sedesu i spuścila wodę. Nie polecam, chyba ze ktoś nie ma na co wyrzucić pieniędzy.

@samsara

A o co chodziło z tą medycyna germańską? Może tutaj temat przybliżysz skoro takie zabawne dla Ciebie to było?

@samsara

Za coś musi odbywać dalekie podróże ta oszustka. Przydałoby się to zgłosić gdzieś.

@Kati

To czemu nie zgłaszasz skoro twierdzisz, żeby się przydało? ;p

Kati

Najlepiej worek na ziemniaki, bo to i tak prostaczka jest.

Alicja
@Kati

Czemu tak złośliwie? Coś się stało, że tak mówisz?

Aaannn

Pani Barbara jest osobą która (usunięte przez administratora) osób. Dałam 300 zł za to że mi nie pomogła. Czuję się obrażona przed panią.

@Aaannn

Jeśli tak wyszło to słabo, ale w czym w sumie miała Ci pomóc, że nie wyszło? :(

I zapłaciła jędza za usunięcie negatywnych, bardzo merytorycznych opinii.

Magdalena

Kogo Ty tak brzydko od jędz wyzywasz? Właścicielkę? A nie możesz jakoś kulturalniej jej nazwać? Bo to tylko o Tobie jakoś niefajne świadczy. :(

Jarema

Postaram się być obiektywny. Otóż z jednej strony faktycznie widzę potencjał P. Zalewskiej i jedna znana mi osoba jest z niej bardzo zadowolona. Nie ulega więc żadnym wątpliwościom że ma ona duży talent. Tylko....no właśnie tylko jest pewien problem- otóż pojechałem do niej w wieku 31 lat i pierwsze co zauważyłem to pewną niechęć do mężczyzn i to że potraktowała mnie trochę a nawet nie trochę jak smarkacza z wydumanymi problemami. Naprawdę pomijam już zwracanie się per ,,Ty'' co uważam za (usunięte przez administratora) i fakt że w czasie seansu Basia używała telefonu co już jest chamstwem do potęgi i ignorowaniem klienta. Trochę powyginała się, mówiła na okrągło że powinienem się ożenić i nic poza tym. W sumie to problemy mam całkiem innej natury więc wyszedłem strasznie zawiedziony, oczywiście dałem te 250 zł ale uważam że sesja nie była warta więcej jak 50-75 zł. Osobiście sądzę że jak chce to bardzo pomoże a jak nie chce to będzie bagatelizować problemy jak i samego klienta. Tak było w moim przypadku. Uważam że powinna jasno i wyrażnie podkreślić że ma jakieś ,,ale'' do mężczyzn i że powinny u niej być przyjmowane tylko i wyłącznie kobiety. Ta osoba zadowolona z sesji u niej ( która zresztą mnie na nią zapisała) twierdzi to samo.

eli
@Jarema

witam ,mam ptyanie , jak moznaskontaktowac sie z pania Barbara zaleska

Grazyna Ewa
@Jarema

Już ten wpis widziałam przy innej jasnowidzce” i ten u góry nik masakra tez już widziałam i czytałam . Czyżby konkurencja wali”” takie numery???

@Grazyna Ewa

Tak? A przy której? Bo aż bym chciała sprawdzić z ciekawości

Wiesław

P. Barbara jest bardzo obiecująco przedstawiana na YT. To mnie zachęciło do próby skorzystania zdalnego (telefon) z jej pomocy w sprawie zdrowia. W praktyce nie było tak dobrze. Przede wszystkim okazało się, że żadna z niej jasnowidzka. Poza tym jest nieprzyjemna w obyciu. Nie uzyskałem żadnej poprawy zdrowia, ani nawet konstruktywnej rady. Szkoda całego zachodu i robienia sobie nadziei.

Krystyna
@Wiesław

To jak w takim razie wyglądała wizyta zdalna? Ogólnie cieżko mi sobie wyobrazic leczenie przez telefon ale takie mamy czasy. Był zebrany wywiad medyczny? Jakieś zalecenia wydane?

@Wiesław

Ta pani jest samozwańczym jasnowidzem, po prostu dużo czytała, zrobiła jakieś kursy na nienajlepsze oceny ( do znalezienia w internecie) i dar się pojawił. ???? Mam porównanie z Aida Kosojan Przybysz, która ma dar z babki prababki, a ten babsztyl, którego dotyczy temat to tylko strata czasu i pieniędzy. Ona ma nierówno pod sufitem, stosuje manipulacje, uzurpując sobie prawo do tego, co według niej możemy wiedzieć na dany temat, bo po prostu nie ma pojęcia, co powiedzieć! Tak samo z pobieraniem opłaty dopiero po seansie, to wzbudza zaufanie. Ona dobrze wie, że niewiele traci, jeśli ktoś jej nie zapłaci, bo wysilek w to niewielki wklada. Odpowiada pytaniem na pytanie, że niby po co nam to i tamto wiedzieć albo milczy. Wszystkie szczegóły najpierw wypyta, a potem podstawia do jakiegoś schematu. Swój wkład intelektualny-bardzo mierny, oprócz tego, co wyczytała, w porównaniu z Aidą, która na każdy temat potrafi coś powiedzieć lub dać inspiracje, do dalszych rozważań. Po wizycie u Aidy człowiek czuje się lekki i naładowany intelektualnie, w tym przypadku sfrustrowany. Usuwanie traum ma skutkować tym, że "od tej chwili jest się innym człowiekiem", ale jak prosi się o wyjaśnienia ( bo sama mówi, że jakby nie można było sobie poradzic z czymś, to można się kontaktować), to słyszy sie: "A co pani zrobiła od siebie w tej sprawie"? albo, że "z takimi problemami to do psychologa" ???? No żesz ku****, to po co ja szukam jasnowidza??! To albo usuwa się magicznie przyczynę problemów albo instruuje się kogoś, jak poradzić sobie z czymś, czego się nie rozumie. Jest opryskliwa, ja nie jestem prostaczką, żeby do mnie mówić "no bez jaj". Zupełnie inny kontakt jest przed wizytą, a zero odpowiedzi ze strony sekretarki już po. Na koniec zostałam zablokowana.

DA EK

Dziesięć lat temu błem u Pani Basi. Wjechałem do niej windą bo nie mogłem wejść po schodach. Zszedłem już sam,chodzę i schod nie są już dla mnie po blemem, Pozd awiam ,

masakra

To jakieś nieporozumienie. Na dzień dobry dostałem zjebkę, że pani nie ma czasu. Później, na pytanie kiedy ma czas, dostałem kolejną zjebkę, że pani ma obowiązki zawodowe i domowe. Ok, umówiliśmy się na umówienie terminu, bo taka byla zajeta, na jeden z dwóch kolejnych dni. Pani nie byla laskawa odebrac telefonu juz nigdy. Opryskliwa, chamska, niemila, ma jakies problemy ze soba ewidentnie, niewylane frustracje wylewa na ludzi szukajacych u niej dobrego slowa i pomocy. Zachowuje sie, jakby klienci to bylo zlo a ona laskawie z wielkim fochem zdecyduje sie moze porozmawiac. Uciekac od niej to malo powiedziane, w zyciu nie spotkalem tak opryskliwego i chamskiego terapeuty. Najgorszy typ czlowieka na takie stanowisko.

Magdalena HORTENSJA

Witam.... Pani Basia Zalewska jest bardzo intrygująca inteligentna osoba,mega profesjonalne podejscie oraz niezwykle trafne wizje...TO PRAWDZIWA SZAMANKA...nie moge wyjść z zachwytu TA NIETUZINKOWA KOBIETA.. POLECAM wszystkim, ktorzy otwarci sa na niezwykla wiedze i chcący pracować nad soba.... Z wyrazami szacunku i milosci dla P. Basi .....Magdalena Hortensja Lubię atmosferę w Visionmed Barbara Zalewska za: Profesjonalne podejscie ... umiejętność wykorzystania daru i niezwyklej mądrości

Zostaw merytoryczną opinię o Visionmed Barbara Zalewska - Białystok

• Jak się pracuje w Visionmed Barbara Zalewska?

Zobacz opinie na temat firmy Visionmed Barbara Zalewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Visionmed Barbara Zalewska?

Visionmed Barbara Zalewska
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Towarowa 8A lok. 182
    15-007 Białystok