Bella - Zakład Kompozytów

Opinie o Bella - Zakład Kompozytów

aplikat 2013-02-03 13:45:34
Miałam przyjemność brać udział w rekrutacji na jedno z wyższych stanowisk. Dwuetapowa rekrutacja i cały szereg wymagań. I jak na taką firmę zaproponowano mi taką pensję, że w supermarkecie więcej bym zarobiła.
anonim 2014-02-19 18:31:48
Prosze Państwa, nie warto, to do chłopaków z ostródy i okolic, i z nieważne z kąd, obietnice to bajki, (usunięte przez administratora), brak szacunku z jakiej kolwiek strony, zarobki jak w markecie podzielam, szkoda gadac
rumun 2015-02-04 11:47:19
Chlopki z ostrody i okolic uciekac z tad gdie pieprz rosnie. juz i tak nam odbieracie prace to jeszcze chcecie nasza cycolinke.
anonymus 2015-03-22 17:18:22
Swoją opinię napisze w przyzwoity sposób, tak aby administrator nie miał powodów do usunięcia.
Bella Zakład Kompozytów, to jedno wielkie dziadostwo.
Można napisać całą książkę na temat tej firmy, tutaj nawet rozcieńczają mydło w łazience.
Praca w akordzie, czyli powinieneś mieć zapewnione materiały, a okazuje się że zapomnieli zamówić itp, jeżeli coś potrzebujesz z magazynu, to jest dopiero masakra, ile musisz się nachodzić, nagadać żeby Ci wydali materiał.
Tutaj nie ma podstawowych materiałów do produkcji, a narzędzia, narzędzia to rarytas w tej firmie, najlepiej jak przyniesiesz swoje. Kierowników, koordynatorów, kontrolerów więcej jak pracowników produkcyjnych. Jeden drukuje, drugi przynosi a trzecie nakleja nalepki.
Co do zarobków, to jest dopiero dno, lepiej płacą w markecie na kasie, czy jako ochroniarz w Biedronce. Tutaj nie zarobicie, a jak by mogli to kazali by Ci dopłacić. Brak jakich kol-wiek premii, premią jest to że nic nie zabrali, a zabierają często. Ci ludzie nie mają pojęcia o Kompozytach, jedna wielka garażówa. Brak jakiego kol-wiek szacunku do ludzi. Tutaj są takie barany że szok, wymierzą bramę na wszystkie możliwe sposoby, wy spawają stelaż a potem nie mieści się w bramie haha. Stanowczo ODRADZAM pracę w tej firmie. Jedno wielkie dno. Zarobki DNO. Atmosfera DNO.
ma 2016-04-20 21:30:25
kompozyty polimerowe to dzisiaj dobra branża z możliwościami finansowymi, można jako firma zarobić, rzeczywiście, ale ciekawe ile realnie tutaj wpada pracownikom do łapek z tego wielkiego bpgactwa branży
Zostaw swoją opinię o Bella - Zakład Kompozytów - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bella - Zakład Kompozytów