Opinie o Zakład Kompozytów Sp. z o.o. w Czosnów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Kompozytów Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Kompozytów Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Kompozytów Sp. z o.o. w Czosnów

Gorszy sort. Nowy wpis

Czy firma jeszcze działa ? Tak z ciekawości, jako były pracownik pytam.

rumun

Chlopki z ostrody i okolic uciekac z tad gdie pieprz rosnie. juz i tak nam odbieracie prace to jeszcze chcecie nasza cycolinke.

Zły sort. Nowy wpis
@rumun

Rumun, Ty wariacie heh no chyba już Urszula nie pracuje ?

Szymon

Dobra firma, wypracowała sobie wysoki poziom produktów ale jednocześnie jest to wymagający pracodawca i nie wszystkim to pasuje.

saga
@Szymon

Szymon weź nie (usunięte przez administratora)za przenoszeniem, mylisz wymagania pracodawcy, Z jego Totalnym brakiem szacunku do pracownika, i traktowaniem go jak gorszy sort, wysoki poziom produktów? (usunięte przez administratora) jakich mało, jaki to poziom? poziom to mieli pracownicy którzy już zostali zwolnieni albo sami odeszli, to był poziom, a firma nie ma żadnego know how, żadnego poziomu, technologia lat 80 jeszcze błędnie wykonywana, takie portale są po to żeby opisywać autentyczny stan, przejeżdżając koło tej firmy notorycznie czuć (usunięte przez administratora) które nie jest wybierane, auta tych ludzi pływają w (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Zły sort. Nowy wpis
@Szymon

Wysoki poziom produktów ? Nie żartuj. Tam się nikt nie zna na robocie. Nie chcę przytaczać przykładów.

Pracownik Nowy wpis

Niewypłacalna firma, uważajcie na nich !!!!!!!

logo firmy Kontroler Finansowy
Czosnów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Operator Maszyn
Czosnów
Model Opakowania Sp. z o.o.
logo firmy Automatyk Utrzymania Ruchu
KGL S.A.
logo firmy MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
Adal Sp. z o.o

Mało wiarygodny pracodawca. Nie polecam.

obiektywny pracownik

opinie Typu "Jedno wielkie dno. Zarobki DNO. Atmosfera DNO" to typowa wypowiedzi "wielce skrzywdzonych" pracowników i wylewanie swojego rozgoryczenia na temat pracodawcy w internecie. Pracuje tu już 2,5 roku i oceniam prace jako dobrą, obiektywnie dobrą, bo wiadomo, że chciałbym jak pewnie każdy zarabiać więcej, a pracować mniej itd. ale tak konkretnie to : Zarobki zależne od stanowiska, na pewno na początek szczególnie bez specjalnych kwalifikacji czy umiejętności kokosów nie da się zarobić, ale ogólnie da się zarobić pewnie w okolicach sredniej krajowej. Atmosfera jak na ok 30-40 osób w pracy nie jest zła, wiadomo, jak ktoś jest wyjątkowo nieempatyczny to i trudno, żeby go lubili. Wypłata zawsze na czas. Owszem organizacja pracy mogłaby być lepsza, szczególnie kiedy pracownik ma płacone ze konkretnie zrobioną robote, do której potrzebuje materiałów i narzedzi, ale to już trzeba samemu ocenić i doświadczyć, jak każdy zakład rządzi się swoimi prawami ;) Kodeks pracy przestrzegany, warunki socjalne średnio, pracowałem wcześniej w dużo gorszych, ale tez na pewno nie jest to korporacja w wieżowcu w Warszawie. Do pracy praktycznie na każdym stanowisku potrzebne sa zdolności manualne, bo ogolnie nie jest ona trudna, ale właśnie na takich zdolnościach oparta.

ma

kompozyty polimerowe to dzisiaj dobra branża z możliwościami finansowymi, można jako firma zarobić, rzeczywiście, ale ciekawe ile realnie tutaj wpada pracownikom do łapek z tego wielkiego bpgactwa branży

anonymus

Swoją opinię napisze w przyzwoity sposób, tak aby administrator nie miał powodów do usunięcia. Bella Zakład Kompozytów, to jedno wielkie dziadostwo. Można napisać całą książkę na temat tej firmy, tutaj nawet rozcieńczają mydło w łazience. Praca w akordzie, czyli powinieneś mieć zapewnione materiały, a okazuje się że zapomnieli zamówić itp, jeżeli coś potrzebujesz z magazynu, to jest dopiero masakra, ile musisz się nachodzić, nagadać żeby Ci wydali materiał. Tutaj nie ma podstawowych materiałów do produkcji, a narzędzia, narzędzia to rarytas w tej firmie, najlepiej jak przyniesiesz swoje. Kierowników, koordynatorów, kontrolerów więcej jak pracowników produkcyjnych. Jeden drukuje, drugi przynosi a trzecie nakleja nalepki. Co do zarobków, to jest dopiero dno, lepiej płacą w markecie na kasie, czy jako ochroniarz w Biedronce. Tutaj nie zarobicie, a jak by mogli to kazali by Ci dopłacić. Brak jakich kol-wiek premii, premią jest to że nic nie zabrali, a zabierają często. Ci ludzie nie mają pojęcia o Kompozytach, jedna wielka garażówa. Brak jakiego kol-wiek szacunku do ludzi. Tutaj są takie barany że szok, wymierzą bramę na wszystkie możliwe sposoby, wy spawają stelaż a potem nie mieści się w bramie haha. Stanowczo ODRADZAM pracę w tej firmie. Jedno wielkie dno. Zarobki DNO. Atmosfera DNO.

Prosze Państwa, nie warto, to do chłopaków z ostródy i okolic, i z nieważne z kąd, obietnice to bajki, (usunięte przez administratora), brak szacunku z jakiej kolwiek strony, zarobki jak w markecie podzielam, szkoda gadac

aplikat

Miałam przyjemność brać udział w rekrutacji na jedno z wyższych stanowisk. Dwuetapowa rekrutacja i cały szereg wymagań. I jak na taką firmę zaproponowano mi taką pensję, że w supermarkecie więcej bym zarobiła.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Kompozytów Sp. z o.o. - Czosnów

• Jak się pracuje w Zakład Kompozytów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Kompozytów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Kompozytów Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Kompozytów Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Kompozytów Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Kompozytów Sp. z o.o.