Opinie o Marek Grzyb Ubojnia Zwierząt Rzeźnych w Trzycierz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marek Grzyb Ubojnia Zwierząt Rzeźnych. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marek Grzyb Ubojnia Zwierząt Rzeźnych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Grzyb Ubojnia Zwierząt Rzeźnych w Trzycierz

Stachu Nowy wpis

Proszę uważać na tą firmę. Podczas ważenia na samochodzie potrafią oszukać na Wadze. Przez złe ustawienie wagi oszukali mnie na 350 kg

PracownikBiura Nowy wpis
@Stachu

Poznaliśmy sytuacje, Pan alkoholik wydzwania po 50zl dopłaty bo nie ma na picie i straszy zepsuciem opini w internecie. Śmiech na sali. Zgromadzone materiały zostały przekazane policji (groźby). PS miał Pan ważoną sztukę i proszę się bardziej nie ośmieszać ... a sąsiedzi ostrzegali, żeby nie jechac do pijaka... tak to się kończy jak wyciągamy do kogoś pomocną dłoń.

Sołtys Nowy wpis

chopy uczciwe, poważyłem byki przed sprzedaniem i powiedziałem mniejszom wagę jak mi polecono, ale zważyli tyle co u mnie. Kasę tez przelali mi na konto za dwa dni. Dobrze dają za bydlo

M. P. Ropa

Bardzo dobra firma, przyjeżdzają na telefon, waga się zgadza, pieniążki tak samo - jak mówili tak były - na drugi dzień

Mieczysław
@M. P. Ropa

Cieszy fakt, że doceniasz tę firmę za ich rzetelne podejście do sprawy. Czy w takiej właśnie sytuacji mam szansę dowiedzieć się od Ciebie, jak w ogóle to się stało, że udało Ci się nawiązać jakąś współpracę akurat z firmą, której dotyczy ten wątek?

M.P. Ropa Nowy wpis
@Mieczysław

Ulotkę przyniósł listonosz i zadzwoniliśmy, nie żałujemy współpracy

Okolice Grybowa

Pieniadze na drugi dzień, chłopy pogadamy, napewno jeszcze będziemy handlować

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Marek Grzyb Ubojnia Zwierząt Rzeźnych odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
Ewa R.

Panowie mają bardzo dobrą cene na byki, niestety krowy ode mnie nie zabrali, nie dogadaliśmy się. Pieniadze za byki tak jak mówił grubszy Pan przy załadunku były na drugi dzień. Napewno jeszcze będziemy handlować.

Olgierd

Wiecie coś o pracy w firmie? Czy teraz kogoś szukają i jakie zarobki można dostać na starcie?

Tomasz Bartowski

Również polecam współpracę z „grubszym Panem”, to chyba szef. Bardzo miło się rozmawia, idzie się dogadac cenowo, z wagą zawsze jest Ok (a mam tez swoją). Pieniadze tez wypłacają odrazu. Polecam

Tarnowski Grzegor

Jedna z najbardziej rzetelnych i wypłacalnych firm, na obecnym rynku uzyskaliśmy od Pana najwyższa cene za nasze byki oraz termin płatności wahał się w granicach jednego dnia, co jest niemożliwe! Gorąco polecam, współpraca na plus

Andre

proponuję żeby telewizja przyjechała do jej ubojni, żeby urzędy zakazały tych prymitywnych praktyk (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Grzyb Ubojnia Zwierząt Rzeźnych - Trzycierz

Marek Grzyb Ubojnia Zwierząt Rzeźnych
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 49
    33-322 Trzycierz