Opinie o Katarzyna Motowidło Indywidualna Praktyka Lekarska w Murowana Goślina

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Katarzyna Motowidło Indywidualna Praktyka Lekarska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Katarzyna Motowidło Indywidualna Praktyka Lekarska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katarzyna Motowidło Indywidualna Praktyka Lekarska w Murowana Goślina

Olga

A czy ktoś jeszcze miał do czynienia z tą Panią doktor na Sorze? Poniżej przeczytałam dosyć niepokojące komentarze, a chciałabym wiedzieć, czy podobne sytuacje zdarzyły się jeszcze komuś..

Nototenia Nowy wpis
@Olga

Okropne zachowanie lekarki. Atakuje każdego.

Elzbieta Nowy wpis

Konkretna lekarka, energiczna.Jesli ma pacjenta po przepiciu alkoholowym, to ma być miła, który jeszcze jest arogancki, to też bym była "ostra"

Marzena

Spotkanie na SORZE z ta lekarka to porazka,ta pani nie nadaje sie do tego zawodu.Lekarz musi miec wiedze ale i serce,tego drugiego na pewno tej lekarce brakuje.Zupelny beak zrozumienua,czlowiek jest dla niej nikim,nie wiem jak dlugo kuerownictwo szpitala bedzie kogos takiego tolerowalo.Moja opinia nie jest pierwsza negatywna.

Barbara
@Marzena

A w czym lekarka nie miała zrozumienia? Możesz trochę rozwinąć sytuację?

Fantomas
@Marzena

Lekarkę ta spotkaliśmy na SOR Żnin w sierpniu 2021 r Po złej diagnozie tej kobiety mój mąż był trzy tygodnie w szpitalu po ciężkiej niepotrzebnej operacji. Chirurg podobno i mało się zna. Bez rtg zaszyła rane z ogromnym krwotokiem. Weterynarz jest lepszym dla ludzi

Marzena
@Barbara

Oczywiscie ze moge.Tata,ktory zostal przywieziony na SOR z infekcja zostal zamkniety w izolatce bo trzeba zrobic test genetyczng na covid,mimo ze test z nosa wyszedl negatywny i zadnych objawow covida nie mial.Oczywiscie takie jest zarządzenie i ok.Tata 88 lat,prawie gluchy,przetrzymywany bez jedzenia,picia,bez zadnego zainteresowania przez wiele godz.do dnia nastepnego w ktorym wynik testu okazal sie negatywny.Prosilam lekarke abym mogla wytlumaczyc tacie ta sytuacje w ktorej sie znalazl,lekarka prawie wyrzucila mnie z izby przyjec,nie wykazujac zadnego zrozumienia.Skutek tego byl taki,ze tata placzac i krzyczac,dzwonil do mnie co 15 minut wolajac o pomoc i mowiac ze jest chory i umrze.Ja oczywiscie bylam w szpitalu ale nie moglam do niego wejsc.Z ulicy na oddzial wchodzili ludzie tylko po zmierzeniu temperatury z reki.Ja jestem zaszczepiona i mam 3 szczepionki zaliczone,tata rowniez.Mialam maseczke wymagana przez ministerstwo zdrowia,czego nie moge powiedziec o personelu medycznym na SORZE.Na oddzialy przyjmowani sa ludzie tylko po tescie z wymazu z nosa,nie wiem dlaczego moj ojciec zostal tak potraktowany..Przez brak zrozumienia i zainteresowania sie pacjentem z izolatki,o malo nie doszlo do samobójstwa, tata polknal 3 tabletki na serce bo zdesperowany chcial ze soba skonczyc,na szczescie byl to ACARD i nic sie nie stalo.Izolatka calkowicie nieprzystosowana do przebywania tam wiele godz.dziennych i nocnych.Skarge zloze do dyrekcji szpitala,nie moze w placowce w ktorej leczy sie zdrowie ludzi pracowal ktos taki bez serca,przepisy sa stworzone dla ludzi i przede wszystkim nie szkodzic,o tym chyba ta lekarka,calkowicie zapomniala.

Marcin Nowy wpis
@Marzena

Mój bratanek, w ktorego imieniu piszę ma zupełnie inne zdanie 7 marca na izbie przyjęć gdzie dyżur miała Pani doktor został profesjonalnie i serdecznie potraktowany Że względu na wiele chorób jest częstym pacjentem różnych szpitali i wielu lekarzy Prosił aby napisać, że nigdy przedtem tak serdecznie i profesjonalnie nie został potraktowany przez lekarza Dziękujemy Pani doktor Katarzynie w imieniu Marcina i całej rodziny

Fantomas Nowy wpis
@Marcin

Nie uwierzę. Chyba że ktoś z rodziny dał taki wpis aby ratować oponie. Ta kobieta ma diabelski charakter. Wszyscy pacjenci i osoby towarzyszące wyzywa. Mnie zezwala bo schyliłam się but poprawić i maseczka nieco mi się z nosa zsunęła i było zwracanie (usunięte przez administratora) uwag. Siedziałam tylko w poczekalni. Co ona wszystkich w całym mieście ustawia. Co za Wredna baba

Pacjent

Bardzo nie miała, nie przyjemna, odstraszająca pacjentów Pani. Do tej pory nie spotkałam tak we....go lekarza. Wczoraj przeżyłam szok na SOR-ze. Brak słów....

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Katarzyna Motowidło Indywidualna Praktyka Lekarska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Pracownicy

W ostatnim czasie Szanowna Pani LEKARZ miała przyjemność pracować w Lęborskim szpitalu na SOR, jednak tej przyjemności nie odczuli zarówno współpracownicy jak i pacjenci. Dawno nie mieliśmy okazji pracować z lekarzem, którego ego przerasta samego siebie. Chamskie zachowanie w stosunku do personelu jak i pacjentów woła o pomstę do nieb. Lekarz ten nie uznaje i nie szanuje ratowników medycznych pielęgniarek, sekretarek medycznych oraz salowych. Ludzie po licencjacie są dla ów lekarza osobami bez wykształcenia, gardzi nimi. Zalecamy zrobić doktorat z etyki i dobrego wychowania, może to odmieni życie nieszanowanej Pani lekarz. Szpitale uważajcie!!! Szkoda nerwów...

mimi

Lekarz niemiły, opryskliwy, odnoszący się z pogardą, mierzący człowieka z pozycji "pan mówi do sługi". Zdecydowanie ostrzegam każdego, komu przyjdzie się spotkać - nagrywać, nagrywać i jeszcze raz nagrywać! Opinia jest naganna, negatywna to za małe słowo.

Czy oprócz tej lekarki o której wspominacie w komentarzach żaden inny lekarz tu nie prowadzi praktyki?

Peawda jest taka ze jak ta padkudna baba ma dyżur to wszyscy są niezadowoleni. Jest arogancka i nie posiada zadnej kultury.Ma nawet problem z wypisaniem zwolnienia do pracy.To poprostu nie lekarz a chodzacy potwór. Dość ze brzydkie babsko to jeszcze bez zadnego podejscia do pacjenta.

Sylwia

Podla i chamsks baba.Czy ordynator szpitala nie widzi ze ta arogancka wiedźma jest najgorszym lekarzem dyzurujacym.Nie dość ze (usunięte przez administratora) umie to jeszcze (usunięte przez administratora) robi.Mezczyna przyjechał na SOR z wysokim nadcisnieniem to przez trzy godziny nawet do niego nie podeszla.Zdenerwowany podziekowal tej szpetnej małpie za udzieloną pomoc i opuscil szpital.

(usunięte przez administratora) Widze ze nie tylko pacjencji ale i wspolpracowanicy mają o niej wiele zlego do powiedzenia. Chamska baba i tyle !!!

Lidia
@Michał

@Michał A Ty jako kto się wypowiadasz? Jako pacjent? Raz, czy wielokrotnie korzystałeś z tej Praktyki Lekarskiej?

Gosia

Straszna, niemiła, arogancka. Chyba pora na emeryture

Pamiętaj dzień bez zje by to dzień stracony. Takie tam sobie myśle :) to powinno być motywujące dla wszystkich

Iga

Podpowiedzcie czy firma w ogóle zatrudnia pracowników?

Obecnie coś dzieje się w firmie Katarzyna Motowidło Indywidualna Praktyka Lekarska w miejscowości Murowana Goślina? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Czekamy na aktualne info odnośnie Katarzyna Motowidło Indywidualna Praktyka Lekarska, napiszcie co u nich słychać!

Pacjentka

Ciagle to samo. Problemy z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich. Do mnie była beszczelna, arogancka. Nic dodać nic ująć.

Radek

Oskarżanie i oczernianie to dla niektórych osób przyjemność. Przykre, że tak można to robić.

M

K. Motowidlo. Katastrofa. Opryskliwe stare babsko, które ma w (usunięte przez administratora) pacjentów. I jej stały tekst "mnie to nie interesuje, moge pana odesłać i nie musze wcale rozmawiac". Nie polecam

M
@M

Opinia została wystawiona przez pomyłkę. Chodzilo o inną osobe. Proszę o usuniecie

Gosc

Bardzo niemiła

Niestety nie polecam! Przyjechaliśmy z wujem na pogotowie w nocy. Nie dosyć ze kazała na siebie długo czekać, to jak przyszła zaspana, była opryskliwa do wszystkich. Okazała brak zainteresowania pacjentem. Przykro, ze nadal mamy tak wielu tak nieprzyjemnych lekarzy. Życzę nam wszystkim aby się to zmieniło. Pani Katarzyno proszę o zmianę nastawienia!!!! Przykro patrzy się na takich lekarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Motowidło Indywidualna Praktyka Lekarska - Murowana Goślina

• Jak się pracuje w Katarzyna Motowidło Indywidualna Praktyka Lekarska?

Zobacz opinie na temat firmy Katarzyna Motowidło Indywidualna Praktyka Lekarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katarzyna Motowidło Indywidualna Praktyka Lekarska?

Katarzyna Motowidło Indywidualna Praktyka Lekarska
  • Polna 1