Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c.

Katowice

Opinie o Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c.

PSP

Dzień dobry, ja pracuję już jakiś czas w DER-MED i jestem zadowolona;) Co do "zarzutów" o rotacji - u nas ostatnio taki szczęśliwy okres i kilka koleżanek, które już tu długo pracują jest w ciąży. A co do humoru właścicielki - przeważnie ma dobry:) A tak zupełnie poważnie, to uważam że w DER-MED pracuje się dobrze. Zespół jest zgrany, grafik pracy ok, zadania adekwatne do stanowiska. Myślę, że zarówno kompetentni i sympatyczni kosmetolodzy, lekarze i jak i osoby szukające pracy w obsłudze klienta znajdą tutaj miejsce dla siebie. Pozdrawiam.

Westa

żeby tam się utrzymać trzeba chcieć korzystać z usług salonu.. niestety ja nie chciałam i pracowałam miesiąc. Wszystko zależy od humoru właścicielki.

Agnieszka

co miesiąc recepcja robi rotację, kosmetolodzy również.. słabe wynagrodzenie..

zawiedziona

Oferta pracy za najniższą krajową. Do umowy proponowane pieniądze wypłacane pod stołem. Nie zdecydowałam się na pracę - okres próbny bezpłatny. Naciągacze! Ale miejsce ładne i wydaje się być czyste.

jag

Praca za najniższą krajową na umowach zlecenie i innych śmieciowych formach zatrudnienia, godziny pracy są zróżnicowane w zależności od humorów właścicielki. Personel nie powala, kosmetyczki po kursach bez doświadczenia i wiedzy często wykonujące zabiegi które wykonywane powinny być przez lekarzy (!). Ceny nieproporcjonalne do jakości wykonywanych zabiegów. Jedyna renoma to lekarze, do których warto przyjść.

Zostaw opinię o Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med s.c.