Opinie o Wawrzynkiewicz Katarzyna Aqua Sport w Pobiedziska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wawrzynkiewicz Katarzyna Aqua Sport. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wawrzynkiewicz Katarzyna Aqua Sport o rekrutacji.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawrzynkiewicz Katarzyna Aqua Sport w Pobiedziska

malta

Szkolenia to żart, rzucają cie w wir pracy i radź dobie sam, wszystko po omacku, mobbing z kazdej strony, nie wspominając już o atmosferze. pracownice tak na siebie poobrazane ze nikt ze soba nie rozmiawia, co na pewno pasuje szefowej ktorej brak kompetencji do prowadzenia firmy. rodzinna atmosfera to u nich samowolka synusia a wszystko za smieszne pieniadze

Rolls
@malta

Pracowałam u tego pracodawcy na sklepie i przeszłam szczegółowe szkolenie zanim zaczęłam samodzielnie pracować. Ta opinia to zlepek pomówień i gorzkich żali. Nic się nie zgadza, ewidentne osoba ta nigdy nie pracowała na sklepie Aqua-Sport…Prawdopodobnie została zwolniona ale z biura firmy i teraz prowadzi wojenkę. Ciekawe co jakiś czas pojawiają się opinie i dziwne komentarze które są wyjęte z czapy. Tworzone opinie żeby znowu puścić bąka i zostawić smród. Wszystko szyte na miarę intelektualnej miernoty i zawiści. Prymitywna gra…

Iza

Pracuje w tej firmie ponad 2 lata. Atmosferę tworzą ludzie , ludzie są różni, a pracuje tam kilkanaście różnych charakterów. Wszyscy się szanują i relacje między pracownikami są dobre. Nikt tam nikogo nie trzyma na siłę. Nie zdarzyło się jeszcze, aby ktoś odmówił mi pomocy, jak również nigdy nie zostałam "na lodzie " z problemem. Sama staram się pomagać innym, jak potrzebuja wsparcia . Szkolenia są dopasowane do każdego pracownika indywidualnie.

Julek
@Iza

A czy te szkolenia są organizowane przez jakąś firmę zewnętrzną, czy np. polegają na tym, że pracownik z większym stażem uczy pracy nowego? Bo w tym drugim przypadku pewnie dużo może zależeć od tego, na kogo się trafi. Można mieć wiedzę czy doświadczenie, ale umieć je przekazać innym to inna sprawa.

Zadowolona

Pracodawca godny zaufania, miła serdeczna atmosfera, dobra współpraca, Polecam

Kornelia Nowy wpis

Trzy lata temu firma dodała ofertę dla telefonicznego doradcy klienta. Interesuje mnie praca w tej branży, natomiast umowa na jakiej mi zależy, to oczywiście umowa o pracę. Tutaj w ogłoszeniu napisano, że po okresie próbnym taką umowę można dostać, aktualnie po jakim czasie pracownik realnie może podpisać umowę o pracę?

SYLL Nowy wpis

Dziwna atmosfera tam panuje, pracodawczyni wiecznie coś źle, założenie że się nadajesz. Przez wzgląd na ludzi nie polecam, nigdy więcej.

Piszę w sprawie ogłoszenia internetowego, gdzie firma szukała osoby jako kasjer sprzedawca. Oferta jest stara i nie widać treści, a ja chce dowiedzieć się, czy jest możliwość pracy na część etatu? Bo nie mogę na cały, a chciałabym sobie dorobić. Jak można, to wiecie, czy wtedy dają umowę o prace, czy raczej zlecenie.

Anna Nowy wpis

Osobiście redagowałam i wystawiłam ogłoszenie, nie było tam wzmianki o sprzedawcy czy kasjerze, nabór dotyczył innych stanowisk; poszukiwaliśmy księgowej i pracowników na dział wysyłek i obsługi klienta internetowego. Opis dotyczacy rodzaju zatrudnienia również znajdował się w opisie.

Miro Nowy wpis
@Anna

Fajnie że o tym wspomniałaś. Ja chętnie aplikowałbym na dział wysyłek i obsługi klienta. Jest jeszcze nabór i można wysłać CV? Interesuje mnie rodzaj umowy. Dajcie taką o parce na czas określony czy zwykle ludzie są na zleceniu?

Iza

Julek
@Iza

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Wawrzynkiewicz Katarzyna Aqua Sport? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
malta

Czesiu lub Czesława Pyrka

sama prawda

Natalia
@malta

Śmieszne pieniądze czyli co masz na myśli? Najniższa krajową czy więcej? Dużo minusów w ogóle opisujesz a jakieś plusy się znajdą?

Terminowość wypłat, ale jakiej wysokości one są? Chwała, że tu pisane jest o stosunkach w firmie, ale powiem Ci, że dla mnie najważniejsze teraz przy inflacji jest ile zarobię jako sprzedawczyni.

Ula
@malta

Brak kompetencji do prowadzeni firmy, ale firma na rynku od 20 lat... Ciekawe xd Ktoś tu naprawdę wylał jakieś gorzkie żale.. powiewa zazdrością

"może"? to co teraz z tym będzie od stycznia? dorównają i zostawią czy te 2 stówki dorzucą?

Blackwomen
@malta

Kłamstwa i pomówienia...Emocjonalny potok słów rodem z mchu i paproci. Gdybyś pracowała na sklepie jak ja, to wiedziałabyś że pracujemy na zmiany i nie przebywamy ze sobą na zmianie. Obrażasz osoby takie jak ja bo dla mnie nie są śmieszne pieniądze, które regularnie otrzymuje na konto i premie, które są przyznawane za wykonanie określonych zadań wykraczających poza określone ramy .Więcej szacunku dla ludzi którzy przyjeli cię do pracy. Jeżeli warunki finansowe ci nie odpowiadały to dlaczego się na nie zgodziłaś i przyjełaś pracę? Przecież ofert jest bardzo dużo na rynku. W Pracy liczy się kompetenty pracownik, a rodzinna atmosfera jest miłym dodatkiem, a nie czymś co ci się należy. (usunięte przez administratora) to się natychmiast zgłasza a nie dorabia gebe...(usunięte przez administratora)

Rolls

Zadowolona

Pracodawca godny zaufania, miła serdeczna atmosfera, dobra współpraca, Polecam

Swimmingfisch

Osobiście jestem bardzo zadowolona z pracy w AQUA-SPORT, nie rozumie skąd negatywne opinie. Praca ciekawa w zespole ludzi, którzy finalnie zawsze dążą do wspólnego celu, a co za tym idze wspierają się na różnych etapach, dzieląc się swoją widzą i doświadczeniem.

Zolu

Niestety nie polecam pracodawcy. Rodzinna atmosfera- chyba dla wychowanych w (usunięte przez administratora)

Dziwna atmosfera, i założenie, że się nie nadajesz. Brak odzewu odnośnie decyzji

Przemo
@Marta

Na jakie stanowisko byłaś tam na rozmowie i o czym głównie rozmawialiście? Skąd takie odczucia, co do atmosfery i ich nastawienia względem Ciebie? Odezwali się w końcu?

Jaga

Szukam pracy jako sprzedawca i zainteresowałam się tym miejscem pracy. Ktoś napisał tutaj w opiniach, że szkolenie wdrażające jest szczegółowe. Ile trwa to szkolenie? Kto je prowadzi? Czy (skoro szkolenie jest takie szczegółowe) firma jest otwarta na zatrudnianie osób bez doświadczenia?

Blackwomen

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie, pracuje od wielu lat w sklepach tej firmy i polecam atmosferę w pracy, pracodawcę i w zależności od potrzeby i możliwości podjęcie pracy na umowę zlecenie i umowę o pracę. Bardzo polecam. Pracownik sklepu

Julia

Praca w sklepie Aqua Sport na stanowisku sprzedawcy to przyjemność, praca jest spokojna, współpracownicy bardzo mili, każdy problem rozwiązuje się tutaj szybko i sprawnie. Panie w biurze zawsze pomogą, odpowiedzą na wszystkie pytania. Firma bardzo uczciwa, a atmosfera między pracownikami jest super. Szkolenie wdrażające jest szczegółowe, nowi pracownicy są w 100% gotowi do podjęcia się pracy samodzielnie (jako sprzedawcy w sklepie). Zdecydowanie polecam spróbować swoich sił w tej firmie :)

Jestem mocno zaskoczona powyższymi opiniami, pracowałam na Malcie jeszcze jako studentka. W żadnej pracy nie doświadczyłam tak ciepłej i rodzinne atmosfery. Ogromne zrozumienie i duża elastyczność pracy. Premie przy każdym dobrym utargu, jak na tak spokojną prace i możliwość jak w moim przypadku np uczenia się do sesji w pracy to zarobki były dla mnie zadawalające. Podejrzane jest pisanie opinii z anonimowych kont.. Też przechodziłam szkolenia, pani Ola poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam. Zawsze była pod telefonem i mogłam liczyć na jej pomoc. Więc opisane powyżej sytuacje są chyba zakrzywioną rzeczywistością, wylanie żali - może pracownik został zwolniony? albo coś poszło po nie jego myśli. To już pozostawiam. Ja osobiście polecam prace z tak wyrozumiałym pracodawcą i z takimi ludźmi na pokładzie

Zostaw merytoryczną opinię o Wawrzynkiewicz Katarzyna Aqua Sport - Pobiedziska

• Jak się pracuje w Wawrzynkiewicz Katarzyna Aqua Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Wawrzynkiewicz Katarzyna Aqua Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawrzynkiewicz Katarzyna Aqua Sport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wawrzynkiewicz Katarzyna Aqua Sport
  • Wrzosowa 13