Opinie o F.P.H.U. Bomir Bogdan Dziedzic w Skrzyszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie F.P.H.U. Bomir Bogdan Dziedzic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w F.P.H.U. Bomir Bogdan Dziedzic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.P.H.U. Bomir Bogdan Dziedzic w Skrzyszów

Diana Nowy wpis

Hej tutaj jako tako sprzedawcy nie maja żadnego okresu próbnego? Widziałam dawniejsza ofertę, w której było napisane, że przysługuje umowa o pracę na czas określony. Teraz ile ten czas wynosi, rok? Ja to bym liczyła jak najszybciej na te na stale

Halina Nowy wpis

Witam kiedy będzie przerwa inwentaryzacyjna

Ayo Nowy wpis

I co z tymi gwarancjami? Od dwóch lat nie było opinii już w tym zakresie, czy kogoś nowego na dziale reklamacji zatrudnili i już nie ma żadnych problemów? Sama mam doświadczenie i może bym przyszła tylko w internecie ciężko o ofertę. gdzie jeśli już mogą być publikowane?

Klientka

Nie polecam zakupów z tej strony.Buty kupione 3tyg temu, rozkleiły się,po sporadycznym użytkowniu, chciałam złożyć reklamacje, pani Magdalena odpowiedziała mi że koszt wysyłki pokrywam ja, jeśli uznają mi reklamacje wtedy zwrócą mi 11.60 najtańszy koszt przesyłki.Ja za przesyłkę zapłaciłam więcej. Słaba jakość obuwia niby firmowego.

Ryszard
@Klientka

Z tymi kosztami przesyłki to bywa różnie. Czasem firma je pokrywa i sama wysyła kuriera na odbiór, a czasem trzeba wysłać na swój koszt. Najważniejsze chyba żeby ci uznali reklamacje i naprawili buty, nie?

Anka Nowy wpis
@Ryszard

Jak buty są uszkodzone mechanicznie to gwarancja tego nie obejmuje i nie uznają.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie F.P.H.U. Bomir Bogdan Dziedzic? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Nike

Porażka... obsługa okropna. Buty przywiezione na wymianę po 3 dniach za 279 zł po oglądnięciu przez dwie Panie wymiana została uznana.. przynoszę do kasy rzeczy za które chce wymienić buty po poszukiwaniach 1,5 godziny... Pani mówi ze jednak buty nie podlegają zwrotowi... rozmyśliła się gdy zobaczyła ze za jedna pare butów wybrałam 3 ???????????????? Tragedia..

mario
@Nike

bo w tym sklepie tak jest.wielka porażka i olanie klijenta

Ryszard
@mario

To dziwne podejście, bo w obecnych czasach jest raczej walka o klienta, a nie olewanie go. Też tam robiłeś zakupy i ktoś cię źle potraktował, czy tylko słyszałeś o taki zachowaniu?

klientka
@Ryszard

ja uważam że w tym sklepie jest dobra obsługa.

Beata

Wczoraj zamówiłam przez stronę sklepu kosmetyki, a dzisiaj odebrałam paczkę. Kosmetyki dużo tańsze, jak w sklepach w moim mieście. Serdecznie polecam i będę stałym klientem

Hej, kto w waszej firmie jest odpowiedzialny za przyjmowanie reklamacji?

Marecki

Wielka porażka! Buty słabej jakości problem z uznaniem reklamacji. Nie polecam

Wojtek

Czy na rozmowie o prace trzeba rozwiązywać jakieś testy?

Mikołaj

Kto tam jest za reklamacje odpowiedzialny? Faktycznie jest aż tak zle ?

mario

dopóki nie chcesz reklamować towaru jest ok ,potem same problemy . Prawie nigdy nie uznają reklamacji. Mój przypadek to odrzucona reklamacje na firmowe buty sportowe -użytkowanie 1 miesiąc(buty rozkleiły i zdeformowały się .powód odrzucenia reklamacji(dodam -buty sportowe) ZBYT INTENSYWNE UŻYTKOWANIE,HEHE ŚMIECH NA SALI .Z podpytania znajomych wiem ze to normalne w tym sklepie. NIE POLECAM.Ps.Właściciel ,lub kierownik straszył mnie mecenasem to już parodia :)

Lidia
@mario

Wydaje mi się, że jeśli firma nie chce przyjąć reklamacji bez powodu, to można się zgłosić do Rzecznika Praw Konsumenta i próbować wyjaśnić sytuację. A są jakieś produkty sprzedawane w Bomir, które mógłbyś polecić?

moro

Popieram Kornel. dopóki nie reklamujesz jest ok. Póżniej to gorzej niż żenada

Kornel

Wszystko ok dopóki nie idzie się z reklamacja ,traktują człowieka jak psa żenada

Zostaw merytoryczną opinię o F.P.H.U. Bomir Bogdan Dziedzic - Skrzyszów

F.P.H.U. Bomir Bogdan Dziedzic
  • 96