Opinie o Indywidualna Praktyka Lekarska Luiza Turowska-Andrzejczak w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Indywidualna Praktyka Lekarska Luiza Turowska-Andrzejczak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Luiza Turowska-Andrzejczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Praktyka Lekarska Luiza Turowska-Andrzejczak w Jarocin

NT Nowy wpis

Pani Doktor nie wzbudziła mojego zaufania. Mam wrażenie, że każdy mały pacjent to dla niej tylko odhaczenie z listy kolejnej pozycji. Mega szybki ogólny ogląd dziecka, a w większości wizyta polegała na uzupełnianiu książeczki i klikaniu czegoś w komputerze.... Sama od siebie mało mówi, chyba że zadaje się jej konkretne pytania , które mnie nurtują to ogólnikowo odpowie.... Po szczepieniu dziecka nie poinformowała co może wystąpić u dziecka, czym się stresować, czym nie.... Dopiero gdy pytałam czy "to i to" może wystąpić to przytakiwała. Mam wrażenie, że przychodząc na wizytę trzeba być już dobrze oczytanym z różnymi dolegliwościami dziecka w internecie.... A raczej powinno to działać trochę inaczej... Taka postawa budzi wiele wątpliwości, zwłaszcza w młodych i często niedoświadczonych rodzicach, którzy podczas wizyty oczekują wsparcia, merytorycznej i konkretnej porady lekarskiej...

Moni

Pani doktor nie wzbudza zaufania, mam wątpliwości co do jej kompetencji. Mam wrażenie, że nie ma podejścia do dzieci i jest zbyt zajęta swoją osobą. Mało pomocna. Nie polecam!

Pacjent Nowy wpis
@Moni

Zajęta bardziej swoim ubiorem jak nastolatka :) i te jej paznokcie przy niemowlakach…o zgrozo. A kompetencje No cóż bez komentarza.

Mama Nowy wpis

Myślę, że ta Pani pomyliła swoje zawody. Małemu dziecku ,nawet nie mające roku przepisała lekarstwo dla 2 latka plus dodatkowo cały plik leków,gdzie po przeczytaniu ulotki sama bałbym się ich zażyć. Więcej razy nie udałbym się do tej Pani . Przydałaby się tam też poczekalnia,bo czekanie z chorym dzieckiem na dworze nie jest normalne.

Patrycja Nowy wpis

Lekarz z powołania. Konkretne leki i poprawa spora,gdyby nie pani doktor to dziś już pewnie byłabym w szpitalu z synkiem. Bardzo polecam

Aplikowałeś do firmy Indywidualna Praktyka Lekarska Luiza Turowska-Andrzejczak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Dominika

Pani Doktor jest zaufaną i bardzo pomocną osobą , nie ważne jak dzieciak jest chory ona zawsze znajdzie sposób aby go wyleczyć. Pomogła mi i mojemu bratu gdy byliśmy bardzo chorzy. A podejście do dzieci ma niesamowite!

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Praktyka Lekarska Luiza Turowska-Andrzejczak - Jarocin

Indywidualna Praktyka Lekarska Luiza Turowska-Andrzejczak
  • Wrocławska 38