Opinie o Tom Bud Łuczak Tomasz w Wieruszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tom Bud Łuczak Tomasz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Tom Bud Łuczak Tomasz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tom Bud Łuczak Tomasz w Wieruszów

Fabian Nowy wpis

Mam doświadczenie jako monter rolet zewnętrznych a widzę że można się tu załapać do takiej pracy. Trzeba być dyspozycyjnym jeśli chodzi o wyjazdy do klientów czy stałe godziny od poniedziałku do piątku? Wrzućcie więcej informacji o warunkach żeby było wiadomo czy warto aplikować.

123M Nowy wpis

Nie polecam firmy TOM BUD .Utrudniony kontakt. Reklamacja na szyby z których uchodzi gaz nie jest realizowana od dwóch lat .Jakość montażu pozostawia wiele do myślenia. Niestety po 5 latach użytkowania szyby nadawaja się do wymiany i brak z ich strony ustosunkowania się do tego .Poprostu wzięli pieniądze za montaż okien i dalej nie można się z nimi porozumieć. Odradzamy

Tak na prawdę to nie mam pojęcia o co mogło chodzić w tych ostatnich wątkach ale powiedzcie mi czy firma dalej zajmuje się wstawianiem oknie i tym podobnych? Chłopak teraz po Wieruszowie roboty będzie szukał i może by tu przyszedł o ile kasa będzie dobra. Jakie są więc teraz umowy początkowe? I czy w ogóle są klienci? Wcześniejsze opinie zastanawiają

Łuczak Tomasz Nowy wpis

Od zawsze kroilismy klientów na poszerzeniach, zawiasach, klamkach etc. Wmawiamy ludziom kit, że czegoś się nie da, nie można, a kasa się zgadzać musi!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tom Bud Łuczak Tomasz? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Łuczak Tomasz

Przyznajmy się ze jesteśmy oszustami i kroimy was jak tylko się da. Wybaczcie, inaczej nie potrafimy

Beata
@Łuczak Tomasz

po dwóch latach braku narzekania na forum ktoś tu wraca? To nie tak, że się jednak trochę poprawiło? Masz doświadczenie z firmą aktualne czy sprzed lat?

Eryk

Macie lodówkę i mikrofalówkę pracowniczą ?

Azi

Odradzam stanowczo, pomiar ok ale montaż beznadziejnym, rolety zarysowane, bez zaślepień, bez faktury, żałuję tylko że zapłaciliśmy za całość bo to przecież towar uszkodzony

Client

Firma nierzetelna, trzy tygodnie po montażu rolet zewnętrznych brak reklamacji, wykonanie pozostawia wiele do życzenia, obite ściany, po kilka dziur po wierceniu, brak zaślepek, rolety odchodzą od ścian. Mierzenie i montaż ekspresowe, wszystko na zasadzie szybko, byle jak zapłać natychmiast, później martw się sam. Nie polecam tej firmy, przestrzegam potencjalnych chętnych.

Casey

Firmy i wlasciciela nie polecam a wrecz odradzam.Skusilismy sie na rolety zewnetrzne dwa lata temu.jesli chodzi o zamowienie i montaz bylo w miare ekspresowo ale jesli chodzi o pewne usterki typu zwijarki lub zacinanie sie rolet lub przeswity to nie mozna sie doprosic .pan szef laskawie poinformowal mnie ze zwijacz mozna kupic za 30 zl ale on jak ma wyslac ekipe dwuosobowa do nas to jest kolo 15 km to musi im zaplacic za to 1000 zl.troche smieszne.tez bym chciala tak zarabiac.od kilku miesiecy nie mozna sie ich doprosic aby przyjechali i naprawili usterke.Natomiast osoba ktora tez ma taka firme w innej miejscowosci oddalonej dalej przyjechala i zrobila co trzeba.Mieslismy jeszcze zamowienie dla nich na rolety w drugim domie ,widac nie interesuje ich praca.nie sa solidni .Odradzam i ostrzegam

Zostaw merytoryczną opinię o Tom Bud Łuczak Tomasz - Wieruszów

• Jak się pracuje w Tom Bud Łuczak Tomasz?

Zobacz opinie na temat firmy Tom Bud Łuczak Tomasz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tom Bud Łuczak Tomasz?

Tom Bud Łuczak Tomasz
  • Kochanowskiego 4