Opinie o Ciuchcia Puch Puch Agata Wawer w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ciuchcia Puch Puch Agata Wawer. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ciuchcia Puch Puch Agata Wawer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciuchcia Puch Puch Agata Wawer w Warszawa

W Ciuchci Puch Puch Bielany jest bardzo dobrze. Bardzo dobra komunikacja, wsparcie, super atmosfera w zespole, wszystkie dziewczyny chętnie pomagają. Pensja na dobrym poziomie.

Nauczycielka

Pracuję w Ciuchci na Bielanach i polecam. Dobrze się tam czuję, z wynagrodzenia jestem zadowolona, biorę udziale szkoleniach i chcę tu pracować w kolejnym roku.

Danuta

Powiesz w takim razie ile zarabiasz, skoro pensja na dobrym poziomie?

ByłypracVerne

A to ciekawe. Może między pracownikami tak jest i to faktycznie mogę potwierdzić, ale już z "górą" to (usunięte przez administratora) Pensja w szkole należącej d(usunięte przez administratora) (podstawa) za 40 godzin tygodniowo pracy z czego 32 przy tablicy. W biedronce mają więcej i mogą liczyć na wsparcie (usunięte przez administratora). Tutaj firma nastawiona jest na kasę. Nawet komputery dla pracowników (usunięte przez administratora)

Wojciech
@ByłypracVerne

Bardzo niska wypłata przy tak odpowiedzialnej pracy. Nie ma żadnego socjalu? Np. dofinansowania do gruszy albo innych benefitów? Dlaczego?

@Wojciech

Bardzo niska wypłata. Nie ma żadnego (usunięte przez administratora). Bo to prywatna firma i liczba pracowników jest zbyt mała, żeby był obowiązek wypłaty(usunięte przez administratora) Można mieć kartę Benefit, ale pracownik płaci 100% ceny :) Im nie zależy na pracownikach, a szkoda, bo w edukacji to nauczyciele "robią robotę"! (usunięte przez administratora)

A.
@Wojciech

Nic nie ma.

ByłyPracVerne

A co oznacza dobra pensja? Jestem bardzo ciekawy kto to pisał? Z tego co wiem - to jest nawet problem z wyjściem do "toalety"! Już nie wspomnę o wychodzeniu na plac zabaw - oddalony od przedszkola - a jak dziecku zachce się do toalety :(

Nauczycielka Nowy wpis

Czy Ciuchcia Puch Puch Agata Wawer organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nauczyciel Nowy wpis

Tak, szkoleń jest dużo. Ja brałam udział w szkoleniach wewnętrznych z Dziecięcej matematyki, glotto, komunikacji w zespole i z dużej ilości pomocnych kursów na platformach edu. Były tez szkolenia z psychologiem. Dostałam tez dofinansowanie do studiów wiec ???????? Reasumując jest tego sporo…

Pracownik A Nowy wpis

Pracuje w przedszkolu od dwóch lat i jestem zadowolona. Wynagrodzenie jest na dobrym poziomie a do tego dochodzą jeszcze dodatki m.in. za ukończone szkolenia, na zagospodarowanie, motywacyjny, premia dyrektora. Dodatkowo codzienne obiady i duże wsparcie w budowaniu kwalifikacji. Zespół jest świetny, a dzieci kochane. Dodatkowo dyrektorkę - p. Magdę - mogę opisać w słowach: konkretna, wyrozumiała i pomocna.

Ile jest zmian w Ciuchcia Puch Puch Agata Wawer?

Firma Ciuchcia Puch Puch Agata Wawer poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy w Ciuchcia Puch Puch Agata Wawer poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

ByłypracVerne

Z pensją jest tak, że jest podstawa (j(usunięte przez administratora) A później są dodatki - za stopień awansu nauczyciela, za 2 miesiące bez zwolnień, wysługa lat, itp. - jak pisałem wcześniej - bez żadnych (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora). Rozwiązanie jest takie, że jak była Pandemia - to jak dawali ludzi na postojowe - to płacili tylko (usunięte przez administratora)z podstawy :)

Jacek
@ByłypracVerne

A tego typu benefity, jak karty sportowe, pakiety medyczne, dofinansowania itd? Też nie? To popularne dodatki.

@Jacek

@Jacek Jedynie jest Multisport - ale cały koszt jest przeniesiony na pracownika. Innego (usunięte przez administratora)nie ma. Dodatkowo już dawno nie odbyło się spotkanie świąteczne - chyba, że liczyć, że sami nauczyciele dla siebie zorganizowali. Wcześniej jak były spotkania - to właścicielka nie „dorzucała” funduszy, tylko nauczyciele musieli przynosić jedzenie!

Rozbawiona
@ByłypracVerne

A czy przypadkiem trzynastka nie dotyczy tylko budżetówki? Bo z tego co wiem to tak, więc o czym mowa. Ale można pracować w szkole państwowej i wtedy bedą te wszystkie "profity" oprócz oczywiście tego wysokiego wynagrodzenia. Albo poczekaj do emerytury i wówczas może dostaniesz 13, 14, 15 i może nawet 16 emeryturę ;-)

@Rozbawiona

Oczywiście - 13 w budżetówce, ale pozostałych udogodnień nie było. Zbaczam z tematu - najważniejsze jest podejście do pracownika - a tutaj było kiepskie.

Prywatne szkoły zwykle są czyimś biznesem, w związku z tym to logiczne, że mając firmę te osoby też chcą zarabiać, więc nie widzę w tym nic dziwnego. Ale to nie oznacza z drugiej strony, że każdy pracownik może oczekiwać złotych gór. Podczas rozmowy o pracę ja otrzymałem info jakiej wysokości jest wynagrodzenie i co się na to wynagrodzenie składa. Zgodziłem się i nie rozumiem dlaczego niby miałbym mieć pretensje, że np. jest zbyt niskie. Gdybym uznał, że to mi nie odpowiada to szukałbym pracy gdzie indziej. Owszem zawsze chcemy czegoś więcej i super byłoby zarabiać dużo więcej. Zapewne tak samo i Ty miałeś tego świadomość ile zarobisz. Ale człowiek myślący raczej świadomie podejmuje decyzję o podjęciu lub nie danej pracy, więc mozesz mieć pretensje tylko do siebie. Poruszasz kwestię podstawy, ale jest do tego szereg dodatków, więc trzeba to też podkreślić. Ja uważam, że jest to fajne miejsce, gdzie dba się o rozwój kadry, zapewniane są różnego rodzaju szkolenia, co jest ogromną wartością dodaną. I to jeszcze płaci za to ten skąpy właściciel (to oczywiście ironia dla tych ciężej myślących). Są dofinansowania np. do studiów. A dla tych, co mają inne priorytety to m.in. jest zapewniona dobra kawa z ekspresu, są pączki na tłusty czwartek, są ciastka na dzień edukacji, są upominki na święta itp. Proponuję, aby każdy sam wyrobił własne zdanie o firmie. Zawsze jest tak, że ilu ludzi tyle opinii, bo każdy szuka czegoś zupełnie innego i kieruje się innymi wartościami.

Zawsze bawiły mnie komentarze ludzi, którzy swoje niepowodzenia przelewali na komentarze w takich miejscach jak to. Większość z tych ludzi pewnie już nie pracuje w tym miejscu i nie może przeżyć tego, więc myśli sobie, ja im teraz pokażę. A jeśli ktoś nadal jest pracownikiem to po co się tak męczy i narzeka....jeśli coś nie pasuje to na ich miejscu zmieniłbym pracę. Rzeczywiście to musi być męczarnia w takiej robocie...brak 13-stki, brak pierogów fundowanych przez właściciela.

byłypracVerne
@Gość

Oczywiście, że zmieniłem - i jestem z tego powodu zadowolony. Odpowiadam, bo inne osoby pytają. Tak jak kiedyś pisałem - są też "dobre strony" tej pracy - większość nauczycieli - to są wspaniali ludzie, z którymi miałem przyjemność pracować. Niestety jak w większości prywatnych szkół - właściciele po pewnym czasie stawiają tylko na "kasę".

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Ciuchcia Puch Puch Agata Wawer?

ByłypracVerne

Właścicielka od lat nie spotyka się z pracownikami, wszystko zrzuca na Panią Dyrektor. Tutaj niestety głównie (jeszcze jak tam pracowałem) - informacja idzie drogą mailową i do tego jest lakoniczna. Generalnie - obecnie wszystko nastawione jest na zysk, już coraz mniej jest nastawienia -> zadowolony nauczyciel -> zadowolone dzieci i Rodzice. Szkoła na terenie AWF-u - zapowiadane (przy przenoszeniu szkoły na teren AWF-u), że dzieci będę korzystały z obiektów. Jak Rodzice poruszyli temat - to nauczyciel został wezwany na "dywanik", że taki temat porusza. To tak w wielkim skrócie.

ByłypracVerne

Zgadzam się, to samo w szkole należącej do (usunięte przez administratora) a pieniądze kiepskie. Za etat - 40 godzin, z czego 32 godziny przy tablicy - podstawa (usunięte przez administratora)złotych brutto - to śmiech na sali. Dodatek za stopień nauczycielski - też śmieszny. Porównując to ze szkołą Państwową to duża niższa pensja i tak jak mówiła przedmówczyni - trzeba wszystko robić, a i tak jest źle.

Teresa
@ByłypracVerne

Wow, no faktycznie obowiązków nauczyciel ma bardzo dużo z tego co piszecie. A to ile dzieci ma pod sobą nauczyciel jak jest sam w sali?

Bronisław

Kurcze córka chce tam pytać o pracę a tu takie nieciekawe opinie. Jest tam jasny i klarowny podział obowiązków i dostateczna ilość personelu? Nie może być tak, że jedna osoba zajmuje się po trochu wszystkim.

Aneta

Czy był kiedykolwiek problem z nieterminowością wypłat ?

Magda

Przedszkole na Targówku... biznes i wszystko ma ładnie wyglądać

KaJa
@Magda

Cała prawda.

@Magda

Co to znaczy biznes i wszystko ma ładnie wyglądać? CZy są jakieś zarzuty wobec tego miejsca? Właśnie zastanawiam się nad wyborem tej placówki

Zostaw merytoryczną opinię o Ciuchcia Puch Puch Agata Wawer - Warszawa

• Jak się pracuje w Ciuchcia Puch Puch Agata Wawer?

Zobacz opinie na temat firmy Ciuchcia Puch Puch Agata Wawer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciuchcia Puch Puch Agata Wawer?

Ciuchcia Puch Puch Agata Wawer
  • Klaudyny 32