Opinie o Greenker Tomasz Pufki w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Greenker Tomasz Pufki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Greenker Tomasz Pufki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenker Tomasz Pufki w Chorzów

Karolina Nowy wpis

Witam, serdecznie polecam ta firmę, Pan Tomasz jest bardzo miłą osobą która wszystko dokładnie wytłumaczy, Panowie montaży również bardzo mili, wszystko zrobione profesjonalnie nie zostawiaja po sobie bałaganu :)

Krzych Nowy wpis
@Karolina

Miły jak czeka na przelew z urzedu z dofinansowania a po wykonaniu usługi totalna olewka

Pablo Nowy wpis
@Krzych

Totalna bzdura Pan Tomasz zawsze odbiera telefonu nawet po dokonaniu płatności i w każdej sytuacji stara się pomóc .

Tomek Nowy wpis
@Krzych

Oj Krzychu numeru nie masz czy jak bo nie rozumiem. Przed nikim się nikt nie ukrywa, żaden pracownik jak i właściciel. Odkryj się kim jesteś bo nie przypominam sobie takiego klienta na naszej stronie jest telefon. Zapraszam do kontaktu.

Twój wróg

Przede wszystkim nie szanujący pracownika. Na początku wrażenie miłego przyszłego szefa, a jak przez pierwsze dni nie idzie Ci sprzedaż tak jakby tego oczekiwał idziesz do zwolnienia bez gadki. Nie daje dojść do słowa, można usłyszeć jakim jesteś beznadziejnym pracownikiem z ust tego człowieka. Nie polecam pracodawcy. Zwykły krentacz

Niepozdrawiam
@Twój wróg

Super a chciałam iść tam na szkolenia..słyszałam o tej firmie od znajomych że nie za ciekawie dlatego sprawdzam opinie. Teraz już wiem że nie warto.

Okejka
@Niepozdrawiam

To lepiej sobie odpuść, nie marnuj czasu i znajdź coś innego z dobrymi opiniami. Pozdrawiam

Justyna
@Twój wróg

Jak ktoś mimo otrzymanych materiałów przychodzi nieprzygotowany i duka stęka nie zna tematu bo nie miał czasu się nauczyć czy przygotować z różnych wymyślanych przyczyn to kogo chce oszukać ja się pytam..? Na co liczy...? Na pierdzenie w sołek ..? A godzinki lecą.. Prawda właściciel wymagający ale jak taki tłuk ma ze mną pracować to ja dziękuję. Miałem ostatnio osobę na przyuczeniu i klapa. Szuka wszędzie winy tylko nie u siebie i wiecznie coś a tu brak kompletnego przygotowania. Tak przypuszczam o którą osobę chodzi ostrzegam innych pracodawców. I proszę się nie ukrywać pod nickiem wymyślonym tylko jak to szczera prawda i wypowiedź i niby zdobyta wiedza osobista na temat firmy o odkrycie się a nie ukrywanie droga konkurencjo.

@Twój wróg

Proszę nie opowiadać bzdur pracuje w tej firmie 10 lat i wszystko jest w porządku swoje trzeba zrobić i tyle a co podejścia szefa do pracownika to tak jak wszędzie jak trzeba to pochwali jak trzeba to okrzani i tyle

Becia

Solidna firma, co po moich ostatnich przejściach z "fachowcami" jest bardzo pozytywnym doświadczeniem. Dobry kontakt z Właścicielem. Jeśli Pan Tomasz nie mógł odebrać telefonu, to zawsze oddzwaniał. Można liczyć na fachową poradę. Pięknie wykonany panel na podczerwień w formie obrazu. Wygląda jak prawdziwy obraz. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.

Oktawian z Dąbrowy

Firma Greenker realizowała ogrzewanie gazowe projekt oraz wykonanie. Bardzo fachowe doradztwo oraz realizacja mogę z czystym sumieniem polecić tego przedsiębiorcę. Czystość i jakość oraz wysoką kultura osobista pracowników.

nieważne
@Oktawian z Dąbrowy

właściciel firmy sam wystawia opinie. to widać po stylu pisania jak i nicku. Panie Tomaszu raz Tomasz Kowalczyk raz Oktawian. prosze sie zdecydowac zachowania tego przelożonego z pracownikiem to zenada. co chwile sa zmieniane dzialalnosci.

@nieważne

Taki z ciebie detektyw ze wiesz że to właściciel pisze opinie? Przecież każdy ma prawo wypowiedzieć się o pracy. Ty też i jeśli coś ci się nie podoba to chętnie dowiem się o co chodzi.

Niewazne
@Paweł

Widzę że gierki dalej są stosowane.slabe to. Ciekawość teraz zera któż to pisze.

@Niewazne

Dziwna sprawa. Skąd taka niepokojąca podejrzliwość u Ciebie? O co Ci chodzi z tą całą żenadą odnośnie zachowania?

nieważne
@Izabela

Niestety owy pan miesza z błotem pracownika traktując go jak śmiecia a udaje przyjaciela widzę, że dalej daje polecenia by obecni pracownicy (bądź sam daje komentarze) pisali z osobami które uważają że w firmie nie jest w w porządku można by dużo wymieniać co się dzieje się w tej tzw. firmie ale po co się pogrążać panie właścielu firmy proszę robić dalej śledztwo, kto pisze tu opinie. przecież skłócanie ludzi wychodzi panu koncertowo.

@nieważne

Ciekawe w sumie. Tylko czemu miałby mieć na celu skłócanie innych? Ogólnie tak się zastanawiam czy faktycznie te opinie cokolwiek wnoszą w życie firmy? Nawet jak poleci pozytyw czy negatyw to serio kandydaci aż tak się tym sugerują?

Aplikowałeś do firmy Greenker Tomasz Pufki? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Izabela

Widzę że bardzo różne opinie macie na temat pracy tutaj.. A powiedzcie mi jak z zarobkami? Ile monterzy zarabiają na start?

W związku z tym, że ludzie są bardzo zadowoleni z pracy w firmie to jak widać zainteresowanie forum jest bardzo małe.

Patison

@Darek Czy firma nie zajmuje się sprzątaniem? A może to są jakieś dwie różne firmy?

Darek

Firma Greenker właściciel marki Ekopanel zajmujący się centralnym ogrzewanie panelami na podczerwień wywiązuje się że swoich zobowiązań zarówno do swoich pracowników jak i klijentów .Polecam tego pracodawcę .

Twój wróg

Polecam tego pracodawcę wszystko zgodnie z ustaleniami co do współpracy. Miła atmosfera fajni ludzie jest naprawdę fajnie. atmosfera jak w domu którzy tworzą pracownicy. Przyjęli mnie naprawdę miło i sympatycznie a co do samego właściciela nie mam zastrzeżeń normalny facet z uśmiechem na twarzy zawsze mogę liczyć na ekpię z pracy i wsparcie. Polecam tego pracodawcę.

Justyna

Jestem monterem w Greenker Tomasz Pufki praca jak praca w tym przypadku płaca na czas nawet premie są za realizacje inwestycji. Polecam tego pracodawcę na czas wypłaty wszystko zgodnie z ustaleniami. Solidny pracodawca z którym idzie się naprawdę dogadać.

Grzegorz

Mam okazję pracować w Greenker od stycznia 2018roku. Czytając poniższe opinie jestem w szoku. Konkurencja chyba nie śpi. Co do współpracy nie mam ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ nie ma żadnych planów SPRZEDAŻOWYCH KTOŚ CHYBA POMYLIŁ BRANŻE i firmę co do atmosfery w pracy jest sympatycznie i miło Pan Tomasz normalny człowiek. Firma zajmuje się ogrzewaniem podczerwienią a nie jakimś telemarketingiem. Pracujemy w zespole 6 osób i nikt nie myśli o pracodawcy w taki sposób jak opisują osoby poniżej. Szefostwo bardzo w porządku, kultura osobista na wysokim poziomie atmosfera w pracy jak w domu, pobory zawsze na czas.

Vicky

Pracuje w tej Firmie od ładnych paru miesięcy, atmosfera w pracy jest super, wypłaty zawsze na czas. Z czystym sumieniem polecam Pracodawcę. Pozdrawiam:)

Okejka

Tak! Też sie zgadzam z opiniami wcześniej. Po trzech godzinach szkolenia życzą sobie samych zamkniętych transakcji,(biorąc pod uwagę, że nie potrzebnie dają czas klientowi na zastanowienie) jest to nie potrzebne i tylko w tej firmie marketingowej się z tym spotkałam. Gdzie każdy kto miał styczność z pracą na słuchawce dobrze wie, że polega ona głównie na zamknięciu zlecenia podczas jednej rozmowy przedstawiając korzyści. Nie miła atmosfera w pracy przez leaderkę, i brak jakiejkolwiek pomocy z jej strony które tak na początku oferuje. Rzekłabym nawet, że coś jest z nią nie tak sądząc po zachowaniu. Więc nie polecam. Mają pracownika za nic! A pracodawca nie gwarantuje stabilnych wrunków umowy którą podpisuje się przed rozpoczęciem pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Greenker Tomasz Pufki - Chorzów

Greenker Tomasz Pufki
  • Tadeusza Kościuszki 6