Opinie o Aron Nowakowski Paweł w Łask

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aron Nowakowski Paweł. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aron Nowakowski Paweł na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aron Nowakowski Paweł w Łask

Kol Nowy wpis

Ja niestety od samego początku nie byłem zadowolony ze współpracą z firmą Aron. W skrócie. Studnia wiercona na około 30m od początku piaszczyła. Wspominali ze tak się dzieję bo musi się wypłukac. Wprowadziłem się po 4 latach do domu i studnia nadal piaszczyła. Dopiero jak zaczeła mi sie ziemia obrywac wokół studni skorzystałem z opini sąsiada u którego była kopana studnia. Fachowcy którzy też tak jak firma Aron szybko wykonali studnię powiedzieli że tak spapranej roboty nie wiedzieli. Stwierdzili że albo włóknina spadła albo denko albo filtr. Od tego czasu próbowałem się skontaktować z firmą Aron. Po wielu rozmowach nie doszliśmy do porozumienia. Mogą kopać nową studnię, zero reklamacji. Mówili że mogli by reklamować do roku czy dwóch Ale nie po takim czasie. Może jak bym sie szybko wprowadził to wcześniej bym zareagował Ale przypomnę ze po moich uwagach mówili że to normalne ze trochę paisku będzie. Dla niedoświadczonych inwestorów. Jeśli studnia daje piasek tzn ze jest źle wykonana. Z daleka od takich fachowców gdzie nie potrafią przyznać się do błędu. Ps . Dobrą firmę można dopiero poznać jak traktuje klientów w sytuacjach kiedy jest jakiś problem A nie kiedy wszystko się udało. Pozdrawiam firmę Aron którą się ogłasza najbardziej na portalach ogloszeniowych. I jeszcze jedna uwaga. Oni nie wskazują gdzie jest woda. Dla nich jest wszędzie.

Marzena Nowy wpis

Witam, może ktoś z forumowiczów posiada jakieś informacje odnośnie przyjęć do Aronu? Czy zespół pracowników jest stały czy może czasami zdarzają się jakieś nabory? Jak często prowadzona jest tutaj rekrutacja i czy obecnie jest jakaś szansa na zatrudnienie w firmie?

Ryszard Nowy wpis

Polecam.Wszystko sprawnie poszło.Spryskiwaczki nareszcie działają na ogrodzie,w domu też ciśnienie ok. Chłopaki fajne.

Zenon B Nowy wpis

Ja też potwierdzam profesjonalizm firmy Aron, zgadzam się z panem.Nic nie potrzebowali ,jedynie inf. gdzie mogą po wodę podjechać. Polecam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aron Nowakowski Paweł, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Jan B.

Polecamy z sąsiadem, wszystko sprawnie i bez kłopotów a co teraz w tych czasach aż dziwne-bez zawracania głowy czymkolwiek.

Jan B.

Niedawno firma Aron u mnie i sąsiada wykonywała studnię głębinową i podłączenia do domu, mimo trudności z wjazdem dali sobie radzenie potrzebowali ode mnie niczego, jestem zadowolony z efektów pracy ,mieli pracować do 2 dni a w 1 dzień zakończyli pracę.Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Aron Nowakowski Paweł - Łask

Aron Nowakowski Paweł