Opinie o Dominika Rudnik Kolorum w Gronowo Elbląskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dominika Rudnik Kolorum. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dominika Rudnik Kolorum na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominika Rudnik Kolorum w Gronowo Elbląskie

AD

Nie polecam! A szczegóły poniżej: przygotowanie projektu, kontakt na początku super wedle oczekiwań klienta. Pomysł na projekt i realizację bardzo fajny, no ale przy realizacji i wykonaniu już się pojawiły problemy techniczne. Przedpokój: okazało się, że źle zostały naniesione pomiary i w rzeczywistości wyszedł o 10cm węższy niż miał być w projekcie, meble kuchenne zostały tak zaprojektowane,że przy montażu zgodnie z projektem nie dało się otworzyć szafek w górnych, ponieważ przeszkadzało oświetlenie wychodzące z sufitu, a szafki można było jedynie uchylić ( jak to Pani projektant skomentowała: błędy zdarzają się każdemu). Na szczęście firma zajmująca się montażem mebli jak i wykończeniami pomieszczeń dzięki swojemu doświadczeniu wybrnęła z tej sytuacji i poprawiła błędy pani projektant. Ze względu na fajny dość pomysł wizualny umówiliśmy się na przygotowanie kolejnego projektu w innym mieszkaniu no i tutaj pani Dominika po długim namyśle stwierdziła, że nie da rady do końca września przygotować projektu, więc przełożyliśmy ekipę remontową na marzec 2023, a zostaliśmy wpisani w grafik pani projektant na koniec października z deklaracją, że do końca roku na spokojnie zdąży przygotować projekt. Pani Dominika miała sama się odezwać. Telefonu ani informacji żadnej do dnia dzisiejszego 07.11.22 nie otrzymaliśmy, aż po kilku telefonach z mojej strony(z innego numeru telefonu) Pani Dominika raczyła oddzwonić i stwierdzić, że nie da rady przygotować projektu, bo ma teraz inne. Dodatkowo rozczarowana bardzo moim tonem rozmowy i chyba tym, że w ogóle zadzwoniłam się przypomnieć zgodnie z tym co ustaliłyśmy. Końcowe podejście do klienta fatalne, brak szacunku dla czyjegoś czasu i przestrzegam przed opłaceniem 3 raty za projekt przed faktycznym jego wykonaniem, bo mogą Państwo usłyszeć, że błędy każdemu się zdarzają! A to, że czekaliśmy na termin rozpoczęcia realizacji nowego projektu 2 miesiące i po tym terminie braku jakiegokolwiek kontaktu z jej strony i finalnie odmowa wykonania utwierdziło nas tylko, że z takimi ,,fachowcami'' nie chcemy mieć do czynienia!

Zostaw merytoryczną opinię o Dominika Rudnik Kolorum - Gronowo Elbląskie

Dominika Rudnik Kolorum