Opinie o Profesjonalna Obsługa Nieruchomości Najda Izabela w Grójec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Profesjonalna Obsługa Nieruchomości Najda Izabela. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Profesjonalna Obsługa Nieruchomości Najda Izabela o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profesjonalna Obsługa Nieruchomości Najda Izabela w Grójec

Bartek Nowy wpis

Mam przyjemność współpracować z Panią Izą. Jest osobą bardzo sympatyczną, otwartą, kompetentną, z dużym doświadczeniem w swojej branży. Usługi świadczone przez Panią Izę są na najwyższym poziomie! Serdecznie polecam!

Klientka Nowy wpis

Pani Iza to miła, rzeczowa i dobrze znająca się na swojej pracy osoba. Dba o naszą nieruchomość jak o swoją. Sprawy finansowe pilnuje rzetelnie. Wyjaśnia wszystkie pytania w sposób jasny i przejrzysty. Zawsze życzliwie nastawiona do człowieka. Polecam jej usługi.

Stażystka Nowy wpis

Bardzo miło wspominam pracę u Pani Izabeli. Konkretna i wymagająca, ale miła i życzliwa osoba. Chętnie dzieli się swoją wiedzą. Dużo wyniosłam z tej pracy.

Zadowolony klient Nowy wpis

Pośród wielu zarządców w Grójcu Pani Izabela jest bardzo konkretną osobą. Na zgłoszenia reaguje szybko, w awaryjnych sytuacjach nawet w weekendy. Wspólnoty są prowadzone profesjonalnie. Rozliczenia mediów zawsze na czas. Czasami trzeba się przypomnieć,ale kto z nas jest idealny? Jeśli jest problem we wspólnocie na pewno Pani Iza zaradzi.

Firma Profesjonalna Obsługa Nieruchomości Najda Izabela poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Izabela

Witam, czy Profesjonalna Obsługa Nieruchomości Najda Izabela zatrudnia obecnie pracowników? Do tej pory pojawiły się same wpisy od klientów firmy i zastanawiam się dlaczego żaden z pracowników tu się nie wypowiedział. Dajcie proszę znać jak ktoś coś wie na ten temat.

Agnieszka

Zdecydowanie Polecam!!! Wspòłpracę z Panià Izá poznałam jako klient, w ostatnich latach wspòłpracowałam z ramienia Zarzàdu,bardzo rzeczowe i profesjonalne podejście, duża wiedza merytoryczna,szybka reakcja na zgłaszane problemy przez mieszkańcòw Wspòlnoty . Zawsze rozsàdna analiza w podejmowaniu decyzji finansowych. Wspòlnota zyskała na wyglàdzie poprzez realizację stworzonego wczesniej i niewprowadzonego przez poprzedniego administratora planu zagospodarowania zieleni. Ponad to Pani Iza wykonuje prace dodatkowe, w przypadku mojej Wsòlnoty były to dokumentacje techniczne budynòw,kòrych nie przekazał deweloper i żaden z poprzednich zarzàdzajàcych choć obiecywał!!! mieszkańcom nigdy nie uzyskał.

Opinia

Pani Izabela, jest osobą odpowiedzialną i specjalista w swojej branży. Dobrze porusza się w ramach które dostaje od mieszkańców/wspólnot.

?

Jak tu z prowizjami od udanego wynajmu czy sprzedaży mieszkania?

Grzegorz

Polecam. Jestem zadowolony z zarządzania moją wspólnotą przez Panią Izabelę. Kontakt dobry, reakcja na problemy szybka. Nieruchomość w wiele lepszym stanie niż 8 lat temu, przed tym jak zarządzał ktoś inny.

Olimpia

Stanowczo odradzam powierzanie nieruchomości tej osobie. Nic nie robi oprucz pobierania opłat i podwyżek dla siebie. Wręcz zaniedbuje nieruchomości. Mile widziane plotki i donosy między mieszkańcami.. Bardzo ładne wymiagiwanię się przed konkretnym odpowiedziami na konkretne tematy. Brak jakiejkolwiek osoby profesjonalnego serwisu do naprawy czegokolwiek(ludzie z łapanki) za to po profesjonalnych kosztach.

Klient

Nie polecam. Bardzo zła obsługa, zero kontaktu, obiekty zaniedbane, brak nadzoru.

Zostaw merytoryczną opinię o Profesjonalna Obsługa Nieruchomości Najda Izabela - Grójec

• Jak się pracuje w Profesjonalna Obsługa Nieruchomości Najda Izabela?

Zobacz opinie na temat firmy Profesjonalna Obsługa Nieruchomości Najda Izabela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profesjonalna Obsługa Nieruchomości Najda Izabela?

Profesjonalna Obsługa Nieruchomości Najda Izabela
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Krótka 4
    05-600 Grójec