Opinie o Łukasz Luberda Expressblach w Rabka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Łukasz Luberda Expressblach. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Łukasz Luberda Expressblach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Luberda Expressblach w Rabka

Mnie tu interesuje stanowiska pracownika biurowego, bo w sieci gdzieś wpadłam na taką starszą ofertę. I szukam informacji od was, czy jest opcja dostania na rękę 4000 zł na start? I czy taki pracownik biurowy ma jakieś szanse awansowania, czy jest tu raczej szklany sufit? Dziwne, ze nie ma necie innych aktualnych ofert pracy.

Paweł L. Nowy wpis

Dziękuje za pomoc w wyborze okien i szybką realizację. Polecam

Laura Nowy wpis

Z tego co czytam firma koncentruje się w branży materiałów budowlanych szczególnie oknach. Czy ktoś posiada informacje na temat pracy? Jakie stawki miesięczne dla montażystów? Zarejestrowanie jest od początku na umowę o pracę? Chłopaki tworzą spoko atmosferę?

Nowy Targ Nowy wpis

Zdecydowaliśmy się zamówić okna w firmie Expressblach, ponieważ wielu znajomych polecało nam Pana Łukasza i nie zawiedliśmy się. Wybraliśmy okna firmy Veka i duże okna tarasowe w aluminium. Okna super do montażu dużego okna był potrzebny HDS ale wszystko poszło sprawnie. Polecamy!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Łukasz Luberda Expressblach spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Poronin

Wszystkie okna super, chłopaki bardzo szybko uwijają się z pracą wymiana okien w całym domu a praca wykonana w jeden dzień! Polecam

Bożena

Polecam firmę i Pana Łukasza okna dowiezione na czas, ceny też najlepsze pozdrawiam

Franciszek
@Bożena

Stała klientka, czy to pierwsza współpraca z firmą i od razu tak pozytywne wrażenia? Jeśli zna Pani tego pana, to może dowiem się, co on robi, że pracownicy, tak dobrze wykonują swoje obowiązki? Wie Pani, jak motywuje ludzi do pracy, czy stawia na umowy o pracę na stałe i atrakcyjne wynagrodzenie? A najlepiej, gdyby jakiś pracownik zechciałby dodać coś od siebie.

Helena

Mam pytanie, które mi przyszło do głowy, bo przeczytałam tutaj o tym, że pracownicy są wysyłani do klientów. Czy w takim razie muszę mieć prawo jazdy, żeby tam pracować? Bo to by był dla mnie trochę problem…

Zawiedziona89

Nie polecam tej firmy! Zawiedzeni jesteśmy wraz z mężem! Kierownictwo firmy nas zawiodło na każdym etapie naszej inwestycji. Długie terminy, cena niby ok, ale jeśli chodzi o reklamacje, to katastrofa!

Krystyna
@Zawiedziona89

A czemu w sumie katastrofa? To jak ta cała obsługa tej reklamacji w praktyce wygląda?

ExpressBlach
@Krystyna

Dzień dobry, przyjmujemy zgłoszenie od klienta, wysyłamy naszego pracownika aby sprawdził co się dzieję czy problem dotyczy wady fabrycznej produktu, został uszkodzony czy być może jest to kwestia regulacji. Jeśli się okaże, że produkt jest wadliwy, problem jest zgłaszany do producenta. Producent podejmuje decyzję biorąc pod uwagę normy produktu itp. Informujemy wtedy klienta jaka jest decyzja. Zawsze w miarę naszych możliwości próbujemy pomóc klientowi w zgłoszeniu takiej reklamacji i w całym przebiegu tego procesu, zawsze stajemy po stronie klienta i próbujemy znaleźć jakiś konsensus w danej sprawie.

lukas
@Zawiedziona89

jak jest pani zawiedziona to proszę zadzwonić do właściciela firmy, chętnie pomogę na pewno nie zostawię panią z problemem,podejrzewamy z dobrego źródła ze podszywa się konkurencja pod naszymi negatywnymi opiniami,ponieważ nie mogą sobie poradzić ze sprzedażą okien. pozdrawiam czekam na tel...

Aniol
@Zawiedziona89

My również mieliśmy kiedyś z tą firmą do czynienia , szczerze kompromitacja z ich strony.

Karolina Z.

Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni firmą Expressblach, wszystko załatwione drogą mailową, ponieważ z mężem mieszkamy za granicą, umowa na maila, pomiar zrobiony i dograny z nami telefonicznie, okna były gotowe w 3 tygodnie montaż od razu, zaraz będą nam montować rolety. Wszystko załatwione bez naszej obecności. Byliśmy teraz w Polsce oglądnąć prace i wszystko super się prezentuje. Polecamy!!

Lipnica

Opinia Właściciela pod nikiem Lipnica jest całkiem serio minęło już 10 miesięcy od złożenia reklamacji i końca nie widać okna są nie szczelne i krzywe zarówno ramy jak i skrzydła. Proszę nie poprawiać i nie zmieniać mojego zdania. Jak najbardziej to była firma EXPRESSBLACH bez wątpliwości. Nawet domyślam se kto daje te wpisy niby pozytywne. Nawet ta osoba do mnie dzwoniła bym usunoł negatywny opis. Żenada

Lipnica
@Lipnica

przeprasza za wczorajszy wpis trochę mnie poniosło , lubię sobie wypić nie raz za dużo i potem wyobraźnia się mi włancza. pozdrawiam Lipnica Warzecha MAREK.

Myślenice

Witam, firma Expressblach została nam polecona przez znajomego i cieszymy się, że trafiliśmy właśnie na Pana Łukasza, okna, które nam zaproponowano idealnie pasują do koncepcji naszego domu, nie było żadnych problemów. Osobiście z naszego doświadczenia możemy szczerze polecić tą firmę.

Orawa

Polecam firmę EXPRESSBLACH miałam do porównania inne firmy także wykonanie i zakop Kolejna inwestycje biorę w ciemno w firmie EXPRESSBLACH . Nie rozumiem ludzi którzy piszą ze coś krzywo rysa itd. Jakby rozmawiali i podeszli do problemu normalnie to nie wierze ze nie byłoby pomocy , ale problemowi chyba tez musza żyć ???? Lub lubią tak żyć .

Orawa

Nie polecam firmy expressblach moj syn jest zawiedzony okna sa krzywe i nie szczelne.

Maruszyna

Polecam p. Łukasza i chłopaków z firmy. Okna super właśnie jesteśmy w trakcie zamawiana drzwi w firmie Expressblach mamy nadzieje, że będziemy tak samo zadowoleni.

Łętownia

Polecam, okna super, montażyści pracują w expresowym tempie, wszystko na plus.

Marzena

Dobrze, że ceny przyzwoite bo inwestycje w takie sprawy przeważnie są dość kosztowne. Rozumiem, że firma posiada swoich ludzi do takich montaży. Może wie ktoś jak z pracą? Trzeba posiadać jakieś doświadczenie we wstawianiu takich okien czy firma sama szkoli swoich pracowników? Jakie widełki finansowe? Umowa to zlecenie czy o pracę?

Jablonka

Ja również polecam owszem zdarzyła się rysa na skrzydle ale skrzydło wymienione było bez problemów ,myśle ze trzeba rozmawiać a nie wojować od razu jak to niektórzy robią właśnie . ZGODA BUDUJE NIE ZGODA RUJNUJE .

Zakopane

Polecam cały pensjonat zrobiony super dokładnie i solidnie ????

ANDRZEJ

POLECAM BARDZO DOBRA OBSLUGA I NAJLEPSZE CENY

orawa

POLECAM SUPER CENY SUPER MONTAZ ORAZ DORADCTWO ŻADNYCH PROBLEMÓW

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Luberda Expressblach - Rabka

• Jak się pracuje w Łukasz Luberda Expressblach?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Luberda Expressblach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Luberda Expressblach?

Łukasz Luberda Expressblach
4.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zakopiańska 108A
    34-700 Rabka