Opinie o LUMEN Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LUMEN Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LUMEN Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUMEN Polska Sp. z o.o. w Wrocław

hoho

żyjecie ? co tu tak cicho

Rahhim

Myślę, że już czas już pora. Nie wiem kto tu pisze, ale teraz to bez znaczenia, chcę wszystkim życzyć Wszystkiego Najlepszego na święta i cały zbliżający się lepszy rok :)

Jose

Pod kątem młodych ludzi to faktycznie doświadczenie pasuje mieć ale na start wpisać sobie w CV Lumen, jakby nie było w swojej dziedzinie rozpoznawalnej firmie dobrze wygląda

onn
@Jose

Tu masz racje ale myśle, że nawet nie tylko na start bo prawdę powiedziawszy firma jest całkiem rozwojowa, więc co obrotniejsi mogą się naprawdę wkręcić na dłużej, a renoma jak najbardziej

Rendy
@Jose

zawsze mozna sprobowac normalnie do pracy a jak nie to chociaz na staz

świerzak

czy szukają kogoś do pracy ? od razu powiem, że nie mam doświadczenia, niedawno skończyłem szkołe ale jak poczytałem trochę o was to jestem gotowy się podszkolić, jestem całkiem rozgarnięty więc myśle że szybko bym się wdrożył

KlarkKent
@świerzak

Jak wejdziesz na strone lumena masz oferty pracy, az z ciekawosci popatrzylem na oferty i dla swiezaka nic nie widzialem ale zawsze mozesz probowac. a po jakiej szkole jestes?

świerzak
@KlarkKent

technikum skończyłem, wiec jest technik elektryk ale oprócz praktyk i jakiś rzeczy które we własnym zakresie robiłem do cv nie mam za bardzo co wpisać

KlarkKent
@świerzak

Na twoim miejscu, podszedlbym osobiscie i zapytał o staz, moze kokosow na start nie dostaniesz no bo to staz ale masz doswiadczenie w bardzo dobrej firmie,na poczatek to nalepsza opcja ale zrobisz jak chcesz, mozesz probowac normalnie sie zatrudnic. powodzenia

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Raul

Nie będe się wypowiadał w imieniu wszystkich, moim zdaniem i bazując na moich doświadczeniach i tego co się dowiadywałem to Lumen całkiem nieźle się prezentuję. Osobiście jak każda praca czasami i na swój sposób frustruje ale realnie patrząc najbardziej obiektywnie jak można w swojej subietywnej opinii jestem zadowolony. Wysoka higiena pracy, benefity, dwuzmianówke też lubie więc pomijając jakieś chwilowe słabości bardzo dobrze pracuje mi się tutaj. Pozdrawiam

były
@Raul

Raul gratuluje samopoczucia tylko zadaj sobie pytanie ile ludzi pracuje w realizacji z Wrocławia ??? pozostali prcują bo muszą bo tam gdzie miszkają jest bieda z robotą

Raul
@były

Na samopoczucie nie narzekam, mam nadzieje, że ty też. A co do drugiej części, może cię zaskoczę ale ja jestem z okolicy i nie narzekam. Z całym szacunkiem ale uważam, że Lumen jest całkiem dobrym pracodawcą. Jeśli ktoś ubolewa nad brakiem fanfar to faktycznie jest nad czym, ale cała reszta jest przyzwoita i praca tutaj jest moim wyborem, a nie przymusem. Poza tym jak napisałem wcześniej jest to moje zdanie i byłbym wdzięczny z nierobienia ze mnie ofiary bo tak się absolutnie nie czuję i z tego co wiem, to nikt za kare w Lumenie nie pracuje

poofo

mi pracuje sie dobrze. jestem zadowolony.

rysiek

Jakieś brednie tu sie wypisuje. wszyscy się wypowiadają to się dorzuce ze swoja opinią, moim zdaniem jest calkiem pzyzwoicie. spokojnie się pracuje, tylko trzeba sie znac na robocie. Poza tym stawki niezle, praca jak już mówilem też w porządku, jakies multisporty wiec skłamałbym gdybym pisał, że nie polecam tej pracy

Rafi

Pracuje w Lumenie już długo, to świadczy samo o sobie. Posada stabilna, wypłata osobiście mnie satysfakcjonuje, do tego benefity, opieka w luxmedzie, ludzie w porządku. Spokojnie mogę polecić

Elegancki
@Rafi

Mozna podac widełki co do wypłaty :) ?

były
@Rafi

Rafi jakie benefity ?? opieka w luxmedzie tak po badania wstępne i okresowe ito wszystko

heniek

Jak narazie nie narzekam, dobrze sie tu robi, 5 gwiazdek nie wzielo sie z nikad

Były

Zastanawiacie co z tym forum nie tak to już wam wyjaśniam .Pracowałem dla nich to wiem jak to się robi przyznajecie jakieś gwiazdki dyplomy tylko to piszą pracownicy na zlecenie tak aby negtywne opinie szybko znikneły z ekranu bo mają trudności z rekrutacją. Praca w realizacji to dno zwolnienia po zakończeniu projektu obowiązkowe.A jak mogą to oszukują na wszystkim

@Były

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Od lat nie słyszałem żeby Lumen zwalniał. Prędzej ludzie sami odchodzą. Są działy jak wysokie czy niskie prądy i zwłaszcza realizacja które zawsze potrzebują ludzi ALE Z DOŚWIADCZENIEM. Bez można startować za 60% średniej stawki. O kasie nie będę pisał bo nie wypada ale jest według mnie wyższa niż średnia we Wrocławiu. Warunki dobre ale trzeba te 6 miesięcy przepracować żeby to zobaczyć. Ogólnie jedna z bardziej normalnych firm na rynku.

Dogi

sie pracuje sie ma. bez spin serio

Garga

Wedlug mnie nie ma co wieszac psow na ta firme..ludzie w robocie siedza i juz.

Fin
@Garga

No jak ludzie siedza to znaczy ze nie narzekaja jakos zbytnio. To chyba duzo pokazuje.

kos

normalne warunki pracy

Gofer
@kos

Jak normalnie to sie roboty trzymaj. Stabilnosc najwazniejsza.

fff

Na ich stronce co jakis czas aktualizuja oferty pracy to trzeba popatrzec

Robcio

duzo sie w tej praccy mozna nauczyc to napewno, zawsze to czlowiek zyskuje doswiadczenie

sowiko

Moj staz pracy jest juz calkiem ladny i jak sobie porownuje to ile czasu zmarnowalem w poprzednich robotach...porownuje to do tego jak jest tutaj i jest roznica...dla mnie na plus.

Nosal
@sowiko

czasem ciezko od razu trafic na miejsce gdzie w miare wszystko spasuje no i prawda jest taka ze jak juz jest w miare to sie czlwiek potem tej roboty trzyma.

Kowi

Moja sytuacja jest tu raczej stabilna i to mnie najbardziej interesuje. praca to kwestia przyzwyczajenia.

porszit

ostatnio spotkałem znajomego który tam pracuje i mówił że jest okej. zastanawiam się nad zmianą miejsca pracy, bo u mnie ciężko, może w lumenie będzie lepiej.

dekk
@porszit

to probuj tu jest nawet ok wiec bedzie ci lepiej

koszyk

Czasem jak sie ma lenia to sie nie chce do roboty chodzic, ale jak juz sie zmiana zacznie to sobie mysle ze nie trafilem zle.

adek
@koszyk

hah no wstawac sie czasem nie chce, ale jak juz czlowiek wejdzie w rytm pracy to idzie sie przyzwiczaic. Nie mam problemow z ta robota.

bomm

Nigdy nikomu nie dogodzi, to oczywiste. W kazdej pracy mozna sie do czegos przyczepic. Ale tak patrzac obiektywnie to nie mam jakis wiekszych powodow zeby mowic zle o tej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o LUMEN Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w LUMEN Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUMEN Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUMEN Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LUMEN Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUMEN Polska Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 141 ocen.
  • Długosza 42-46
    51-162 Wrocław