Opinie o Przedszkole Niepubliczne Radość urszula Pachnik Paweł Pachnik S..C. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedszkole Niepubliczne Radość urszula Pachnik Paweł Pachnik S..C.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedszkole Niepubliczne Radość urszula Pachnik Paweł Pachnik S..C. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Niepubliczne Radość urszula Pachnik Paweł Pachnik S..C. w Bydgoszcz

Rd2mm

Przedszkole jakich wiele. Obsługa jest bardzo dobra, dzieciaki są zadowolone. Dyrekcja trochę za bardzo dba o swoje finanse co niestety widać, dobrze że nauczyciele ratują całość i trzymają poziom. Nie jest źle, ale dobrze już było.

@Nauczyciel

Na stronie internetowej przedszkola w zakładce "kadra" zaznaczono, ze Pani Kaja Pachnik jest dyrektorem https://www.radosc.com/kadra-2/ Ma Pani / Pan bardzo szczegółówe informacje na temat funkcjonowania przedszkola ( tak samo jak osoba pod nick Rodzic) , tak ze myślę że jest Pani/Pan to w miarę szybko poprawić

Dzieciaki zadowolone, podeście do rodziców na niskim poziomie.

...
@Rodzic

Czy Pani dyrektor szuka pracowników do pracy w przedszkolu? ( myślę, że pytanie zadałam pod właściwym postem).

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Przedszkole Niepubliczne Radość urszula Pachnik Paweł Pachnik S..C.? Chętnie zatrudniają?

Jakie są mocne strony przedszkola jako pracodawcy, czym wyróżnia się na tle innych placówek oświaty? Czy np. właściciele „Przedszkola Niepublicznego Urszula Pachnik, Paweł Pachnik, Kaja Pachnik” przewidują podwyżki dla nauczycieli o 30 % od stycznia tego roku?

Czy w przedszkolu Niepublicznym radość wypłacany jest comiesięczny dodatek motywacyjny jak ma to miejsce w przedszkolach publicznych?

Czy to prawda, że w odróżnieniu od przedszkoli publicznych w Przedszkolu Niepublicznym Radość nie jest wypłacana „trzynasta pensja” , a pensum nauczyciela pracującego w grupie dzieci sześcioletnich wynosi 25 godzin (w placówkach publicznych wynosi 22 godziny)?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedszkole Niepubliczne Radość urszula Pachnik Paweł Pachnik S..C. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jakie są mocne strony pracodawcy Przedszkole Niepubliczne Radość urszula Pachnik Paweł Pachnik S..C.?

Rd2mm

Nauczyciel
@Rd2mm

Oczywiście wiele przedszkoli posiada basen i sale gimnastyczną… A jakby Dyrekcja dbała tylko o swoje finanse to napewno nie inwestowałaby tyle w infrastukturę.

@Nauczyciel

Przydałoby się żeby dyrekcja zadbała o nauczycieli, a nie o mury przedszkola, duża liczba odchodzących nauczycieli nie świadczy dobrze o dyrekcji.

@:(

Rotacja nauczycieli jest na porządku dziennym w każdej placówce oświatowej. Jesteśmy jednym z nielicznych przedszkoli niepublicznych, które zatrudnia nauczycieli wychowania przedszkolnego na 25 godzin i 35 dni urlopu, a wynagrodzenie jest wyższe niż w tabelach. Rotacja wynika z przechodzenia nauczycieli na emeryturę, urlopów macierzyńskich, wychowawczych oraz np. przez wyprowadzkę nauczyciela do innego miasta. Poszukujemy też nauczycieli współorganizujących w związku z pojawiającą się coraz większą ilością orzeczeń. Przykro czyta się taką opinie ponieważ jest to nieprawda, finansujemy nauczycielom kursy, studia i nigdy nie ma z tym problemu ????

Poszukujemy reż nauczycieli...
@Paweł Pachnik

...i długo też Pan będzie szukał.(garść informacji dla Pana). Nauczyciel początkujący zarobi o co najmniej 260 zł mniej niż początkujący kasjer.Jeśli natomiast spojrzymy na górne "widełki" pracownik dyskontu zaczynając pracę będzie zarabiał o 610 zł więcej niż początkujący nauczyciel.w przypadku stażu powyżej trzech lat Biedronka zapłaci kasjerowi/sprzedawcy - od 4100 zł do 4550 zł brutto. Jest to o 660 zł więcej niż minimalna stawka nauczyciela mianowanego i dokładnie taka sama, jak w przypadku nauczyciela dyplomowanego, który oprócz pięcioletnich studiów musi przepracować w zawodzie dłuższy okres i osiągnąć ostatni z czterech stopni awansu zawodowego przewidywany przez Kartę Nauczyciela! Wystarczyłoby zatem rzucić pracę nauczyciela już na początku swojej kariery i pójść do pracy do Biedronki. Pensję w wysokości 4550 zł brutto będziemy mieli już po trzech latach, czyli znacznie szybciej niż w przypadku ostatniego ze stopni awansu zawodowego nauczyciela. Również magazynier w Biedronce z najmniejszym stażem może liczyć na pensję w przedziale 4300 - 4600 zł brutto, a inspektor ds. administracyjno-magazynowych - 4950 - 5250 zł brutto. Ostatnia stawka jest o 1560 zł brutto więcej niż w przypadku nauczyciela początkującego i o 700 zł więcej niż zarobi nauczyciel dyplomowany. Nie mam więcej pytań.

@Poszukujemy reż nauczycieli...

Cieszę się, że udało się rozwiązać problem z nauczycielem współorganizującym w szybkim czasie. W dniu dzisiejszym otrzymałam informację że dyrekcja doszła do porozumienia z jedną z Pań zainteresowaną zatrudnieniem. Warto docenić ludzi, którzy dążą do osiągnięcia wyższych celów w swoim życiu i rozwijają swoje umiejętności i talenty. Jednocześnie powinniśmy pamiętać, że praca kasjera jest niezwykle ważna i wymaga dużej dyscypliny i umiejętności obsługi klienta. Wszyscy zasługujemy na szacunek i uznanie za swoją pracę, niezależnie od jej rodzaju czy poziomu.

Poszukujemy reż nauczycieli...
@Rodzic

Pisząc o zarobkach w przedszkolu i Biedronce chciałam tylko wskazać na dysproporcje w zarobkach. Mam nadzieje że " Rodzic" również uważa, że praca w przedszkolu zasługuje również na szacunek u uznanie

R2

Tak było, teraz jest za to aż trzech dyrektorów/przedsiębiorców: Przedszkole Niepubliczne Radość Paweł Pachnik, Przedszkole Niepubliczne Radość Urszula Pachnik, Przedszkole Niepubliczne Radość Kaja Pachnik.

Nauczyciel
@R2

Wpis zawiera nieprawdziwe informacje na temat Pani (usunięte przez administratora), twierdząc, że jest oficjalnie dyrektorem, podczas gdy faktycznie jest ona zarejestrowanym nauczycielem zgodnie z obowiązującym statutem. Chciałabym podkreślić, że jest to jedynie plotka i nie ma żadnych podstaw, by ją potwierdzić. Zachęcamy wszystkich do powstrzymania się od rozpowszechniania takich nieprawdziwych wiadomości, które mogą prowadzić do niepotrzebnych kontrowersji. Proszę o zrozumienie i zamknięcie tematu. Dziękuje

@Nauczyciel

Dzieciaki zadowolone, podeście do rodziców na niskim poziomie.

Zofia

Opowiesz coś więcej na temat podejścia do rodziców? Co dokładnie udało Ci się w nim zauważyć?

Andzelika
@Zofia

Arogancja i brak kultury. Największy problem to rodzice i dzieciaki. Gdyby nie oni byli by idealnie

Zofia
@Andzelika

Nie no jak dzieciaki w to zamieszane niby są? Przecież wyszło, że podobno zadowolone. Szkoda, że tu jakieś konflikty pomiędzy dorosłymi są. To chyba niedobry przykład dla młodszych, nie uważacie? :/

@Zofia

Panie Zosiu, jeśli faktycznie ma Pani tak na imię, bo przecież pisanie na tej stronie nie niesie za sobą żadnych konsekwencji, oczywiście dla piszącego. Niech Pani nie jątrzy, niech się Pani zajmie swoimi problemami. My rodzice z Przedszkola Radość jesteśmy zadowoleni z tego przedszkola, a konflikty jeśli w ogóle takowe są proszę zostawić w spokoju.

@Rodzic

Zgadzam się z tą opinią , relacje między rodzicami są bardzo dobre, nauczyciele zaangażowani i kompetentni, gorzej z dyrekcja, z którą delikatnie mówiąc "są trudne i nieprzyjemne".

@Rodzic

Jako rodzic dziecka, które chodzi do Radości i nauczyciel pracujący w szkole, całkowicie nie zgadzam się z Pani opiniami na temat dyrekcji przedszkola. Osobiście uważam, że dyrekcja jest bardzo zaangażowana w życie placówki i zawsze stara się działać w najlepszym interesie dzieci. Rzadko kiedy nie ma ich na terenie przedszkola, a ich wizja prozdrowotnego przedszkola, która jest realizowana od wielu lat, cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców, co potwierdza długa lista rezerwowa. Wszelkie podejmowane przez dyrekcję działania mają na celu dobro dzieci i ich wszechstronny rozwój. Niestety, obecne czasy zmuszają rodziców do bycia bardzo wymagającymi i często oczekują od przedszkola pełnej odpowiedzialności za wychowanie ich dzieci. Jednakże, uważam, że to rodzice są głównymi wychowawcami swoich dzieci i powinni aktywnie uczestniczyć w życiu przedszkola, aby zapewnić im najlepszy rozwój. Dlatego też, zawsze będę wspierał dyrekcję przedszkola i innych nauczycieli, którzy pracują ciężko, aby zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki nauki i rozwoju.

...
@Rodzic

Czy prawdą jest, ze od momentu wybudowania sali gimnastycznej Przedszkole Niepubliczne Radość urszula Pachnik Paweł Pachnik S..C. - Bydgoszcz informuje pracowników, że nie będzie wypłacać świadczenia socjalnego (wakacyjnego) ze względu na trudną sytuację finansową?

Paweł Pachnik

Tak to jest prawda nie wypłacaliśmy świadczenia do czego mieliśmy pełne prawo, niemniej wypłacaliśmy premie, których nie musieliśmy dawać, ale uważaliśmy że się one należały. Tym wpisem chciałbym zakończyć moje komentarze na tym portalu. Dziękuję i pozdrawiam

Czy Przedszkole Niepubliczne Radość urszula Pachnik Paweł Pachnik S..C. zatrudnia studentów?

Paweł Pachnik

Tak zatrudniamy studentów, ale teraz nie posiadamy wakatu na stanowisku dla studenta.

Jerzy

Zapisując nasze dzieci do przedszkola Radość sugerowaliśmy się dobrymi opiniami naszych znajomych i oczywiście nie zawiedliśmy się. Będziemy polecać wszystkim przedszkole Radość, a to co się pisze o Dyrekcji to pewnie opinie osób, którym nie udało się dostać albo zazdrosna konkurencja.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Niepubliczne Radość urszula Pachnik Paweł Pachnik S..C. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Przedszkole Niepubliczne Radość urszula Pachnik Paweł Pachnik S..C.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole Niepubliczne Radość urszula Pachnik Paweł Pachnik S..C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Przedszkole Niepubliczne Radość urszula Pachnik Paweł Pachnik S..C.
  • Morska 1
    85-722 Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne Radość urszula Pachnik Paweł Pachnik S..C.