Opinie o Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka w Piotrków Trybunalski

Czy w Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka występują paczki/bony świąteczne?

Gnom
@Były

Lewy leczy kompleksy Co ma do zaoferowania po podstawówce???

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka?

I ile ono może kosztować? Czyli nie ma już innych dodatków tego typu tylko ubezpieczenie? A czy do niego istnieje możliwość na dołączenie rodziny lub ogólnie osoby bliskiej?

Cześć, czy faktycznie rotacja jest jakaś duża? Wcześniej opinii od dłuższego czasu nie było a teraz ktoś o to spytał. Od jakiegoś czasu też patrzę na ta ofertę, ale zastanawiam się na ilu w sumie pracowników jest wystawiona. Czy to duży zakład?

UDT operator Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Ktoś podpowie ? Co taka duża rotacja pracowników ? Sami odchodzą czy są zwalniani ? Jakie są działy i czy wszystkie pracują w systemie?

Czemu ktoś miałby komuś krzywdę robić? Przypuszczałem, że może coś o operatorze maszyn się pojawiło, bo widziałem, że parę dni temu oferta do neta została dodana. Piszą ze wymagają doświadczenia, jak je sprawdza? Jest okres próbny?

Czy w Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka występują paczki/bony świąteczne?

Grazyna

Czy coś się zmienił w tej firmie? Jakie są zarobki realne ? Jak kierownictwo?

Anonin

Bony na więcej pracy, oraz praca w święta

Były

Paczki?chyba trochę warzyw,bony zapomnij,,zero miłej atmosfery, kierownikiem przeważnie gbury, a szczególnie Lewy.Brak szacunku dla pracownika, rotacja duża, to sam za siebie mówi jak tam jest.Pociotki i rodzina ma dobrze, a reszta traktowana jak Ukraińcy, szefostwo w ogóle to obchodzi to nie wiem, jak ludzi braknie to się obudzą z ręką w ...

Aleksandra
@Były

Z jakiego powodu atmosfera jest taka napięta? Czy pracownicy się ze sobą nie dogadują? Wspominasz o rotacji, czy w czasie pandemii pod tym względem były jakieś zmiany w Nowalijce? Piszesz też o tym, że pracownicy otrzymują na święta warzywa, a czy tak ogólnie są jakieś zniżki na produkty oferowane przez firmę?

Gnom
@Były

Lewy leczy kompleksy Co ma do zaoferowania po podstawówce???

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka na stanowisko Pracownik ds.technicznych? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS

Czy rotacja pracowników w Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka na Specjalista ds. Marketingu jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 23 lutego na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka?

Ona

Myślę że w tej firmie raczej się nic nie zmieniło i taką umowę dostaniesz z automatu po 33msc pracy bo sami wcześniej Ci jej nie dadzą i jeszcze będą Cię szantażować że Ci umowy nie przedłużą jak będziesz chcieć podwyżkę ????. Więc umowę dostaniesz na czas nieokreślony ale warunek brak podwyżki chyba że najniższa krajowa podskoczy trochę ????

Wiktoria
@Ona

To niezbyt dobrze brzmi, a chociaż jakieś benefity w tej umowie są ? Nie wiem, opieka medyczna, coś w tym stylu?

Ona
@Wiktoria

W tej firmie nie ma socjalu. Jedyne co możesz dostać to paczka warzywna na święta ????. Tam właściciel bierze socjal na pracowników ale wydaje na swoje coraz to droższe auta. Dziwie się że ludzie tam pracują przez tyle lat za te marne pieniądze i jeszcze taki beznadziejny system pracy 6 dni pracy Świątek piątek.! Na rynku jest tyle ofert pracy i naprawdę można sobie coś lepszego wybrać za dużo lepszą kasę i normalny system pracy. Pozdrawiam dawny pracownik

@Wiktoria

Nie ma opieki medycznej. Jest ubezpieczenie grupowe z które sam płacisz jeśli się zdecydujesz na nie.

I jak do dziś wygada sytuacja względem przedłużania wspomnianych umów? Od jakiegoś czasu nikt niczego nie pisze a na stronie jest sporo ofert. opisze mi ktoś standard pracy na sekcji myjącej? Jakie środki są dawane do dyspozycji? I czy taka prace można uznać bardziej akordowo czy to jednak czysta godzinówka?

Aleksandra

Co pracodawcą zapewnią pracownikowi rekompensując niską temperaturę w miejscu pracy ?

Była pracowy
@Aleksandra

Nic. Nawet nie potrafią powiedzieć że nie przedłużą umowy. Bez podania przyczyny. Miejsca pracy dla swoich.

Jak długo trwa proces awansu w Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka?

A na co lub na kogo chcesz " awansować"?

hahahah

30 lat :D

Maksymalny czyli do śmierci :D

Zapomnij

Proces czego ? Haha

Teresa
@Zapomnij

A co, nie ma awansu czy jak? Rozwiń myśl, jeśli to nie kłopot, skoro już zacząłeś temat. Nawet jeśli, to może w takim razie jakieś podwyżki ostatnio, jak tam teraz z zarobkami?

Podejmiesz prace na magazynier a robisz kompletacje i itp i mniej sie zarabia nie polecam sam odeszlem niedawno

Marzena
@Anonim

Nie za bardzo rozumiem, zmienia się zakres obowiązków w firmie czy stanowisko jakie się obejmuje? Wyjaśnisz dokładniej o co chodzi? O ile mniej się wtedy zarabia w Nowalijce?

chris
@Marzena

Lepiej nie pytaj bo to banda niekompetentnych naciągaczy i (usunięte przez administratora) ,szkoda sobie zawracać głowy tą firmą gdyż płaca najniższa z możliwych a wymogi a górnej półki ,obiecują jedno a robią drugie to takie krótkie podsumowanie

były
@chris

Ten były pracownik chris trafia w samo sedno tematy NOWALIJAKA ! Nic dodać nic ująć !!!

Barbara

A pracownik może dać znać na jaką zmianę chce pracować? Czy to nie wchodzi w grę i wszyscy mają taki system?

były
@Barbara

system to system, wchodzisz w system i tak pracujesz... co do warunków pracy wypowiedziałem się obficie i ściśle w poście powyżej usuniętym przez "administratora" - PRACOWNIK TYLKO KOSZT, DLATEGO w Nowalijce NAJLEPIEJ GDYTEN KOSZT JEST NAJNIŻSZYM Z MOŻLIWYCH !!! NIE POLECAM ;-P

Anonimek 1/4

Dokładnie sporo ludzi na stanowiskach to pociotki i w sumie wychodzi , że w każdym oddziale

Ktoś

Jestem z Górnego Śląska obejrzałam w tvs film o firmie Nowalijka a potem przeczytałam opinie i stwierdzam z całą stanowczością że Polski pracodawca sektora prywatnego najgorszym pracodawcą w Europie! Chciwi pazerni wyzyskiwacze wiecznie zmęczeni kombinowaniem jakby tu oszukać pracownika i państwo! Tak jest w całym kraju bardzo trudno znaleźć pracę z uczciwym właścicielem nie mamy związków zawodowych nie mamy nic tylko robota za grosze! W tym kraju nic się nie zmieni dopóki nie zmieni się mentalność całego narodu! Pozdrawiam z Sosnowca

Uwaga to bandyta

seler
@.

Kogo tak nazywasz?

@seler

pewnie prezesa xD

Natka

Ten kto nie zaznał gorszych warunków pracy - nie doceni Nowalijki. Atmosfera jak w każdym innym zakładzie - wszędzie trzeba pracować. Jedynie za "leżenie" to Panie lekkich obyczajów wypłatę dostają. Większość firm w Piotrkowie ma: porąbanych kierowników i niesprawiedliwego szefa. Jeśli znacie firmę w której jest " cud - miód" podajcie nazwe to wszyscy rozgoryczeni pracą w Nowalijce tam złożą swoje cv.

Danuta
@Natka

Dziękuję za Twoją opinię. A na jaką stawkę można liczyć w firmie Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka? Czy pracownicy mają możliwość zdobycia premii?

MARCHEWKA
@Natka

To dlaczego na okrągło są ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników?

Cała prawda
@Natka

Pracowałam i nikomu tam pracy nie polecam. Najgorsza robota jaką miałam i najgorsze warunki pracy! A jak tam faktycznie pracujesz jako zwykły pracownik to wiesz jak jest a jest masakra!!!! Kasa marna już od tylu lat, zero życia bo tylko praca Świątek piątek jak wypadnie, socjalu żadnego i banda baranów kierowników co szacunku do ludzi nie mają!!!! To jest cała prawda!

Marchewka
@MARCHEWKA

Wszędzie ludzi do pracy potrzebują. Famur na MZKach się ogłasza, że do pracy potrzebuja. MBL na OLX króluje..a w CooperStandard nawet Ukraina nie chce już pracować...Rynek pracy w Piotrkowie polepszył się na tyle że ludzie nie przywiązują większej wagi żeby zaczepić się na dłużej..i szukają..szukają..i się zatrudniają ..i się zwalniają..A w gruncue rzeczy WSZĘDZIE JEST PODOBNIE :)

Kalarepa:'D
@Marchewka

W nowalijce w szczególności jest najlepiej! :'D

Jarosław
@Kalarepa:'D

Cześć! Jakie warunki wynagrodzenia oferuje firma nowo zatrudnionemu pracownikowi? Z racji tego, że są braki kadrowe, zastanawia mnie, czy można wynegocjować dobrą stawkę.

Kalarepa:'D
@Jarosław

Wystarczy poczytać nowe i stare komentarze to może czegoś się dowiesz. Idź zobacz to sam się przekonasz jak jest! :D

Jarosław
@Kalarepa:'D

Oczywiście komentarze warto czytać, ale opinia o realnych warunkach pracy także by się przydała, więc proszę Cię żebyś napisał jak wygląda wynagrodzenie z Twojego punktu widzenia i możliwość otrzymania dodatkowych benefitów.

Natka
@Jarosław

...litości..ręce opadają.. czy ktoś ci się przyzna ile zarabia ? Nie sądzę... :) Ale fakt jest taki ..- że bywały osoby które mówiły " praca taka sobie..ale zostanę bo wysoka stawka..." i rezygnowały po kilku dniach ..bo się okazało - że w Nowalijce pracować trzeba :)

Natka 2
@Natka

Żyjemy w XXI wieku nie w XVIII.. jeśli ktoś się godzi na takie warunki pracy to jest nienormalny, nie ma poczucia własnej wartości. Nie wiem czy w okolicy znajdzie się podobny zakład który ma 90% kierowników równie niekompetentnych.. Pracowałem w tej firmie i mogę powiedzieć że był to najgorszy okres w moim życiu, pewnie część osób się z tym nie zgodzi ale to raczej tylko osoby zatrudnione "po rodzinie" z którymś kierownikiem lub Ci co dobrze (usunięte przez administratora)

Cała prawda
@Natka 2

Napisz proszę dokładnie o jakich kierowników chodzi? Możesz podać tylko dział.

Lambaluna
@Natka

Żona kierownika L klepie wszystkim na prawo na lewo ze 6200 pensji wzięła Wiec chyba nie tak złe jest ;) Chyba ze ja fantazja ponosi

Korporacja
@Danuta

Stawka to pensja minimalna

Beata
@Korporacja

I to jest całość wynagrodzenia, na jakie można liczyć w Nowalijce? Pytam, o może to podstawa, a do tego dochodzą jeszcze jakieś inne prowizje, premie czy benefity. Funkcjonuje coś takiego w tym miejscu?

Najniższa krajowa

Czy istnieje możliwość rozwoju w Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka?

Nie

Bialy Barszcz z Kielbasa

Kupiłem Barszcz Biały z KIEŁBASĄ.To jakaś kpina jak ten ,syf,mozna nazwać białym barszcze i to jeszcze z kiełbasą.dwie kiełbaski dlugosci okolo 3cm i grubosci 1 cm.a jak smakuje to niewiem nie ryzykowałem.

Rudy
@Bialy Barszcz z Kielbasa

Proponuje na funpagu na fb napisać opinie, żeby nikt się nie pokusił na zakup Tutaj mało kto zaglada

Konsumentka
@Bialy Barszcz z Kielbasa

Kupiłam na święta i chyba jedliśmy dwie inne zupy ? Chcesz kiełbasy to idź do mięsnego kup na wagę jak za mało. Ale anonimowo to każdy może wszystko napisać. Zwłaszcza oszczerstwa.

Mateusz

A ja jadłem. Bardzo pyszne

Anonimowy kandydat

Szanowni państwo Hejt widzę kwitnie... Piszcie jakie macie miejsce zatrudnienia bo można pracować w oddziale w Jarostach lub w Piotrkowie PS Jeszcze jest Novita Kosów

Zdzisława

Co sądzicie o dziale sałatki? Byłam na rozmowie i właśnie na sałatkach mam pracować. Podpowiedzcie co i jak bo widząc opinie nie jest za wesoło.

@Zdzisława

Uciekaj póki możesz!

Witam. Jaka atmosfera panuje na stanowisku pracownika ds.sap?Warto podjąć pracę?

@Anonim

Atmosfera na sapie jest ok, pracują fajni ludzie

@Anonim

Pfff hahahha tak jest super ze Ci dzień dobry nawet nie odpowiadają przechodząc obok!

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka?

Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka
  • Życzliwa 17