Nowalijka Firma Handlowa Piotr Wychowałek

[usunięte przez moderatora] człowieka a płaca to śmiech na sali
annon 2012-04-24 21:58:13
ggoosscc - 2012-04-24 21:56:25

[usunięte przez moderatora] człowieka a płaca to śmiech na sali
jak ktoś nie wierzy to niech zatrudni sie i zobaczy
aaaaaa. 2013-12-12 13:29:39
nie narzekajcie. wszystko jest ok
kierowca 2014-02-09 03:55:52
napiszcie cos na temat pracy kierowcow
aaabbbccc 2014-03-27 20:06:53
Praca jak praca trzeba robic nie mozna sie polożyc i leżeć...bardzo duzy minus dotyczy tego, ze jest bardzo dużo pracy do wykonania i z kazdym miesiącem coraz więcej a nieuzupelniane sa braki kadrowe, magazyn jest za mały(usunięte przez administratora)wymaga sie od pracowników zeby wykonywali jak najlepiej i najszybciej swoje obowiązki ale nie zapewnia sie im odpowiednich warunków i narzedzi do tego...a o logistyce i organizacji poruszania sie na magazynie nawet nie wspomne bo to w tej firmie nie funkcjonuje...wszystko dzieje sie na zywiol w zalezności od sytuacji...
rrrrrrrrrr 2014-03-30 16:08:46
a jak tam teraz z zarobkami?
życie to nie jebajka 2014-04-11 23:39:23
ile ludzi, tyle opinii, może nie jest super, ale źle też nie jest, nie ma co demonizować, to zależy co jest priorytetem dla każdego, jeśli chcesz mieć stabilną pracę, nie martwić się o pieniądze, czy będą na czas czy nie, to śmiało można iść, minusem jest to, że świątek-piątek trzeba tyrać, ale nadgodziny płacą, pójdziesz gdzie indziej będziesz robił za free ku chwale firmy, tutaj masz każdą minutę nad rozliczoną, i jest tak jak jak pisze aaabbbccc zbyt mały magazyn, zbyt duży przemiał, kilka osób więcej na pewno mogłoby pomóc
ddfnjk 2014-07-12 12:55:27
Robota jak to robota ale kasa dobra na czas a najwazniejsze ze firma sie rozwija , bo w naszym miescie wszyscy wiemy bida z robota
rrrraaa 2014-08-15 11:49:42
Co z tego ze sie rozwija?!..jak tylko kożysta na tym tylko szef i rodzina która sie obstawił...a pracownicy ktorzy wykonuja najcieższa prace nic z tego nie maja...cisnie sie ich jak szmate do ostaniej kropli za marna kase 1300zl srednio...a jak ktos sie upomni o powyzke to jedyne co otrzyma to smiech ze strony szefa i zdanie ze nie ma kasy na podwyzki...ale prosze niech tak dalej szef postepuje a niebawem nie bedzie mial kim pracowac...bo ci co sa i jeszcze sie angazuja w prace to odejda a nowi co przychodza to albo zaraz sie zwalniaja, albo uciekaja na zwolnienia albo jak zobacza swoja pierwsza pensje to tak robia zeby tylko odbebnic 8 h i czekaja az znajda cos lepiej platnego...ale coz poczac taka jest filozoja w tej firmie...zamiast docenic "starych pracowniko" i za lojalność i dobra prace sukcesywnie podnosci im pensje to sie ich zlewa i traktuje jak zlo konieczne...
edzia 2015-01-09 17:33:00
witam a co tam sie robi
maciek 2015-03-05 16:55:07
w sumie to dobą nazwę dla firmy wzieli, bo zobaczcie teraz jak to naprawdę wygląda, czy jest tak, ze mozna tutaj coś zacząć robić w tej barnży czy trzeba miec jakies konkretne doswiadczenie w tym? nie wiem czy warto mi się u nich zatrudnic, bo szukam pracy już na stałe i dlatego o to pytam, mam na utrzymaniu rodzinę.
Ronin 2015-12-30 14:54:13
Firma się rozwija ok ale co z tego jak szef to wiesniak i nigdy nie będzie miał szacunku dla pracownika powodzenia dla pracujących stare lisy tylko tam przeżyją he he
xxx 2015-12-31 09:40:43
Brawo młody80 ,ludzie powinni wiedziec jaki jest ich Szef i jak wydaje socjal.
Po twojej opini sprzeda corvette a kupi .... ? he he
Iceman 2016-01-07 14:11:14
Nawed w smieciarni ludzie cos dostajom na swieta talony bony a tu ni ma
romero 2016-01-07 15:18:57
Gościu o niku Antek widać że nie przepracowałes na hali ani dnia albo jesteś jednym z pieskow szefuncia i zapomniales ile ludzi się przewinelo przez firmę. Standart to albo zwolnienie po kilku dniach albo chorobowe. Tam to wytrzymają tylko stare wygi bo co kto nowy przychodzi to zaraz ucieka jak zobaczy jak jest!
alfa23 2016-01-13 14:34:21
Pracowałem tam wszystko co się pisze to prawda i dodam że jest to wylęgarnia plotek donosicieli lizidupków ale ogólnie kto ma nerwy ze stali to niech przychodzi do pracy uważać na babe z 1 zmiany rudą
Nick 2016-01-13 16:21:25
uważam, że ta firma to największa porażka w jakiej pracowałem, szef? wsiur, jego przydupasy ledwo co potrafią sklecić zdanie, mam nadzieję, że ktoś kiedyś zainterweniuje w inspekcji pracy a ten wsiok śmierdzący rzodkiewką i kalarepą zacznie płacić takie kary, że karierę swoją zakończy handlując na straganie obwarzankami
siwy 2016-01-14 02:00:07
No ludzie zaczeli mowic prawde o tym jak jest w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I bardzo dobrze, moze ktos cos zrobi z szefem i tymi nadgodzinami zwlaszcza! Kto to slyszal, zeby byc zmuszanym do zostawania po godzinach pod grozba utraty i tak juz marnej premii?? Rozumiem ze w kryzysowej sytuacji trzeba zostac dluzej, ale nie dzien w dzien i to pod przymusem!.!! Tak to sie mozna wykonczyc. To miejsce to Oswiecim. I na dodatek wydzwaniaja, zeby przychodzic wczesniej. W zyciu sie nie spodziewalem ze tam jest tak fatalnie. Tak jak wyzej komentujacy uwazam, ze inspekcja pracy powinna sie ta firma zainteresowac, glownie warunkami pracy w nowalijce. Caly czas otwarte rampy. Zgrzejesz sie szybko, a zaraz zmarzniesz bo otworza ci za plecami rampe i dziwia sie ze sie choruje!! W zime gdzie i kiedy tam jest 14 stopni celsjusza, jak jest moze z 10 to jest dobrze! Okres mojego zatrudnienia w tym miejscu zdecydowanie uznaje najgorszym czasem w moim zyciu!
xyz 2016-02-08 03:05:12
Kto każe zostawać pod przymusem ? Ludzie sami zostają a później narzekają czy ktoś trzyma ich siłą? Nadgodziny są po to żeby dorobić i kto chce to zostaje .
maripo 2016-02-23 10:03:27
Witam
dla mnie wszystko jest na nie. Beznadziejne zarobki ( za 10 dni po 12h w ciągu miesiąca) dostałem jedyne 1600zł. To są grosze. Nikogo nie interesuje, ze ty masz jakieś swoje życie osobiste i plany np. lekarza. Przychodzi kierownik do brygadzistki przykładowo o 12.30 czyli 30min przed końcem pracy i mówi, że zostajemy 12h. Wszyscy zostają i nie umieją się przeciwstawić, tylko jak te parobki zostają bez słowa. Dla mnie to chore. Nigdy nie wiadomo, o której wrócisz do domu. Poza tym atmosfera jest beznadziejna. Wyzysk człowieka i nic więcej.
Marchew 2016-04-06 11:24:49
No cóż czytam i popieram mnóstwo lizotylkow. Kierownictwo nie szanuje pracownika są chamscy ale co się dziwić skoro jeden z nich to tylko po podstawówce zero pomysłu na zarządzanie ludźmi byle ich tylko zwymyslac i drzeć jape. Bluzgac na prawo i lewo używając niecenzuralnych słów. Nadgodziny sprawa jest prosta nie zostaniesz raz drugi koniec umowy koniec pracy. To samo w przypadku zwolnień chorobowych po skończonej umowie żegnają. Zwalniają ludzi z pracy tylko dlatego że zaszły za pazurek pewnej rudej pani ona trzęsie wszystkimi kierownikami. Co do ludzi może i są niektórzy w porządku ale i tak większość to regularnie podpierdalacze. Ludzie bulwersujące się po cichu ale nikt się nie odezwie głośno bo strach że robotę straci. Ludzie tam sami są sobie winni zamykają się i nie potrafią się odezwać. Jak szef wchodzi na halę ma być cisza nie wolno rozmawiać stać a jak jest zmiana towaru i czeka się na towar to najlepiej z miotła i ściera latać żeby nie zwolnił. Na podwyżki nie ma kasy bo szef zamiast na podwyżki kasę wydaje na coraz to nowsze i droższe samochody. Socjalu zero należy się tylko ludzie pracującym w biurach a jakieś tam składki są odciąganie. Jak jest konkretny zapierdziel to na przerwę można się wybrać po 8 godzinach albo wcale. Kasa też nie jest jakaś super bo jak idziesz na urlop możesz zapomnieć o wysokiej premii. O urlopy trzeba się prosić prawie na kolanach. I to prawda że ludzie jak szybko przychodzą tak szybko odchodzą. Jak przyjdą pierwszy dzień przytrzymaj 12 w pracy to stwierdzają że to nie na ich nerwy i siły. Potrzebna kontrola taka nie zapowiedziana. A teraz kiedy magazyn jest powiekszany będzie chyba musiał chinoli ściągnąć do pracy.Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników.
maciek 2016-05-11 11:10:30
no jasne, że tak jest, poza tym jesli chozi o branże warzywną, bo jest to hurtownia warzyw i owoców to tym bardziej liczy się doświdczenie jakie się już ma.
Zostaw swoją opinię o Nowalijka Firma Handlowa Piotr Wychowałek - Piotrków Trybunalski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowalijka Firma Handlowa Piotr Wychowałek