Opinie o Indywidualna Praktyka Lekarska Wojciech Moskal w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Indywidualna Praktyka Lekarska Wojciech Moskal. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Indywidualna Praktyka Lekarska Wojciech Moskal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Praktyka Lekarska Wojciech Moskal w Nowy Sącz

JKS Nowy wpis

Niestety nie polecam lekarza. Zrobiłam testy osobowościowe, które wykazały zaburzenie osobowości. Na tej postawie lekarz (nie znając mnie w zasadzie w ogóle) stwierdził, ze moj związek się szybko skończy, jeżeli nie będę chodzić na terapie. Co ciekawe, poznałam wiele osób z ta sama diagnoza którzy są w kilku-kilkunastoletnich związkach czy małżeństwach. Uważam, ze stwierdzenie Doktora Moskala było nie na miejscu - brzmiało co najmniej jak wróżenie z fusów. Abstrahując od tego, ze osoby z chorobami psychicznymi i nałogami sa w związkach wiec dziwi mnie, ze zaburzenie osobowości miałoby skreślać z założenia rodziny. Według Doktora Moskala najwidoczniej tak. Dodatkowo Doktor pomylił się w diagnozie, uznał ze mam chorobę psychiczna a okazało się ze nie ma nawet jej zalążku. Niestety nie polecam. Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim. Gdyby każdy kto ma jakakolwiek chorobę/zaburzenia/natręctwa nie był w stanie być w związku, to gatunek dawno by wyginał. Czuje się już lepiej, z racji tego ze trafiłam pod skrzydła świetnego specjalisty, który jest zupełnie innego zdania niż Dr Moskal, poznałam ludzi w wieloletnich związkach z tą diagnoza (nie są po terapiach). Ale jednak mimo wszystko uważam, ze zachowanie było karygodne, zważając również na to, ze gdy Dr Moskal stwierdził, ze posypie mi się związek, bylam w złym stanie a mój stan pogorszył się jeszcze bardziej z tego powodu. Teraz jest w porządku i moje opinia jest w 100% obiektywna i napisana na chłodno. W życiu bym się nie odważyła przewidywać, ze czyiś związek rozsypie się przez diagnozę, tym bardziej jako człowiek człowiekowi nie powiedziałabym, ze zostanie porzucony przez ukochaną osobę...przez diagnozę. Porażka.

Co aktualnie dzieje się w firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Wojciech Moskal w miejscowości Nowy Sącz? Jeśli znasz najświeższe wieści, dodaj opinię. To pomoże wielu osobom szukającym tutaj (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Praktyka Lekarska Wojciech Moskal - Nowy Sącz

Indywidualna Praktyka Lekarska Wojciech Moskal
  • Podtatrzańska 63B