Opinie o Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel w Kobylnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel w Kobylnica

Mechaników to często poszukują, bo jakiś dobry rok temu szukali takich osób ale przez Urząd Pracy? Robotę można dostać tylko właśnie przez PUP czy tak z własnej stopy też? Jak teraz wygląda podstawa pensji dla doświadczonej osoby, dużo więcej niż 3k? I w jakich godzinach się pracuje, bo podali jedną zmianę, ale nic mi to nie mówi?

Elżbieta Nowy wpis

Witam, bardzo polecam sprzedawców w firmie Pana Piotrka. Na pewno tu wrócę. Słychać, że Pan Piotrek jest doświadczony i umie świetnie doradzić.

Duży zespół jest w firmie aktualnie? I czy na tyle dobrany, żeby nie było potrzeby nowego naboru? Na to by wskazywał brak ofert pracy od dłuższego czasu. Czy może jednak warto próbować się zgłosić, nawet przy braku ofert? Czy bardzo istotne jest tu doświadczenie w sprzedaży? Wie ktoś może?

Rozbójnik Nowy wpis

Profesjonalna obsługa. Rozsądne ceny.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Luiza

Gorąco polecam zakupy u Pana Piotra.

Janusz

POLECAM firmę część zapakowana starannie wysyłka w normalnym czasie dobre doradztwo i co najważniejsze nie wciskają na siłę.Oddzwaniają kiedy nie mogą odebrać. Jestem zadowolony z zakupów w tej firmie POLECAM!!!

Gabriela

Witam, znajdę w wątku jakiś sprzedawców zatrudnionych w firmie. Ktoś towar musi wysyłać a mąż aktualnie szuka pracy. Z zawodu też jest mechanikiem. Ile można oczekiwać miesięcznie? Uzbiera się z 5 tysięcy? Klienci piszą o przyjemnej atmosferze, między pracownikami też tak to wygląda?

Mariusz

No, jak tyle tu pochwał od klientów, to jak tu się pracuje, to jest dopiero pytanie?! Na jesieni było nawet ogłoszenie dla mechanika pojazdów samochodowych - w ramach doposażenia stanowiska pracy dla osoby bezrobotnej zarejestrowanej w pup. Na UoP na czas nieokreślony i za 3010 zł brutto. Ile się tu obecnie zarabia i czego się tu można nauczyć?

Iza

Ja znam tylko tę stronę. I nie mam zamiaru się wszędzie przyjmować tylko po to żeby zobaczyć, jak jest, bo bym w stu firmach musiała pracować, chcę wiedzieć na czym stoję. Co ci się nie zgadza w tych komentarzach, że krytykujesz? I o co chodzi z szefostwem, jak traktują ludzi?

Hardkor
@Iza

Hahaha a ja bułe i społe i dzieciaki hahahah

Aneta

Mi też w oko rzuciło się to ogłoszenie sprzed roku na etat mechanika. Ktoś wie czy mechanik dostaje jakieś premie? Jakie są godziny pracy w tym zakładzie? Można popracować nadgodziny żeby lepiej zarobić? Ilu letnie doświadczenie jest wskazane na tym etacie? Wypłata zazwyczaj, którego dnia jest na koncie?

Mariusz

POLECAM kupiłem auto w firmie Pana Piotra wszystko przebiegło pomyślnie nic na siłę bardzo miła obsługa ze strony Pana Piotra jak i pracowników.Cały komplet dokumentów prosto do rejestracji auto przywiezione pod sam dom co dla mnie było wielkim plusem.POLECAM????????????

Sylwester Murawski

Poszło sprawnie, towar dotarł wyczyszczony i dobrze zapakowany.

Jaś

Panowie nie robią żadnego problemu ze zwrotami, dobre podejście do klienta ceny są w normie. doradzić tez potrafią w sprawie aut i dobierania części :) można pogadać z nimi swobodnie

Gall Anomin

Polecam wszystkim! Ceny najlepsze, a obsługa bardzo pomocna. Po części tylko tam. Polecam zakupy w Kobylnicy !

Kurkowski

Świetny sprzedawca dbający o jakość aut, które sprzedaję.Fachowa obsługa i profesjonalne podejście do klienta.

Gość od vw

Silnik sprawny, świetnie chodzi ! Polecam !

Agnieszka

Towar zapakowany bardzo dokładnie, wysyłka po wpłacie na konto bardzo szybka. Serdecznie polecam, nie ma co się zastanawiać!

FRANCISZEK

Zamieniłem w auto komisie Piotra Kowalskiego cztery auta na przestrzeni 10 lat ,z każdej transakcji jestem zadowolony. Polecam Auto komis Pana Piotra.

Radek

Szybka wysyłka ! Drzwi w bardzo dobrym stanie tak jak mówił sprzedający!

Gniewosz

Wysyłka bardzo szybka, części sprawne. Polecam

Lala

Fajna zgrana ekipa , dobrze się tam kupuje!

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel - Kobylnica

• Jak się pracuje w Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel?

Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 1
    88-121 Kobylnica