Opinie o Małgorzata Chmielińska Centrum Weterynaryjne Centaur w Mława

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Małgorzata Chmielińska Centrum Weterynaryjne Centaur. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Małgorzata Chmielińska Centrum Weterynaryjne Centaur o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Chmielińska Centrum Weterynaryjne Centaur w Mława

Aneta Z. Nowy wpis

Miałam przyjemność współpracować jako technik z zespołem Centaura. Polecam jako klientka i jako współpracownik. Najlepsza diagnostyka na miejscu, Tomografia, Laser, wziewne znieczulenie i najlepszy zespół specjalistów podchodzących z olbrzymim sercem i zaangażowaniem do pacjenta. Polecam z całym schorowanym psim towarzystwem doktora Karola, który nie raz operował nasze psinki, doktor Anię która trzyma w ryzach alergię Soni, doktora Marcina który dba o nasze serduszka i doktor Małgosię za najlepszą opiekę rozdygotanych psich rodziców :)

nick Nowy wpis

Polecam. Lekarze z pasją, a placówka z najlepszym sprzętem w okolicy

EDYTA Nowy wpis

Profesjonalna pomoc. Mój piesek nawet się nie stresował. Z całego ❤ polecam .

Hanna K Nowy wpis

Bardzo profesjonalna opieka. Miła obsługa. Doktor Anna super lekarz

Firma Małgorzata Chmielińska Centrum Weterynaryjne Centaur poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Iwona

Polecam jak najbardziej .Piesek miał operację w tej klinice,kolejne jednak wizyty kontrolne u innego lekarza ponieważ byliśmy tylko na wakacjach w okolicach Mławy a piesek wymagał interwencji.Lekarze są pod ogromnym wrażeniem pana doktora pracy ???? Bravo oby więcej takich lekarzy z powołaniem.Pozdrawiam.

Wiktoria
@Iwona

Czyli od ręki was przyjęli na operacje?

Barbara
@Iwona

naszego powypadkowego psiaka również przyjęli na wizytę i skierowali od razu na zabieg złożenia łapy. Psiak śmiga jak przed wypadkiem. Dziękujemy!

Maryla Porębska

@mija pod pseudonimami kryją się tylko (usunięte przez administratora) które nie mają odwagi przedstawić swojego zdania personalnie. Ja z całego serca dziękuję za opiekę i troskę nad moimi zwierzęcymi przyjaciółmi.

@Maryla Porębska

Dzień dobry, a słyszała Pani może we własnym środowisku, żeby ktoś jeszcze był z nich niezadowolony?

zadowolony

Nie wiem jak się tam pracuje, ale jako klient miło się przychodzi do miejsca w którym jest tak wiele życzliwych osób. Pozdrawiam ekipę Centaura

Barbara

Lekarze z pasją, sama chciałabym być w tak dobrych rękach jak mój pies. Dziękuję

Zadowolony

Cudowne podejście do pupila i wymagającego właściciela ! Polecam

Szewczyk Jan

Najlepsza klinika dla zwierząt, jeśli ktoś chce oczerniać niech ma odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Chmielińska Centrum Weterynaryjne Centaur - Mława

• Jak się pracuje w Małgorzata Chmielińska Centrum Weterynaryjne Centaur?

Zobacz opinie na temat firmy Małgorzata Chmielińska Centrum Weterynaryjne Centaur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Małgorzata Chmielińska Centrum Weterynaryjne Centaur
  • Mikołaja Kopernika 14C