Opinie o McCann Worldgroup w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie McCann Worldgroup. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w McCann Worldgroup o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McCann Worldgroup w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

Niestety firma ma poważny problem z kadrą zarządzającą. Rotacja przez to jest naprawdę duża, niepotrzebnie, najgorszy jest exodus ludzi kompetentnych, bez których firma nie ma jak funkcjonować. Niektóre działy, np. social mediów, są jednym wielkim chaosem, którego nikt nie umie ogarnąć, a jako remedium na wszystkie dolegliwości mamy zwolnienia i awanse osób, które na awans się nie nadają. A szkoda, bo wśród pracowników są naprawdę zdolni, kreatywni i mega zorganizowani ludzie, którzy są w tej firmie mniejszością. Projekty są fajne, duże marki, kampanie 360, jest w czym się wykazać. Ale co z tego, jeśli dzień przed wygaśnięciem twojej umowy twój szef (który jest twoim szefem od dwóch tygodni nota bene) w amerykańskim stylu każe ci się spakować i nie pojawiać więcej w firmie, bo nie spodobał mu się mail, który wysłałeś do współpracownika? I tak się kończy twoja przygoda z firmą, w której chciałeś się rozwijać – z dnia na dzień zostajesz bez pracy i z plamą w CV, którą latami musisz łatać ;)

McCann Poland Nowy wpis

@Były pracownik, negatywne opinie nigdy nie są łatwe do przyjęcia, ale dziękujemy za to, czym się tutaj podzieliłeś. Wprawdzie na powody zakończenia naszej współpracy patrzymy z nieco innej perspektywy, ale rozumiemy, że ta sytuacja nie była dla Ciebie łatwa. Jeśli chodzi o kwestię zarządzania, to przykładamy dużą wagę do starannego doboru osób na wszystkie stanowiska oraz do awansowania pracowników wyróżniających się swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem. Dbamy o to, aby tego typu decyzje podejmować z rozwagą – tak aby przekładały się później na rozwój pracowników i satysfakcję klientów. Odejścia utalentowanych osób, o których piszesz, to chyba jedno z największych wyzwań każdej firmy po tylu miesiącach pandemii. Migracje na rynku pracy w tym wyjątkowym okresie są teraz szczególnie intensywne. Jesteśmy obecnie na etapie diagnozy, które obszary powinniśmy w tych warunkach otoczyć większą opieką, aby nasi pracownicy dalej czuli, że McCANN to miejsce, z którym warto wiązać swoją przyszłość. W końcu dla wielu z nich od lat jest to przestrzeń do intensywnego rozwoju i umacniania więzi. Zależy nam, aby to utrzymać i pielęgnować. Mamy nadzieję, że firma, w której teraz będziesz się rozwijać, spełni Twoje oczekiwania. Życzymy Ci powodzenia w nowych wyzwaniach.

byłypracownik Nowy wpis

Fajne wyzwania, dobre wynagrodzenia, fajny social. Ale najważniejsze, że panowała dobra, kreatywna atmosfera.

Czy ktoś aktualnie pracuje w McCann Worldgroup czy raczej nie? Nie ma informacji nigdzie jakichś mądrych, a bardzo mi zależy na tym żeby się czegoś dowiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o McCann Worldgroup - Warszawa

• Jak się pracuje w McCann Worldgroup?

Zobacz opinie na temat firmy McCann Worldgroup tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

McCann Worldgroup
  • Cybernetyki 19