Opinie o Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza w Chorzów

Iwona Jaskóła

Wczoraj zamówione. Dziś już paczka z roślinami u mnie. Kupiłam fikusa, syngonium, monsterę. Wszystkie rośliny w pełni spełniają moje oczekiwania. Są w bardzo dobrej kondycji. Duży pozytyw

Joanna J.

Kwiatuszki piękne super zapakowane ..na pewno jeszcze nie raz zakupie coś w tym sklepie

Kolekcjoner007

Od kilku ostatnich tygodni jestem nie tylko wielbicielem tego sklepu, ale często w nim kupuję rośliny jakich inne sklepy nie mają. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Natomiast trzeba zaglądać na ich stronkę, bo kilka dni jest taka cena, a za kilka kolejnych dni inna. Wyjaśniono mi, że różne ceny wynikają ze zmiennego kursu waluty euro - w tej sklep rozlicza się z dostawcami, oraz w zależności od dostaw tzn. tydzień wcześniej cena producenta była niższa, a w nowej dostawie wyższa. Z promocji darmowej przesyłki warto skorzystać, bo można zaoszczędzić. Nie jest to super woow promocja, ale przyciąga to Klientów. Rośliny widać, że dobrze zadbane, zdrowe. Można wybierać a nie dostaje się losowo na zasadzie szczęścia. Jeszcze mnie nie zawiedli. Dlatego 5 z dużym plusem. Ostatni mój zakup to monstera varie... przepiękna. Lepiej się prezentuje niż na zdjęciach. Prędzej kupiłem kilka syngonium, filka white (boski). Wypuścił już 4 nowe liście, a nie tak dawno go kupiłem. Czytałem różne opinie na temat sklepu. Zaryzykowałem i do tej pory nie żałuję.

Klientka

Polecam. Piękne rośliny, duże i zdrowe.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko POMOC KUCHENNA?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
MARCIN

Towar zgodny z opisem. Wszystko sprawnie i uczciwie.

Klient

Szczerze odradzam. Widzę, że niektórzy chwalą sklep porównując ceny z innymi na rynku. Warto jednak zwrócić uwagę na jakość roślin i obsługę klienta. Kupiłam tam trzy kolekcjonerskie rośliny i więcej nie zamierzam. Sklep szanuje klienta dopóki nie ma on zastrzeżeń do zamówienia. W tym drugim przypadku przestaje być miło, więc lepiej dwa razy się zastanowić, czy nie lepiej jednak wydać swoich pieniędzy w porządnej firmie. Zachęcam też do zwrócenia uwagi na "promocje", które pojawiają się w sklepie. Za każdym razem zauważam, że gdy pojawiają się akcję typu darmowa wysyłka na weekend albo kod rabatowy, część roślin nagle drożeje.

BasiaS32

Kupowałem rośliny w wielu sklepach. Sklep cytrusy moim zdaniem najlepszy pod wieloma względami. Dużo niższe ceny niż w innych sklepach. Rośliny większe, zdrowiutkie, nie przelane. Widać że dbają o nie i otaczają miłością. Paczka zabezpieczona perfekcyjnie. Obsługa na najwyższym poziomie no i jednego dnia zamówiłam a już następnego paczka u mnie w domu.

POLECAM

Same plusy, minusów żadnych

Łucja

To zastanawiam się, jak Wy wszyscy zamawiacie, kiedy w internecie jest podany tylko telefon do firmy, nic więcej. Dzwoni się po te kwiaty? Ale jedno widać, że w szkółce ładnie dbają o roślinki. I może ktoś wie, czy zatrudniają ludzi do sadzenia i pielęgnowania? Może i ja bym zadzwoniła, ale zapytać o pracę :))

DOROTKA

Kupiłam kilka roślinek. Plumeria ma już pąki kwiatowe. Piękne rośliny w dobrej cenie. Dużo tańsze niż w ZP.

Regnarsson

Zamówiłam dwie rośliny za granicę zimą. Przyszły bardzo dobrze zapakowane. Jedna troszkę zmarniała po drodze ale tego można było się spodziewać. Natomiast Prince of Orange którego zamówiłam... CUDO!!!! Zwróciłam uwagę na sklep ze względu na konkurencyjne ceny jeżeli chodzi o rośliny kolekcjonerskie i już wiem że jeżeli będę znowu zamawiać z PL to tylko z tego sklepu! Gorąco polecam!!!

Monia

Mój sklep na 1. Najlepszy. Obsługa na 5+ Doradzi, perfekcyjny kontakt. Rośliny piękne, zdrowe. Polecam http://www.cytrusy.sklepna5.pl/

Grażyna150659

Zadowolona klientka :) Piękne rośliny, zdrowe, ładnie i gęste. Obsługa na piątkę :) Polecam :)

Mieczysław
@Grażyna150659

Obsługa na piątkę? Masz na myśli pomoc w doborze roślin czy coś innego. O właśnie, obsługa zna się na roślinach czy nie?

Bartek Wiśniewski

Super. Bardzo szybka wysyłka. Rośliny takie jak chciałem. Polecam.

Kamila
@Bartek Wiśniewski

zamawiałeś rośliny przez jakis sklep internetowy czy bezpośrednio przez maila, były dobrze zapakowane ?

MIETEK.L.

Pierwszy raz kupiłam rośliny w tym sklepie i jestem bardzo zadowolony. Wszystkie były w znakomitym stanie ,starannie zapakowane. Sklep jest godny polecenia. Kontakt bardzo dobry. Przesyłka dotarła na czas. Planuję zrobić kolejne zakupy roślin w tym sklepie.

Robert

Ładne rośliny. To już mój 3 zakup w tym sklepie. Ceny umiarkowane, ale niższe niż u konkurencji.

Marzena Witek
@Robert

Rośliny prze... przepiękne, zdrowiutkie, zadbane. Doszły do mnie nienaruszone, odpowiednio zabezpieczone. Mój najlepszy sklep :)

Małgorzata.Bieniek

Jestem w 100% zadowolona. Szybka realizacja zamówienia. Obsługa na najwyższym poziomie.

Marek65

Polecam sprzedawcę. Rośliny duże, zdrowe, zadbane.

Leosia80

POLECAM :)

KRYSTIAN

Zamówiłem kilka roślin. Jeszcze tego samego dnia dzwonek do drzwi. Miła pani mówi, że przywozi mi rośliny. Ja zdzwiony, no przecież dopiero co zamówiłem, a tu niespodzianka. Rośliny mega zadbane, nawet ładniejsze niż wyglądały na zdjęciach. Takie firmy co dbają o Klienta lubię , nie rozczarowałem się. A i jeszcze jedną roślinkę dostałem gratis.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza - Chorzów

• Jak się pracuje w Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza?

Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza
4.9/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Augustyna Świdra 9 lok. 10
    41-500 Chorzów