Opinie o Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza w Chorzów

Administrator Nowy wpis

Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza prowadzi rekrutację na na stanowisko Dyrektor Obsługi Klienta. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 4300 PLN. Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Jola Nowy wpis

kupiłam kilka fajnych , drogich roślin, wysyłka expresowa- w domu na drugi dzień.Kwiaty zabezpieczone rewelacja!! szczerze polecam!

Kasia87

Z zakupu w sklepie jestem bardzo zadowolona.

Iwona Nowy wpis
@Kasia87

Najlepszy sklep z roślinami. Jestem zadowolona. Rośliny takie jak chciałam. W sklepie tym głównie kupują handlarze, którzy wystawiają rośliny i sprzedają je dużo drożej. Nie dałam się i kupiłam w cytrusach. Utwierdziłam się że nie warto przepłacać i od teraz bezpośrednio kupuję w sklepie nie u handlarzy.

Alicja Nowy wpis
@Iwona

Skoro towar ok i klienci zadowoleni to super. A powiecie coś o sprzedawcach, to fachowe osoby znające się na roślinach które oferują? Jak opiekują się roślinami gdy są jeszcze w sklepie i czekają na kupców?

Kasia87

Z zakupu w sklepie jestem bardzo zadowolona.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko POMOC KUCHENNA?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Tomasz Jakubiak

Paczka z roślinami dotarła. Kurier miał lekki poślizg i nie dostarczył w umówionym terminie, ale za to przyjechał do mnie do pracy. Najładniejsza monstera variegata, wygląda jak sztuczna. I tak też myślałem ;) Philodendron pink też śliczny. Marzyłem o tak cudownym wybarwieniu. Melano i jego kolosalnie wielkie liście wprowadziły mnie w ogromny zachwyt. No cóż... duży pozytyw!

OK

Denis Dudziński

Dziękuję za szybką realizację mojego zamówienia. Rośliny w idealnym stanie, duże, zdrowe, zadbane. Jestem pod wielkim wrażeniem i mam nadzieję, że to się nie zmieni ;)

Gabi

Paczka dostarczona bez problemów.

Pozytyw na 5+

Kupiłam varie, tajkę i kilka filków. Duże, zdrowiutkie rośliny i przesyłka gratis. Kontakt i podejście do Klienta na najwyższym poziomie i co ważne szybka wysyłka, dostawa w sobotę. Rośliny mega zabezpieczone na czas transportu.

Patrycja

Ładne kwiaty. Kontakt bezproblemowy. Szybka przesyłka. Nie ma się do czego doczepić.

Niunia12

Nie polecam.sporo zamawiałam ,raz monstera po wciorniastkach... Drugi raz z wciorami takimi że uchwyciła je z łatwością na ręce ,przy czym wysłałam sprzedającemu zdjęcia i zero kontaktu, świeży holenderski import ,paszportów brak trzeba się doprosić aby wrzucili do paczki . Nie polecam i będę odradzać każdemu

Kolekcjoner
@Niunia12

Hmmm... sporo zamawiałam, raz monstera po wciorniastkach... drugi raz z wciorami... Nie polecam i będę odradzać każdemu... Nie za bardzo rozumiem, bo jeśli raz coś zamawiam i mi nie psuje, to więcej nie ryzykuję.... sporo zamawiałam, ale nie polecam i odradzam. Świeży holenderski import... wszyscy bez wyjątku sprzedawcy kupują w Holandii i każdy chce zarobić, więc żadna nowość. Nie dam pozytywa ani negatywa, bo jeszcze w tym sklepie nic nie kupiłem, ale jak już zamówię, to dam swoją opinię :)

Madzia22

Krótko i na temat POLECAM!

NIE polecam

Zakupiłam roślinę przyszła uszkodzona ,nikomu nie życzę tego co przeszłam . Nie polecam tego sklepu już nigdy tam nic nie zamówię !!!!

Rick
@NIE polecam

Bzdury

Elżbieta
@Rick

Co bzdury? Że kurier mógł zawieźć?

Klient

Wszystko w porządeczku. Obsługa na najwyższym poziomie. Towar spełnia moje oczekiwania w 100%

Kwiatuszek80

Rośliny dotarły dosłownie na ostatnią chwilę przed świętami. Cieszę się bardzo z zakupów w tym sklepie. Polecam go moim znajomym. Po świętach przygotowuję się do następnych zakupów...

Oliwia Wieczorek

W ubiegły piątek dotarła do mnie paczka z monsterą variegata. Jestem w niej zakochana. Piękność już ozdabia mój salon. Dziękuję i pozdrawiam

Rafał0470

Zadowolony Klient. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Rośliny zadbane.

Marcel

OK

Natalia

Profesjonalny sklep, który sam sobie wystawia pozytywne opinie. Tyle nowych komentarzy zadowolonych Klientów, a na stronie sklepu cały czas ten sam asortyment, w takiej samej ilości.

Monia82
@Natalia

Tu się z Tobą nie zgodzę. Asortyment sklepu się zmienia i jest uzupełniany co tydzień. Zaopatrzenie mają w środy lub czwartki. Ja przed chwilą składałam zamówienie nr początkowy 36XX. Sklep ma opinie różne i wcale nie tylko pozytywne, ale również negatywne.

Waldemar.G

The best http://www.cytrusy.sklepna5.pl/ Transakcja przebiegła wzorowo!

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza - Chorzów

• Jak się pracuje w Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza?

Andrzej Deja Szkółka Roślin Doniczkowych Cytrusy Włoska Oaza
4.9/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Augustyna Świdra 9 lok. 10
    41-500 Chorzów