Opinie o Anna Szeniman-Łysak Psychoterapia i Edukacja w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Anna Szeniman-Łysak Psychoterapia i Edukacja. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Anna Szeniman-Łysak Psychoterapia i Edukacja o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Szeniman-Łysak Psychoterapia i Edukacja w Gdańsk

Na jakie benefity można liczyć w Anna Szeniman-Łysak Psychoterapia i Edukacja?

Anna Szeniman-Łysak Nowy wpis

Dzień dobry, jestem psychoterapeutą posiadającą certyfikat PTP po szkole psychoterapii i z 20-to letnim doświadczeniem w zawodzie. Moje kwalifikacje są potwierdzone dokumentem na portalu znanylekarz.pl. Rozumiem, że może być Pani niezadowolona z oferowanej przeze mnie pomocy, nie da się pomóc każdemu, ale szkoda, że nie powiedziała mi Pani o tym podczas sesji, tylko na anonimowym forum. Rzeczywiście nie jestem traumatologiem, ale na pewno powiedziałabym Pani o tym, gdyby Pani zapytała. Bardzo proszę, aby Pani nie obrażała mnie, ponieważ kilka takich zwrotów jest zamieszczonych w Pani opiniach i zastanowiła się, skąd wzięła się tak duża złość na mnie.

etakietam Nowy wpis
@Anna Szeniman-Łysak

Nie wiem do kogo Pani Anna pisze aby jej nie obrażano, ale na forum anonimowym to Pani Anna udaje miłą i kulturalną a w kontakcie w 4 oczy różnie bywa z jej empatią i zrozumieniem emocji klienta. Można posiadać certyfikat i mieć doświadczenie 20 letnie, ale to nie zaświadcza jakim jest Pani psychologiem. Klienci mogą wychodzić niezadowoleni od Pani przez 20 lat a przecież nikt się o tym nie dowie. Wiem, że trafiła do Pani osoba ze zdiagnozowaną przez psychiatrę schizofrenią i zaburzeniem osobowości a Pani nawet nie zauważyła zaburzenia. To już było czerwonym światełkiem na temat Pani wiedzy i doświadczenia. Tutaj Pani prosi aby Pani nie "obrażać", bo czuje się Pani "obrażana", kiedy ktoś wyraża się o Pani krytycznie. Gdy poinformowałam Panią w 4 oczy, o tym co mi się nie podoba, zareagowała Pani złością i rozdmuchała tę krytykę nadając jej rangę ataku, po to aby uzasadnić swoją złość i atak na mnie, odreagowała Pani. Szkoda, że jak Pani opowiadałam, o tym jak mnie obrażano to Pani mówiła "e takie tam". To takie tam skończyło się niebieską karta na policji. Jest Pani najbardziej egocentrycznym i płytkim psychologiem jakiego spotkałam. W moim całym życiu byłam na rozmowach z 5 psychologami, najbardziej pomógł mi taki, który studia skończył rok wcześniej. Może miał najświeższą, zaktualizowaną wiedzę...

nie

Uciekajcie. To nie jest psycholog. Szanujcie swój czas, pieniądze i psychikę. Jak potem trafiłam na profesjonalną i dorosłą, zrównoważoną psychicznie, nie mającą problemów ze sobą psycholog to dopiero wtedy zobaczyłam, że Pani Anna Szeniman-Łysak marnowała mój czas i nawet nie rozumiała z czym do niej przychodzę, ciągle mówiła o sobie.

Mikołaj
@nie

Zapraszam na profil Pani Anny na portalu znanylekarz.pl, gdzie jest 60 pozytywnych opinii na temat Jej pracy terapeutycznej od pacjentów. Proszę się nie sugerować tą opinią, polecam Panią Annę w 100%.

A.
@Mikołaj

Pan "zaprasza"? To dosyć nietypowe sformułowanie jak dla klienta.. Niestety samo bycie miłą nie wystarczy aby być dobrym terapeutą, co z tego, że psycholog uśmiechała się do klienta przez godzinę. Są ludzie którzy wymagają od terapeuty wysiłku intelektualnego.

Emilia Nowy wpis
@A.

I rozumiem, że Pani twierdzi, że go nie otrzymała? Bo nie żeby coś ale każdy przypadek niestety jest różny tak samo jak wrażenia i ogólnie odczucia i z tego co tu widzę to chyba się sprawdza w tych opiniach?

Lara

Prosze nie mowic ludziom czym maja sie sugerowac. Te opinie pelne zachwytu nie sa merytoryczne i typowe dla osob z BPD. Bylam u tej Pani i pozytywnej opini nie dam, gdyz nie pomogla mi wcale. Nie jestem border line a z tego co widze ta Pani zajmuje sie tylko osobami z BPD. Na pewno nie jest traumatologiem. Radzila mi abym robila sobie afirmacje, co jest nieprofesjonalne i niepowazne. Nie wyjasnila mi nawet mojego wyniku testu, ktory mi robila. Dopiero inny psycholog mi wyjasnil, bez tego wyjasnienia robienie testu nie mialo sensu. Pani Anna nie zauwazala oczywistych spraw. Mam kilka zastrzezen, przede wszystkim widze brak kwalifikacji i bezpodstawne umieszczanie na swojej stronie info jakoby byla psychologiem wielu specjalizacji. Tak nie jest.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Anna Szeniman-Łysak Psychoterapia i Edukacja spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Szeniman-Łysak Psychoterapia i Edukacja - Gdańsk

Anna Szeniman-Łysak Psychoterapia i Edukacja
  • Antoniego Antczaka 5A lok. 1