Opinie o Tomasz Grochowski Tom-Mar Remonty i Stolarstwo w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tomasz Grochowski Tom-Mar Remonty i Stolarstwo. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tomasz Grochowski Tom-Mar Remonty i Stolarstwo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Grochowski Tom-Mar Remonty i Stolarstwo w Bydgoszcz

Jak wygląda sprawa grafiku w Tomasz Grochowski Tom-Mar Remonty i Stolarstwo. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Tomasz Grochowski Tom-Mar Remonty i Stolarstwo?

Ja Nowy wpis

Jaka rekrutacja do pracy nie ma rekrutacji bo nie szukam ludzi

Teresa

Ok czyli wyszło, że Pan sam usługi świadczy i podobno troszkę o trwa. A co z tematem gwarancji? Jak jej zasady wyglądają i czy w ogóle jest?

Tak Nowy wpis
@Teresa

Jest gwarancją na każdą wykonaną usługę

Wiecie może, czy w Tomasz Grochowski Tom-Mar Remonty i Stolarstwo szukają chętnych na staż?

TomMar

Jeśli są staże z urzędu

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. wsparcia IT w firmie Tomasz Grochowski Tom-Mar Remonty i Stolarstwo ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Irena

Wszyscy piszecie o usługach ... a co z pracą w tej firmie? wszystko robił Wam sam, czy kogoś miał do pomocy? tak pytam, bo mój partner szuka pracy przy remontach właśnie w Bydgoszczy w okolicy.

@Irena

Wszystko robi sam trwa to trochę dłużej ale dobrze robi swoją pracę

Witam jestem zadowolona robił ocieplenie u moich rodziców wykonał szybko pomimo warunków pogodowych polecam jak najbardziej

Sandra

Jestem zadowolona z wykonanej pracy Remont elegancki poleciłam znajomej

Obcy

Jestem zadowolony z wykonanej usługi pracował powoli ale za to dokładnie nie zgadzam się z opiniami innych jestem zadowolony. Chętnie polecę innym

Mim

Partacz do potęgi. Człowiek nie słowny nie dotrzymuje terminów bierze kasę na górkę i nie kończy zlecenia. Nie polecam. Praca przez niego wykonana do poprawki przez innego fachowca.

Miki
@Mim

Potwierdzam praca wykonana przez tego pana do zrobienia od nowa przez innego fachowca. Nie polecam.

Hom

Nie polecam,nabrał zaliczek i sie nie pokazał.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Grochowski Tom-Mar Remonty i Stolarstwo - Bydgoszcz

Tomasz Grochowski Tom-Mar Remonty i Stolarstwo
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Józefa Chłopickiego 3 lok. 4
    85-216 Bydgoszcz