Opinie o Laura Canorra Maciej Panek w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Laura Canorra Maciej Panek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Laura Canorra Maciej Panek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laura Canorra Maciej Panek w Łódź

Asia

Niestety wszytkie negatywne opinie są prawdziwe. To firma która ciągle się ogłasza w poszukiwaniu nowych pracowników, ale oni nie pracowników szukają a podwładnych,którzy bez słowa będą wykonywać rozkazy oraz bez słowa będą znosić kąśliwe uwagi i komentarze ze strony brygadzistki Grażyny. Mimo, że praca prosta to atmosfera strasznie męcząca. Na szczęście spędziłam tam tylko tydzień i udało mi się szybko znaleźć miejsce gdzie szacunek do człowieka nie jest czymś obcym. Szkoda mi tylko pracowników, którzy z jakiś powodów trzymają się tego miejsca... Oby Grażyna i reszta "władających " szybko zrozumieli, że ich portfele napełnioną się dzięki właśnie tym ludziom, bo póki co to mają poczucie bycia nadczłowiekiem., nie myśląc o tym że jak wychodzą z pracy to stoją na równi ze wszystkimi.

@Asia

Dziękujemy bardzo za opinie i życzymy dużo spokoju w nowej Pani pracy !!!!

@Klaudia

Pracuje na guzikach i wykończeniu , wymagania są ale i jakie wynagrodzenie i dodatkowo jeszcze premia . Pani Grazyna szefowa produkcji wszystko pokazuje co ma się robić , dla mnie git !!!!!

Kaśka
@@Klaudia

Czy jak mało co ogarniam to nie mam co się przejmować, bo mnie tu u was przyuczą? Widzę wzmiankę o dodatkowej premii, czy sumarycznie da rade podać wysokości? Są symboliczne na motywację czy opiera się je jakoś szczególnie na wynikach?

Mańka Nowy wpis

Witam. a gdzie można odszukać jeszcze oferty dla szwaczek? Byłam teraz na stronie to ich nie widziałam a dziewczyny tutaj komentarze pisały dość dawno. Teraz od wakacji potrzebuje dorobić i myślę czy by nie tutaj w zakładzie. Jest ktoś na bieżąco w warunkach?

Czy w Laura Canorra Maciej Panek jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Były pracownik Nowy wpis

Dlaczego pracownicy Laura odchodzą ??? Pytanie jest proste . Tam się nic nie zmienia a co najwyżej lata lecą a zarobki i sytuacja stoi w miejscu . Ile lat można pracować bez urlopu . Owszem urlop jest ale bez wypłacanego ekwiwalentu za urlop więc kto może sobie pozwolić na takie coś ?? Należy zadać pytanie Pracodawcy z przed ilu lat ma ceny za wyroby własne a trzeba dodać , że Zakład też ma przeszycia Eksportu i to bardzo Renomowanych firm w świecie i bardzo znanych z wysokich cen za swoje wyroby .

@Sylwia

Jestem pracownikiem o 5 lat , to co mogę powiedzieć to bardzo dużo się nauczyłam , firma na bardzo wysokim poziomie .Koleżanki maja bardzo dużo doświadczenia i dzielą się nim !!!!!Jest super

@@Sylwia

Koleżanki to może i mają doświadczenie i firma na wysokim poziomie ale chamstwo i krętactwo to już poziom Mega! Pani Grażyna i Pani zawsze bronicie szefa i robicie wszystko aby nie powiedzieć prawdy kiedy jest wysyłka robiąc z ludzi głupców... ???? Byłem więc wiem. Wcale nie jest super. Ludzie przychodzą i odchodzą nikt nowy nie zostaje.

załaoga Nowy wpis

Dziękujemy za Pana opinie. Życzymy miłej i satysfakcjonującej pracy w nowym miejscu. Pozdrawiamy załoga.

@Klaudia

@@Klaudia

Dziękuje za opinie :)Każdego dobrego pracownika doceniamy !!!

Kaśka
@@Klaudia

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Laura Canorra Maciej Panek, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Asia

Izabela
@Asia

Mówisz, że praca prosta, tylko ta atmosfera.. więc może warto przetrzymać to wszystkich psychicznie? O ile jakies pieniądze są godziwe...?

Chwdp

1000% potwierdzam

@Asia

Czyli dalej się nic nie zmienia . Że jeszcze nikt tym pseudo zakładem się nie zajął Poprostu dramat, wyzysk, brak szacunku do drugiego człowieka to na porządku dziennym . Szef i Grażyna twierdzą że za naukę się płaci i ze biedota tam pracuje. Nie wiem czy tam dalej jest teściowa, ale to kawał nie miłej starszej Pani. Zawsze nas wszystkich traktowali z góry . Zgadzam się z każdym komentarzem omijajcie ten pseudo zakład z daleka !!!

@Sylwia
@Asia

Pracuje tu ponad 5 lat , jedyne co mogę powiedzieć o tej firmie to bardzo dużo się uczę. Firma na bardzo wysokim poziomie produkcji . Cała załoga bardzo fajna i pomocna !!!!

@@Sylwia

Ponad 5 lat? opiszesz szerzej jak taki staż wygląda w praktyce? Chodzi mi o to wspomniane uczenie się. Od początku przyszłaś na biało? Był po drodze jakiś awans czy to cały czas takie samo stanowisko? I co z jakimiś konkretnymi szkoleniami?

@Asia

Dziękujemy bardzo za opinie i życzymy dużo spokoju w nowej Pani pracy !!!!

@Ola

Pracowałam w tej firmie kilka lat szyjąc , różną produkcję , Laura to firma w której nauczyłam się jakości szycia .Musiałam się wyprowadzić poza Łódź dlatego już nie pracuje ale było super !!!

@@Ola

Dziękuje bardzo Pani Olu za opinie i współpracę , zawsz jest Pani mile widziana w firmie

Lidzia

Jedna Pani pisała, że widziała mało zakładów w mieście z „takimi maszynami”, co to znaczy? :D opisze ktoś bieżące wyposażenie tak dla jasności? Na czym w tym roku się pracuje i przy jakiej atmosferze?

Przykre jest to, że szef chcąc mieć wygodną marionetkę wykorzystuje do tego brygadzistę Bożenę. Ta z kolei ma ciężki charakter i upokarza innych co by podnieść swoje wygórowane ego. A trzecia kwestia to taka, że każdy "ważny " w tym zakładzie wychodzi z założenia, że wszyscy żyją tylko pracą i powinni tam siedzieć 24/7 i do tego za naprawdę marne grosze, zwłaszcza w tych czasach kiedy to koszty życia wrosły o drugie tyle. Również nie polecam tego miejsca

Pracuje w firmie od 6 lat i nigdy tu nie było żadnej Bożeny , myśle że pomyliłaś zakłady :)

Klaudi

Pracuje w tej firmie i nie znają żadnej Pani Bożeny .Załoga super i jakie kwalifikacje . MAŁO WIDZIAŁAM TAKICH ZAKŁADÓW W Łodzi z takimi maszynami

Szef + Bożena = jawny (usunięte przez administratora) . A drugi szok to taki że pracownicy sobie na to pozwalają. Już ponad 10 lat nie widziałam takiego miejsca.

Chyba mowa w tych komentarzach o Grażynie . Ale prócz pomyłki w imieniu cała reszta niestey to całkowita prawda. Też było mi ciężko uwierzyć że takie miejsca jeszcze istnieją i że nikt jeszcze do sądu z nimi nie poszedł

Nie rozumiem czemu administrator wykasował słowo (usunięte przez administratora) ja już zgłosiłem zawiadomienie do PIP-u. Mam nadzieję że przetrzepią tę firmę aż Grażyna w gacie narobi razem z "szefem". Pewnie dawno by to miało miejsce gdyby nie to że pracownicy którzy tam pracują dłuższy czas wola spuszczać głowy na wszelakie wyzwiska Grażyny tylko dlatego to dostają pensję która stracza na (usunięte przez administratora) Ludzie obudźcie się.

Tutaj Bożena nie pracuje , pewnie szukała Pani innego zakładu , jestem szwaczką od 10 lat w tym zakładzie

Klaudi

Pracowałam w firmie , chwile ponieważ idę na studia , jedno co mogę powiedzieć to przesympatyczna załoga , jakie kwalifikacje , produkują bardzo znane firmy , bardzo dużo się nauczyłam i dowiedziałam o produkcji

@Klaudi

Tak zgadzam się

@Klaudi

Czyli stwierdzasz przy tym że praca tutaj może być w jakiś sposób rozwojowa? w takim merytorycznym ujęciu to czego o tej produkcji można się tutaj dowiedzieć? I ile ta chwila trwała że udało się tak pogłębić tę wiedzę? jak wdrożenie obecnie wygląda?

Teresa

Pracuje w tej firmie od 4 miesięcy ,Pani Grazyna szefowa produkcji wszystko pokazuje , pracownicy bardzo mili i pomagają także jeśli się czegoś nie zna. Bardzo profesjonalna firma , fajnie ze tu jestem git :)

Wika

Matko jaki ten zakład ma opinie ! Skoro szef czyta te opinie i odpisuje to powinien wziąć sobie do serca te komentarze . .Bardzo łatwo zepsuć sobie opinie A szkoda . Jaki dzień próby? Od tego jest okres próbny w pracy ,normalnie z umową . Skoro się zgadzacie na takie coś to nie ma co płakać później.

topnar

Ostrzegam wszystkich sprzedawców .Pan z firmy zamawia specjalistyczne narzędzia ,a następnie ich nie odbiera mówiąc że ma takie prawo. Żenada i brak słów. Sprzedawca z firmy TOP-NAR.

@topnar

Tak mam prawo na odstąpienie od umowy jeśli Pan zle zamówił narzędzia .Zamawiałem jedno Pan zamówił drugie inne .

Agata

Są w razie czego jakieś dowody, że faktycznie doszło do pomyłki?

Zakład dla (usunięte przez administratora) ...albo Ukraińców co będą pracować za połowę najnizszej krajowej. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Do tego atmosfera jak w obozie koncentracyjnym. Każdy na każdego wilkiem. Zero zyczyliswosci. Z resztą widać bo wpisach tu że to już stary temat i ciągle naktualny.

Aleksandra

Komuś z Polski w ogóle jeszcze chce się tam pracować za takie stawki?

Oli
@Aleksandra

Pewnie tak bo ja tam pracuje i mi pasuje:)

@Oli

Pasuje Ci połowa najniższej stawki? Czy to w tej opinii zostało przeinaczone jednak?

Oli
@Agata

Przepraszam ja mam dużo pracy w której mogę dużo się nauczyć i to nie tylko od Pani Grażyny , ponieważ cała załoga ma bardzo duże kwalifikacje , są to dziewczyny z dużym doświadczeniem i pomagają każdemu kto jest nowy. Szkoda czasu na takie odpisywanie , chyba że ktoś nie pracuje i ma czas pozdrawiam

@Oli

No dobrze rozumiem, ale aż muszę się upewnić. Dużo pracy za połowę najniższej krajowej? Bo nie wiem czy nie doszło do nieporozumienia. Bo ile to godzin pracy w takim razie?

Nowy pracownik

Szukałam pracy i trafiłam na ogłoszenie firmy .Pracuję od niedawna i trudno zgodzić się z opiniami .Pani Grazyna faktycznie jest fachowcem od którego można się dużo nauczyć .Wydaje mi się ze opinie są niesprawiedliwe.To jest firma która szyje eleganckie własne bluzki oraz sukienki z przerobu. Można się wiele nauczyć , Jam mam taki zamiar

@Nowy pracownik

Grażyno wstydu oszczędź i przestań pisać podszywając się pod pracownika. Każdy kto przepracował tam choćby kilka dni wie jak słabym człowiekiem jesteś i nie pomogą ci żadne "kwalifikacje". Przyjdzie dzień że szef przestanie zapraszać cię za zamknięte drzwi i skończy się twoja "passa". A innym dobrze radzę omijać to miejsce jeśli nie chcą zostać (usunięte przez administratora) i wykorzystani

Prawda

Firma nastawiona na wyzysk zwłaszcza nowych pracowników. Do tego jeszcze cięgle upokarzające komentarze że strony brygadzistki Grażyny, która Wyzywa pracowników od (usunięte przez administratora) a szefostwo się temu bierni przygląda bez jakiejkolwiek uwagi. Na koniec jeszcze obrażeni, że muszą się dają wypłatę, oczywiście dużo poniżej najniższej. Szkoda energii i czasu na toksycznych prywaciarzy

Mieczysław
@Prawda

Dlaczego zgadzacie się na takie traktowanie? Nie macie jakiejś rady pracowników która mogłaby odbyć rozmowy z przełożonymi lub kierownictwem?

Нік

Зауваження. Ніхто не хоче працювати в цій компанії, тому українці шукають нас

Jakub

Nadal atmosfera fatalna w tej firmie? Czy szef i ta brygadzistka zmienili podejście do pracowników? Jak wyglądają stawki obecnie, jaka umowa na początek i czy praca jest już lepiej zorganizowana, niż to opisano wcześniej? Pytam o zdanie pracowników, nie szefa, czy kierownictwa ;)

Ola

Witam . Miałam styczność z tą firmą. Jednym słowem odradzam. Po pierwsze pani brygadzistka Grażyna ma wiedzę i umiejętności ale jest bardzo nie miła , odnosi się przynajmniej do nowych pracowników bez szacunku i za wysoko nosi głowę. Gdy pyta się o stawkę to szefowa twierdzi , że trzeba się "wykazać" żeby była mowa o stawce która dla mnie i tak jest za niska ( za 1 dzień próbny 11 , kolejne 12 zl) . Szef , syn szefowej twierdzi zl, że wypłacają pieniądze za próbny dzień a fizycznie to wyszło tak ze ledwo dostalam te pieniądze za dzień próbny a szefowa stwierdziła , że mnie uczyli i ze nie powinni mi w ogóle wypłacić tych pieniędzy. Sorry gdybym chciała za darmo pracować to siedziała bym z tyłkiem w domu. Ogólnie śmiech na sali . A pracownicy - zero uśmiechu i chodzą jak w szwajcarskim zegarku . Generalnie odradzam .

@Ola

Dziękujemy bardzo za opinie ,które całkowicie są nieprawdziwe .Chcąc uzyskać prawdziwą opinie warto było by pozyskać taką informacje od pracowników którzy pracują w firmie od samego początku. Firma obecnie się rozwija a opinie tak życzliwych ludzi pozwalają nam bardziej zrozumieć Pani nastawienie do firmy. Rozumiem ,że ma Pani obecnie super pracę i proszę pozostać w dobrym nastroju do życia.

Ola

Po pierwsze jeśli by było inaczej to nie pisała bym takiej opinii tylko wręcz przeciwną. Ja jakiedyś i inne osoby. Ocena wg mnie jak najbardziej trafna . Kto był ten wie . Pozdrawiam

@Ola

Opinia się zgadza. Ola pracownicy mają takie samo zdanie jak ty . Trudno,żeby szef się z Toba zgadzał. Zdecydowanie odradzam prace w tym "zakładzie"

Karol

Czy firma przyjmuje aktualnie osoby do pracy?

Szczerze odradzam pracę w tej firmie.Brygadzistka i szef stosują wobec pracowników mobbing.Pan Maciej odpisuje na opinie w Waszym serwisie podając się za pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Laura Canorra Maciej Panek - Łódź

• Jak się pracuje w Laura Canorra Maciej Panek?

Zobacz opinie na temat firmy Laura Canorra Maciej Panek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laura Canorra Maciej Panek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laura Canorra Maciej Panek
  • Matejki 9