Opinie o Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski w Kajetany, Kolonia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski o rekrutacji.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski w Kajetany, Kolonia

Staś Nowy wpis

Chce dopytać o stanowisko kucharza. Jestem po gastronomiku i mam doświadczenie w pracy z żywnością i w restauracji. Ktoś wspomniał że fajna i zgrana ekipa a właśnie zależy mi na bezstresowej atmosferze. Wiadomo czy będą przyjmować w najbliższym czasie albo jak wyślę CV w ciemno to zostanie wzięte pod uwagę?

Obecny pracownik Nowy wpis

Jedna z przyjemniejszych firm, w której miałam przyjemność pracować. Zespół miły i zawsze pomocny, a co najważniejsze z poczuciem humoru. Praca, do korej chce się iść, bo jest fajny skład. Zarobki też są okej. A posiłki przygotowywane niejednokrotnie probowałam i na prawdę smaczne :)

Mar mar Nowy wpis

Robert menago obiecuje ile to nie zarabiają jego przedstawiciele a przychodzi co do czego to na makro na parkingu dostajesz o 7 rano spuchnięte nie które lancze omijać szerokim łukiem

@Mar mar

Aha, czyli coś nie tak z kasą jest? Czy może ktoś podać, jaka jest kasa lub jakie są widełki płacowe dla przedstawicieli? I jaka jest różnica w pensji, czyli ile obiecują podczas rozmów rekrutacyjnych, a potem ile jest na koncie? Samo zatrudnienie, na jakiej umowie się odbywa??

Ayo

Trafiłam na ogłoszenie dawne, więc nie widać treści, ale szukali wtedy Managera Sprzedaży. Ale zdołałam dojrzeć, że napisali, ze tryb pracy to jest pełny etat, część etatu, staż/praktyki, dodatkowa. Czyli pracownik jak przychodzi, to sam może sobie ten tryb wybrać? Firma nie narzuca i jest taka elastyczność? Skąd taka paleta możliwości?

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Szanowni Państwo , atmosfera super ? szefostwo super? to chyba pracowaliśmy w różnych firmach. Bardziej do tej firmy pasuje mi określenie (usunięte przez administratora) , brak szacunku do ludzi, wykorzystywanie , (usunięte przez administratora) podatkowe , traktowanie ludzi jak prywatnych służących (sprzątanie auta i domu szefowej) , umowa oczywiście śladowa, reszta pod stołem. Naginanie ludzi do granic możliwości. (Pozytywne opinie na tej stronie piszą pracownicy na polecenie szefostwa) , Pozdrawiam

Nikola

Fajna atmosfera, rzetelni pracodawcy, pieniądze na czas i zawsze jest co robić. Polecam

katarzynawajtryt79@onet.pl

Witam Firma ok. Kto chce pracować to znajdzie tu zajęcie. Manager super babka. Konkretna, sympatyczna, odpowiednia osoba na to stanowisko. Szefostwo ok dbają o jakość, kuchnia dba o smak, pracuje mi się fajnie. Polecam

Lucjan

Firma godna polecenia zarówno jako pracodawca oraz dostawca pysznego jedzenia do biur. Gdybym nie zmienił miejsca zamieszkania to nadal bym tam pracował, szefostwo bardzo uczciwe i zawszę pomocne (jeśli miałem jakiś problem czy potrzebę to nigdy nie odmawiali) W pracy jak to w pracy, zawszę znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje-moja rada : zajmij się pracą i nie twórz konfliktów a i czas szybciej minie. Pozdrawiam Lucjan K.

Pracownik - pracuję od 2020

Na przestrzeni ostatnich 2 lat zauważyłem bardzo pozytywne zmiany. Pracuje się tu dobrze, a dobrych ludzi przybywa.

BBG

NIE POLECAMY!!! Jako cała firma. Już któryś raz dostaliśmy nieświeże jedzenie, również zgłaszaliśmy reklamacje do dyrekcji do dnia dzisiejszego nawet nie usłyszeliśmy przepraszam, a dziś ponownie sam Szef kupił obiad z nieświeżym ryżem nie wiadomo z ilu dni. NIE POLECAMY!!!

Krystyna
@BBG

Ta skarga do samej dyrekcji to była jakaś osobista czy nawet nie macie pewności czy dotarła? Bo brak reakcji jest dość zaskakujący

Jan

Jak się tam na dziś pracuje? Jest już lepiej, czy nadal mnóstwo obowiązków, a mało rąk do pracy? Ciekaw jestem ile za to płacą?

mck

@Pracodawca a czy mogę w takim razie prosić o adres e-mail, na jaki można podsyłać cv? Pozdrawiam

@mck

Oczywiście , biuro@pajda-catering.pl Pozdrawiam

zaint

kucharzy szukacie?

@zaint

Dzień dobry , tak szukamy osób na stanowisko kucharz , proszę o przesłanie CV , pozdrawiam

POMYŁKA !!!!!

Dziwna firma nie dba o jakość dań tylko o koszty , oszczędzają na czym się da i potem są tego efekty a najgorsze że oszczędzają na pracownikach to jest pomyłka , maja stałych pracowników którym płaca grosze i na dodatek nikogo nie szanują , Pani Manager uważa że zjadła wszystkie rozumy i bez niej ta firma by ie istniała a ciągnie ją w duł , Właścicielka / Szefowa uwarzą że ma najlepszy smak i pozjadała wszystkie rozumy ( szkoda tylko że właściciel nie wie o wielu rzeczach co się dzieje w firmie ) Managerka zamawia najgorszej jakości towar ( bo najtańszy ) a każe z tego robić dania jak z najwyższej klasy restauracji , mało rąk do pracy więc nie da się skupić na daniach do zrobienia bo jest tyle pod zrobienia że nie ma gdzie rąk włożyć a czas leci , wiecznie mówią że nie ma ludzi do pracy a jak by szanowali ludzi i słuchali co się do niech mówi żeby usprawnić pracę to by ludzi z chęcią zostali i pracowali w tej firmie ale jak się nie szanuje ludzi to tak jest , wiecznie szukają kozła, ofiarnego żeby wszystkie swoje nie powodzenia przerzucić na niego a zazwyczaj jest to szef kuchni , ja nie polecam tego pracodawcy .

@POMYŁKA !!!!!

Szanowny Panie, Nie podpisał się Pan / Pani zamieszczając anonimowe zgłoszenie, jako „były pracownik”. Ciężko nam się w pełni ustosunkować do Pana / Pani zarzutów, w szczególności kompletnie nie merytorycznych. W ostatnim czasie mieliśmy nieprzyjemność współpracować z kilkoma nieodpowiedzialnymi pracownikami, których możemy podejrzewać o tego rodzaju bezpodstawne żale. Jeden z pracowników prawie codziennie stawiał się do pracy „w stanie wskazującym”. Po czym porzucił pracę bez jakiegokolwiek uprzedzenia nas o tym fakcie. Z kolei inny pracownik, z dnia na dzień zakończył z nami współpracę, nie stawiając się do pracy. I tak dalej…. To przykre, że tak nieodpowiedzialnych pracowników nadal spotyka się na rynku. W kwestii zarzutów pod kątem jakości kupowanych przez nas produktów (znowu bez konkretów), mogę tylko potwierdzić, że od zawsze kupujemy wyłącznie świeże artykuły i z pewnych źródeł. To jest dla nas priorytet i nie zamierzamy tego zmieniać. Na wszystkie zakupione produkty posiadamy dokumenty fakturowe, świadczące o rodzaju produktów oraz ich miejscu zakupu. Nie zamierzamy odnosić się do uwag personalnych i relacji z Managerką czy z właścicielem, korespondując z „duchem”. Proszę się przedstawić, a wtedy będziemy mogli w pełni merytorycznie odnieść się do sprawy. Jeśli nie ma Pan / Pani nic do ukrycia i sobie do zarzucenia, ujawnienie się nie powinno przecież stanowić problemu?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski - Kajetany, Kolonia

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski
  • Rolna 158